Brad Pitt korkular Jennifer aniston ve Angelina Jolie karakteristik olarak sansasyonel bir tabloid öyküsüne göre bir Oscar 'hesaplaşması' yapacak. Dedikoducu Polis raporu çürütebilir. Geçmiş iddialarla ne kadar tutarsız olduğunu da açıklayabiliriz.

Bu yeni iddialar kaynaklanıyor TAMAM MI! 'Hollywood'un tamamı, sezonun en büyük ödül şovunun perde arkasında A listesindeki çılgınların yüzleşmesine hazırlanıyor.' Dedikodu dergisinin hikayesi, ödül sezonunun Aniston ve Jolie için 'öyle bir mayın tarlası' olduğunu iddia ediyor ve bu hafta sonu Akademi Ödüllerinin beklentisiyle 'içinde nasıl gezinileceğini belirlemek için gerçekten bir telefon görüşmesi düzenlediler'. Sözde 'içeriden' biri, 'Kelime Jen ve Angie, Oscar'lar hakkında büyük bir tartışma yaptı.'Sözde kaynak çıkışa, aktrislerin her birinin sonraki partiler için 'kendi bölgelerini korumak' isterken, 'hiçbirinin bir santim kıpırdatmaya istekli olmadığını' iddia ediyor. Bunun yerine, 'arkadaşlar' diyorlar 'Aniston ve Jolie' aynı etkinlikte son bulurlarsa birbirlerinden kaçınmayı kabul ettiler ', diye iddia ediyor yayına. Magazin gazetesine göre sorun, her iki yıldızın da düzenlemeden “tatminsiz” olması.

'Neden biri diğeriyle çarpışmaktan endişe duyarak Akademi Ödüllerinde parmak uçlarında dursun?' 'Yüz yüze hesaplaşma kaçınılmazdır' diye ısrar eden sözde bahşişçiye sorar. Pitt'in sözde hesaba kattığı yer burasıdır. Dergi ve 'içeriden' biri, 'kamuoyunda bir açmazlık olasılığı karşısında' panik içinde 'olduğunu iddia ediyor. Şüpheli kaynak, 'Her ne pahasına olursa olsun aynı odada olmaktan kaçınmalarını istemek için çılgınca Jen ve Angie'ye mesaj attığını duydum.'

Ancak bunların tamamen uydurma ve yanlış olduğuna dair birkaç açık işaret var. İlk kırmızı bayrak, 'kelime şudur', 'arkadaşlar diyor' ve 'duydum' da dahil olmak üzere dildir. Bu ifadeler, iddia edilen şeyin ilk elden bilinmemesi durumunda kullanılır. İkincisi, çıkış bunu kabul etmiyor Aniston ve Jolie, hem Altın Küre'ye hem de Netflix'in parti sonrasına katıldı. olay olmadan geçen ay. Ek olarak, Aniston ve Jolie de daha önce Oscar'daydı. 2009'da. O zamanlar sorun yoktu, bu yüzden bu sefer bir sorun olacağını düşünmek için meşru bir neden yok.

Son olarak, sadece iki hafta önce TAMAM MI! yanlış da olsa, iddia edilen bir kapak haberi satıyordu. Pitt ve Jolie boşanmalarını iptal ediyor ve yeminlerini tazeliyorlardı. . Uzaklaşan eşler gerçekten bir araya gelseler, aktör ona Oscar partilerine eşlik etmez miydi? Ve Pitt'in Jolie'ye neden mesaj atması gerekiyor? Ona şahsen söyleyemez miydi? Açıkça, bu yeni makale Pitt ve Jolie'nin tekrar bir araya geldiklerinden hiç bahsetmiyor.

Shaquille o neal erste Frau

Bu yıldızlar hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda magazin dergisinin ne kadar tutarsız olduğunu gösteren çarpıcı bir ihmal. Ayrıca derginin yanlışlığının ve güvenilirlik eksikliğinin altını çiziyor. Dedikoducu Polis arka planda, Jolie ve Aniston arasındaki bu sözde “eski eşler kulübünün buluşması” nın asla gerçekleşmediği söylenir ve Pitt, eski aşklarının potansiyel olarak yolları kesişmesinden endişe duymaz. Hepsi yetişkinler ve ortak geçmişleri kesinlikle geçmişte kaldı. Dedikodu medyası hayranların başka türlü düşünmesini istiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.