Yaptı Brad Pitt Kendini daha genç göstermek için lazer tedavisi ve göz ameliyatı geçiriyor mu? Gazetelerden birinde iddia budur. Dedikoducu Polis hikayenin tamamen yanlış olduğunu buldu.

'The Curious Case of Brad Pitt' başlığını kullanarak KB aktör bu günlerde şüpheli bir şekilde daha genç görünüyor diyor. Makale, aktörün Meksika galasında çekilmiş tek bir fotoğrafına dayanıyor. Bir Zamanlar Hollywood'da ve film yıldızını hiç tedavi etmemiş ve hatta şahsen görmemiş bir doktorun sözü.Dergi, bir plastik cerrahın şu sözlerinden alıntı yapıyor: “Kesinlikle hem üst hem de alt kapaklarından göz kapağı ameliyatı geçirmiş gibi görünüyor. Bu, iyi bir gece uykusu olarak nitelendirilemez! ' Doktor, diğer prosedürlere ek olarak Pitt'in 'gözlerinin altında lazerle yeniden yüzeye çıkmış olabileceğini' söylemeye devam ediyor. 'Bu ona daha uyanık bir görünüm sağlıyor, ancak aynı zamanda yaşını da kısaltıyor ve doğal görünüyor.'

Derginin makalesi çok zayıf kanıtlara dayanıyor. Meksika'daki Pitt'in ek fotoğrafları ve aktörün daha yeni fotoğrafları, 55 yaşındaki bir kişi için göz kapaklarının ve cildinin tamamen doğal göründüğünü ortaya koyuyor. Pitt’in Meksika’daki kırmızı halıda daha sıkı görünen göz kapaklarının ardındaki daha olası açıklama olan ışık, kişinin bir resimdeki görünümünde önemli bir rol oynar.

Hikayesini desteklemek için tabloid, Pitt'in cümlenin ortasında olduğu 'önceki' bir fotoğrafını kullanıyor. Birinin ağzını hareket ettirmek kırışıklıkların daha belirgin olmasına neden olur, bu yüzden bu bir sigara tabancası değildir. Bu arada, plastik cerrahinin 'kanıtı' olarak kullanılan 'sonraki' fotoğraf, Pitt'in kaşlarını kaldırmasını içeren ve cildi sıkılaştıran fotoğraftır.

Adil bir karşılaştırma, Pitt'in benzer yüz ifadelerine sahip iki fotoğrafı ve her iki fotoğrafta da aynı miktarda uyku ve su içtiğinden emin olmak olabilir, çünkü bunlar kişinin cildinin görünümündeki büyük faktörler. Magazin gazetesi adil bir karşılaştırma yapmaz, çünkü bu, oyuncunun herhangi bir büyük ameliyat geçirmediğini ortaya çıkarır.

Dedikoducu Polis yabancı değil KB Pitt hakkında bariz bir şekilde yanlış söylentiler. Hakkında tuhaf bir iddia nedeniyle birkaç hafta önce satış noktasını çökertmiştik. Pitt, müzik yapmak için Snoop Dogg ile iş birliği yapıyor . Eserlerde ikisi arasında işbirliği yok.

Dedikoducu Polis ayrıca aktörün Meksika'da geçirdiği son zamanlarla ilgili oldukça fazla sayıda öyküye de yer verildi. Daha geçen hafta debunk yaptık Star Hakkındaki iddiaları Jennifer Aniston, Pitt'i Cabo'ya götürüyor Mexico City'de filminin tanıtımını bitirdikten sonra. Dedikoducu Polis ayrıca yakalandı Yeni fikir hakkında benzer bir hikaye uydurmak Pitt ve Aniston Meksika'ya 'gizli bir kaçış' yapıyor . Aktörün kırmızı halıdaki görünümüne dayanan bu son olay daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.