Brad Pitt ve Halle Berry tamamen uydurma bir tabloid habere rağmen çıkmıyorlar. Dedikoducu Polis sadece rastgele romantizm söylentilerini çürütebilir. İkisinin bir öğe olmadığı söylendi.

Avustralyalı tabloid'e göre KB , Pitt kısa süre önce Berry'yi 'gelişigüzel bir şekilde yeme ve yemeğe' başladı ve şimdi filizlenen ilişkileri kızışmaya başladı. Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Hotel Bel-Air'deki bungalovlardan birinde çok sayıda çok gizli buluşmalar oldu. İlk günler ama şimdiye kadar işler iyi gidiyor ... Brad kesinlikle büyüleyici olduğunu düşünüyor. 'jessica biel justin timberlake scheidung

Prizin şüpheli içeriden biri, iki film yıldızının yıllar boyunca yollarının kesiştiğini, ancak aynı anda hiç bekar olmadıklarını söylemeye devam ediyor. Onlar soğuyacak gibi değil. Bağlantı zaten oradaydı. Brad de tamamen Halle tipi, bu yüzden onunla takılma şansını kaçırmış olması şaşırtıcı değil. '

Hikaye devam ederken, Angelina Jolie, 2002'lerde eski kocası Billy Bob Thornton'la birlikte rol aldığından beri Pitt’in Berry'yle (var olmayan) aşkından memnun değil. Canavar topu . Sözde içeriden biri, 'Billy Bob ve Angelina o sırada evliydi ve Halle'nin arkasından kaçtığına ikna olmuştu' diyor. Brad'in şu anda Halle ile olması onu delirtiyor.

Fakat Dedikoducu Polis Pitt'in bir temsilcisiyle görüştü ve daha önce, aktörün Berry ile hiçbir randevuda olmadığını bize garanti etmeden önce tabloid'in haberine güldü. Aktrisin bir sözcüsü de bize iddiayı reddetti. Bu, tek bir film yıldızını rastgele bir kadın ünlü ile eşleştirmek için başka bir temelsiz girişim. 2016 yılında Jolie'den ayrıldığından beri, aktör yanlışlıkla Jennifer Lawrence, Kate Hudson, Sienna Miller, Emilia Clarke ve Charlotte Casiraghi ile birkaç isim arasında bağlantı kurdu. Doğru olmasına rağmen Pitt yavaş yavaş yeniden çıkmaya başladı , adı geçen kadınlardan hiçbiriyle çıkmadı.

Ayrıca, KB aynı güvenilmez dergi Dedikoducu Polis geçenlerde hakkında bir hikaye uydurduğu için tutuklandı Pitt, Aspen'de Jennifer Aniston ile yeniden bir araya geliyor tatiller boyunca. İtibarsız çıkış, bir hevesle farklı anlatılarla gidiyor gibi görünüyor. Berry ile çıkan aktörün yer aldığı bu son makale aynı derecede keyfi ve doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.