Geçen yıl birkaç magazin dergisi yanlış bir şekilde Brad Pitt çıkıyordu Ella Purnell yapımcılığını üstlendiği yeni dizi “Sweetbitter” de rol alan 21 yaşındaki oyuncu. Dedikoducu Polis ancak iddiayı ortaya çıkar çıkmaz çürüttü. Purnell, romantizm söylentilerine ilk kez yeni bir röportajda yanıt vererek onları hem 'gülünç' hem de 'komik' olarak nitelendirdi.Geçen Ekim, Dedikoducu Polis seslendi Temasta yanlış bir şekilde iddia etmek için Pitt, Purnell'e 'aşık oluyordu' Yapımcılığını üstlendiği Starz şovunda başrol oynamanın yanı sıra, aynı zamanda Angelina Jolie’nin karakterinin genç versiyonunu da Zararlı . Hikaye yayınlandıktan kısa bir süre sonra, ortak bir arkadaşımız ve film yıldızı, ikisi arasında romantizm gelişmediğine dair bize güvence verdi.Ne yazık ki, sahte randevu söylentileri sonraki günlerde yoğunlaştı. Örneğin HollywoodLife, sahte bir hikaye uydurdu: Jolie, Pitt'in Purnell ile çıkması konusunda üzgündü. . Gibi satış noktaları TAMAM MI! , The Hollywood Gossip ve Celebrity Insider da yanlış anlatıyı yaydı. Aktris şimdi resmi olarak neyi destekliyor Dedikoducu Polis Ekim ayında dedi ki: o ve Pitt asla romantik bir ilişki içinde olmadılar.

Ne zaman Purnell'e soran Akbaba tabloid hikayeleri hakkında onu ve film yıldızını çevreleyen, onları 'süper saçma' bulduğunu söyledi. Aktris, “21 yaşında bir çocuk olsaydım yeni bir şovda büyük rol oynamış olsaydım, kimse çıkıp 'Sadece kadın yapımcı ile çıktığı için aldı' demezdi” dedi. aktris ayrıca, yanlış söylentiden 'sinirlendiğini' ancak 'bunu komik bulduğunu' da kaydetti. Purnell, 'Büyükannem bana mesaj atarak' Tebrikler! 'Diye hatırladı.Pitt ile Purnell'i romantik bir şekilde ilişkilendiren magazin dergilerinin olası nedeni, görüşmediği karısının genç versiyonunu bir filmde oynaması ve ardından yapımcılığını yaptığı bir TV şovunda başrol oynamasıdır. Bu tamamen rastlantısaldı. Pitt'in Jolie'nin daha genç bir versiyonu gibi görünen bir kadınla çıkmaya başlayacağı fikri, tabloid hayran kurgularının iyi olmasına neden olabilir, ancak bunun doğruluğu yoktu.

Doğal olarak, film yıldızı, Purnell hakkındaki söylentileri yalanladığımızdan bu yana, birkaç başka kadınla yanlış bir şekilde bağlantılıydı. Son birkaç aydır, Dedikoducu Polis Pitt'i Selena Gomez, Jennifer Lawrence, Margot Robbie, Sienna Miller, Emilia Clarke ve Halle Berry ile var olmayan aşklara sokan hikayeleri çürüttü. Elbette, eski karısı Jennifer Aniston'la barışması hakkında devam eden anlatı da var. En azından Purnell, artık 'gülünç' ve 'komik' flört söylentilerinin odağında olmadığını bilerek memnun olabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.