Are Brad Pitt ve Geena Davis randevular mı çıkıyor? Bir tabloid, eski rol arkadaşlarının bir romantizm başlatmak isteyebileceğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir.

Tarikat klasiğinde Brad Pitt’in ikonik performansını kim hatırlamaz ki, Thelma ve Louise ? Oyuncu, Geena Davis’in karakteri Thelma'nın aşık olduğu ama sonunda tüm parasını aldığı bir serseri olan J.D.'yi canlandırdı. Göre Yeni fikir , eski kostarlar kurguyu gerçeğe dönüştürmeye çalışıyorlar. Tabloid, Pitt ve Davis'in 'seksi' bir buluşma yemeği planladıklarını ve sözde 'arkadaşların' kıvılcımların uçacağını düşündüğünü iddia ediyor. Dergi, aktörün kadın arkadaş yol filmindeki çıkış rolünü 'anımsattığını' ve Davis'in kariyerine başladığı için teşekkür etmesi gerektiğini itiraf ettiğini söylüyor.Sözde bir arkadaşı çıkış noktasına, 'Bugünlerde onu iç gözlemci hissettiren muhtemelen tüm heykeltraşlığıdır,' dedi. Sözde içeriden biri devam etti, 'Ama sırf onları kabul etmek için yol boyunca ona yardım eden bir grup insana ulaşıyor. Elbette, o ve Geena harika bir sohbet gerçekleştirdiler ve onu akşam yemeğine çıkarmaya söz verdi. ' Aktrisin bir arkadaşı olduğu iddia edilen bir başka şüpheli kaynak, Davis'in kocası Reza Jarrahy'den boşandıktan sonra yaklaşan randevusu için çok heyecanlandığını iddia ediyor.

'Zor zamanlar geçirdi ve Brad nasıl hissettiğini çoğundan daha iyi biliyor' diyor içeriden şüpheli. Kabataslak içeriden biri şu sonuca varıyor: 'Yıllardır randevusu yok, bu yüzden ateşli bir eski kostümle eski moda güzel bir flört bekliyor!' Görünüşe göre şüpheli çıkış bu uzun hikayeyi icat etti çünkü Pitt geçenlerde Davis'e filmde başlama şansı verdiği için minnettarım. Oyuncu, filmin yönetmeni Ridley Scott'a da teşekkür etti, ancak tabloid, Scott ile yaklaşan bir akşam yemeğinden bahsetmedi. Dedikoducu Polis Pitt'e yakın bir kaynağa ulaştı ve bize hikayenin doğru olmadığını onayladı. Üzgünüm millet! Ne de olsa J.D. ve Thelma'nın yeniden canlanması olmayacak.

Daha önce Pitt’in aşk hayatı hakkında magazin gazetesinin herkesin bildiği gibi yanlış olduğu gerçeği göz önüne alındığında bu hiç de şaşırtıcı değil. Bu yılın başlarında, tutuklandık Yeni fikir iddia etmek için Brad Pitt, Jennifer Aniston ile bir Fransız malikanesinde evleniyordu ve burada Angelina Jolie ile evlendi. . Pitt'in eski karısıyla, diğer eski eski eski sevgilisiyle evlendiği yerde evleneceği düşüncesi saçmaydı. Anlaşılan öyle düşünen sadece biz değildik. Aniston ve Pitt için ayrı temsilciler ile onaylandı Dedikoducu Polis hikayenin doğru olmadığını.

Bundan önce, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi ifşa etti Pitt ve Aniston Noel partisinde evlendi . Aylar önce bu hikayeyi tekrar düşünmek oldukça gülünç. Tabii ki, o sırada sahte hikayeyi reddettik. Bu güvenilmez çıkış, Brad Pitt’in aşk hayatına gelince onu doğru yapamıyor gibi görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.