İddia eden bir rapor Brad Pitt ile 'savaşıyor' Angelina Jolie tatil planları yapıldı. Eski çiftin Anneler Günü ve Babalar Günü hakkında üretilmiş hikayeler de yayınlayan aynı webloidden geliyor. Bir kere daha, Dedikoducu Polis her iki tarafta da hiç kimsenin bu siteyle bu tür konular hakkında konuşmadığı söylendi.

Elbette, atıfta bulunuyoruz HollywoodLife , blog HollywoodLies takma adını kazandığı yıllar boyunca pek çok uydurmaya yakalanmış. Bu son uydurma makaleye göre, altı kişinin ayrı yaşayan ebeveynlerinin ikisi de 'tatillerde çocuklarıyla vakit geçirmekten başka bir şey istemiyorlar, ancak bunun neden olduğunu öğrendik. majör aralarındaki gerilim. ' Okuyucular, 'neden bir uzlaşmaya varmak zorunda kalacaklarını öğrenmeye' teşvik edilir! Pekala, uzlaşmak zorunda kalacaklar çünkü bu gibi durumlarda ayrı ebeveynlerin tümünün yapması gereken şey budur.Ancak 'özel' e inancı eklemek için, çıkış, sahte 'kaynaklarından' birinin tamamen doğal olmayan bir dille 'Brad, çocuklarıyla Şükran Günü planlarını ve eski Angelina'yla gelecek diğer tatilleri kilitlediği için hayal kırıklığına uğradı. Brad, önümüzdeki tatil sezonunda çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmek için çaresizdir. Şükran Günü, Brad ve çocukları için özeldir çünkü onlar için yaşatmak istediği pek çok geleneği vardır. ' Gerçek bir insan 'eski Angelina' deme ihtiyacı hissetmezdi, gerçek bir kişi de böyle her cümlede 'Brad' i tekrarlamazdı.

Steve Harvey ist immer noch Gastgeber einer Familienfehde

Ve onu ilk olarak 'Angelina' olarak adlandırdıktan sonra, neredeyse hiç var olmayan bu 'kaynak' şüpheli bir şekilde 'Angie' ye geçiyor, 'Angie asla Brad'e zamanında geri dönmüyor ve son zamanlarda sadece asistanlar aracılığıyla konuşuyorlar.' Çevrimiçi yayının kurgusal habercisi şöyle devam ediyor: 'Sanki Şükran Günü planları sonuçlandırmak için yeterince zor değilmiş gibi, tüm tatil programı ikili arasında gergin bir müzakereye dönüştü. Angie, bazı tatiller için çocukları ülke dışına çıkarmak istiyor ve Brad hala Türkiye için planlarını tamamlamaya çalışıyor. '

Ellen Degeneres und Portia de Rossi Scheidung

Bu tanıdık bir konu gibi geliyorsa, bunun nedeni büyük olasılıkla Yaşam tarzı bu hafta benzer bir hikayesi var. Pitt ve Jolie 'bayramlarda savaş' içindeler. O tabloid makaleyi incelerken, Dedikoducu Polis Pitt'e yakın bir kaynak tarafından, çocukların mahremiyeti adına, kampında hiç kimsenin tatil planlarını ve bir program yapılıp yapılmadığını tartışmadığı söylendi. Bu, hiçbir meşru 'kaynağın' HollywoodLies'e 'hayal kırıklığına uğradığını' ve 'çaresiz' olduğunu veya tatiller ve çocuklarla ilgili başka bir şey söylemeyeceği anlamına gelir.

Tabii ki Dedikoducu Polis vurguladı, öyle görünüyor ki blog tatilleri kendi anlatıları için bir açı olarak kullanmayı seviyor. Örneğin, hakkında bir hikaye uydurduktan sonra Jolie’nin Anneler Günü planları webloid’in uydurma raporu Pitt’in sözde Babalar Günü planları yüzünde patladı. Çıkış bile Cadılar Bayramı temalı bir hikaye üretti . Görünüşe göre HollywoodLies için tatiller, insanların belirli bir ünlüye ve verilen kutlamalara olan ilgisini sömüren hikayeler uydurmak için kancalar, bahaneler gibidir. Ancak Pitt, tatil planları konusunda Jolie ile 'kavga ediyor' olsa da olmasa da, bu masalın gerçek bir yanı yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.