Brad Pitt sormadım Jennifer aniston tamamen yanlış bir tabloid kapak hikayesine rağmen onunla tekrar evlenmek. Dedikoducu Polis eski eşler arasındaki sözde yeniden birleşmeye baktılar ve bize sadece bir romantizmi yeniden canlandırmadıkları söylendi.

'Brad & Jen: Aşka İkinci Bir Şans!' son sayısında bir başlık okur Temasta . Güvenilmez yayın, yalanını on yıldan fazla bir süredir gerçekleşmeyen birlikte poz veren eski sevgililerin fotoşoplu bir görüntüsü (yukarıya bakın) ile göstermeye çalışıyor. Eşlik eden makale, çiftin yeniden bağlandığını ve Angelina Jolie'den boşanma sürecinde ona yaslanırken, Justin Theroux ile yaşadığı iddia edilen evlilik sorunu hakkında ona güveniyor.Sözde bir 'arkadaş' dergiye, 'Brad ve Jen geçen yıl daha önce hiç olmadığı kadar yakınlaştılar ... Jen'e şansı olursa, onunla tekrar evleneceğini söyledi.' İddia edilen kaynak şöyle devam ediyor: 'Brad’in çarpıcı itirafı yüzünden suskun kaldı. Jen, Brad'in yürekten sözlerinden derinden etkilendi ve o zamandan beri aklında kaldı ... Her zaman onun en büyük aşkı, ruh eşi olacak ve şu anda en yakın sırdaşı olarak ona güveniyor. '

Görünüşte sahte içeriden biri, Aniston’un kocasının ve Pitt’in görüşmediği karısının her ikisinin de sözde yeniden bir araya gelmelerinden mutsuz olduğunu iddia ediyor. Theroux'nun durumunda, 'kaynak', aktörün Meksika'ya son kaçışları sırasında karısının Pitt ile iletişimini öğrendikten sonra öfkelendiğini iddia ediyor. Jolie'ye gelince, iddiaya göre 'Brad ve Jen'in derin arkadaşlığına kıskanç bir öfke içinde.' Derginin neredeyse hiç varolmayan içeriden şu sonuca varıyor: 'Yıldızlar aynı hizaya gelirse, Brad ve Jen yeniden evlenebilirler.'

Dedikoducu Polis Ancak, bu anlatının gerçek olmadığını yalnızca öğrendi. Pitt'e yakın bir kaynak, eski karısına onunla yeniden evlenmek istediğini asla söylemediğini ve bir araya gelmenin eşiğinde olmadıklarını garanti ediyor. Ve tabloid izlenemeyen kaynaklara güvenirken, Pitt’in sözcüsü yalnızca Dedikoducu Polis kayda göre kapak hikayesi 'tamamen doğru değil'. Bu arada, Aniston'ın bir temsilcisi de benzer şekilde, herhangi birinin neden 'bu uydurma hikayelere her hafta' inanacağını sorgulamadan önce, tabloid masalının yanlış olduğunu söylüyor. Bu makalenin uzaktan doğru olan tek yönü şudur: Pitt ve Aniston metin yoluyla konuştu yaklaşık bir yıl önce. İlişkilerinin doğası hakkındaki diğer tüm detaylar uydurma.

Sadece geçen hafta not edilmelidir Dedikoducu Polis layık görülmek Temasta yayınlamanın şüpheli onuruyla 2017’nin Pitt hakkındaki en çok yanlış söylentisi ki o ve Aniston yeniden 'aşıktı'. Ne yazık ki, güvenilmez magazin dergisi 2018'de aynı gerçek olmayan hikayeyi geri dönüştürerek çınlıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.