Nasıl olduğu hakkında yeni bir hikaye Brad Pitt ayrılmayı düşünüyor Jennifer aniston için Angelina Jolie “hayatının en büyük hatalarından biri” tamamen uydurmadır. Dedikoducu Polis 2005'teki boşandıklarından beri eski sevgililerin tekrar bir araya gelmesini isteyen hayranların artık 'umut sebebi' olduğunu iddia eden bu son kurguyu ifşa edebilir. Tüm makalenin bir uydurma olduğu söylendi.

Ellen und Portia Baby Adoption

Göre Temasta İki yıldız hakkında akıllara durgunluk veren gerçek dışı kapak hikayeleri yayınlayan Pitt, Aniston'ı Jolie için terk eden Pitt “pişmanlıkları”. Magazin dergisinin ya yanlış bilgilendirilmiş ya da muhtemelen üretilmiş bir “kaynağı” var diyor ki, Jolie'den ayrılmasından bu yana geçen bir yıldan fazla bir süre sonra, Pitt “Jen'i Angelina için terk etmenin hayatının en büyük hatalarından biri olduğunu fark etmeye başladı”. 'Brad arkadaşlarına her şeyi daha net gördüğünü söyleyip duruyor,' diye ekliyor ve Pitt'in sözüm ona bu ifşayı paylaştığı 'arkadaşları' ndan bahsetmeyen şüpheli 'kaynak'.Bu yeni tabloid öyküsü, daha önce çürütülmüş Pitt'in, derginin kocası Justin Theroux ile evlilik sorunları yaşadığını yanlış bir şekilde iddia ettiği Aniston'la “ikinci bir aşk şansını deneyeceği” önermesini yeniden gündeme getiriyor. Makale oradan, eski eşlerin Pitt'in hala yönettiği yapım şirketi Plan B'de nasıl ortak olduklarına ve Aniston'ın nasıl 'tekrar dahil olmasını' istediğine odaklanıyor. İki kadını bir kez daha birbirine düşürmek için acınası bir girişimde, yayının görünüşte sahte kaynağı, Aniston'ın eski kocasıyla memnuniyetle yeniden takım kuracağını çünkü 'En İyi Kadın Oyuncu Akademi Ödülü'nü kazanacağı için çok heyecanlanacağını' iddia ediyor. hem ondan hem de Angelina'dan kaçtı. '

Teknik olarak doğru olsa da, sözde 'içeriden' birinin, Jolie'nin aslında iki Akademi Ödülü var En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar'ı dahil Kız, Kesildi . Ve ilginç bir şekilde, eski eşlerin bir filmde birlikte çalışmayı planladığını iddia ederken, tabloid Nisan 2017'de Pitt'in Aniston'ı rol arkadaşı olarak seçtiğini yanlış bir şekilde iddia eden kapak hikayesinden bahsetmiyor. Astra ilanı Jolie'den intikam almak için. Yaygın olarak bildirildiği gibi, Pitt’in yardımcı yıldızı Ruth Negga . Oyuncunun temsilcisi özel olarak söyledi Dedikoducu Polis iddianın 'mümkün olan her şekilde mümkün olan her düzeyde tamamen saçma' olduğu zamanda.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Derginin, Pitt'in Aniston'ı Jolie için terk etmenin 'hayatının en büyük hatalarından biri' olduğunu düşündüğü şeklindeki yeni iddiasını gerçeğe uygun olarak kontrol ettik ve bunun tamamen yalan olduğundan emin olduk. Kusursuz bir Pitt kontağı, 'Nasıl olabilir [ Temasta ] şunu söyle? [Pitt ve Jolie] birlikte on yıldan fazla zaman geçirdiler ve birlikte altı çocuğu var mı? ' İçeriden öğrenen kişi ayrıca tabloid masalını, boğaların olduğu bir çiftlikte bulabileceklerine atıfta bulunan basılamaz bir küfür olarak adlandırdı.

Süre Dedikoducu Polis tabloid'in makalesinde her bir gerçeği saymayacaktır, Pitt'in eski karısıyla “aşk için ikinci bir şans” aramadığını belirtmek gerekir. Aniston ve Pitt'in yeniden bir araya geleceği için de 'umut için bir neden' yok. Ayrıca, Aniston şu anda Justin Theroux ile evli.

Ne yazık ki, Pitt ve Aniston hakkında geçmişte basmış olduğu çok sayıda sahte kapak hikayesi göz önüne alındığında, yayının son makalesinde yer alan çok sayıdaki yalan, tamamen şaşırtıcı değil. Birçok rapor arasında Dedikoducu Polis Haziran 2016'da tabloid’in 'dünya özelinde' Aniston'ın 'nihayet hamile' olduğunu düzeltti. Bu nasıl oldu?

Elbette, sadece son birkaç ayda, tabloid, kapağında Pitt'in ve Jolie'nin çocuklarının velayetini nasıl kazandığı da dahil olmak üzere, iki eski karısı hakkında her şeyi nasıl anlattığı ve nasıl olduğu da dahil olmak üzere bir sürü başka yalan yayınladı. Aniston'a 'aşık'. Derginin önüne sıçrayan makalelerin hiçbirinde bir doğruluk çekirdeği bile yok. Ve garip bir şekilde, çıkış yemin ettiği gizemli sanatçıya ne oldu? Pitt, bir Ağustos kapak hikayesinde evleniyordu. ?

Yine, yayının Pitt'in Aniston'dan Jolie için ayrılmasının 'hayatındaki en büyük hatalardan biri' olduğuna inandığı iddiası yüzde 100 uydurma. Güvenilir hiçbir Pitt arkadaşı dergiye bu kadar saçma bir yalan söylemez ya da eski sevgililerin tekrar bir araya geleceği 'umut için neden' olduğunu söylemez. Aslında, çok az umut var gibi görünüyor Temasta . Ancak, tüm örneklerden sonra hala tabloid'e inanıyorsanız Dedikoducu Polis Pitt hakkında yalanlar basma geçmişine sahip olduğu reddedilemez bir şekilde kanıtlamasını sağladı, o zaman Brooklyn'de bizden bir köprü satın almayı düşünmenizi rica ediyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.