Dır-dir Brad Pitt bir kez daha eziyorum Margot Robbie ? Bir tabloid, aktör ve aktrisin tekrar birlikte çalışırken kaçışlarını yeniden ateşlediklerini iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.

Margot Robbie ve Brad Pitt Geri Döndü mü?

'Margot ve Brad Yine Başladı!' bir makalenin başlığını şu şekilde okur: Yeni fikir . Dergiye göre, Brad Pitt ve Margot Robbie görünüşe göre birbirlerine doyamıyorlar. Dergi, A-listerlerinin dönem filminde birbirlerinin karşısına geçmeye hazırlandıklarını açıklıyor. Babil . Yayın, Robbie ve Pitt'in hangi karakterleri canlandıracağı konusunda pek bilinmemekle birlikte, hayranların iki oyun severin “parmaklarını şaklattığını” iddia ediyor.Daha sonra tabloid, iki eğlencenin birlikte oynadıkları önceki ekran zamanlarına atıfta bulunur. Bir Zamanlar Hollywood'da ve nasıl dedikodular o Pitt'i karıştırdı? Avustralyalı aktris tarafından 'büyülendi' evli bir kadın olmasına rağmen. Bir kaynak, 'Onu güzel bulduğu açık bir sır' diye ekliyor.

Bu Daha Önce Çok Kez Duyduğumuz Bir Hikaye

Dedikoducu Polis Ancak, geçen yıl açıklığa kavuşturuldu ve daha sonra birkaç kez, Margot Robbie ve Brad Pitt'in birbirlerine karşı romantik hisleri vardı. Eğlencelerin Quentin Tarantino komedi-dramasında rol alacağı doğrulandıktan sonra, magazin dergileri bir sürü sahte hikayeler yıldızlar hakkında.

Bu güncel hikaye, daha önce bastığımız geri dönüştürülmüş bir anlatı. Ayrıca, Pitt yaklaşan Hollywood destanına eklenmişken, Babil , Robbie Emma Stone'un yerini alacak görüşmelerde olduğu bildirildi . Stone filmde başrolü oynayacaktı ancak projeden çıktı. Robbie yıldızının rolü üstlenebileceği söylentileri var, ancak henüz onaylanmadı. Bu, Pitt'in daha önce hiç yapmadığı için Robbie'nin peşine düşme fırsatını kullandığı anlamına gelmez. Ayrıca, o büyük ayrıntı var: oyuncu Tom Ackerley ile mutlu bir şekilde evli . Çıkışlar neden evli bir kadının kocası olmayan bir adamla ilişkisi olduğunu iddia etmeye devam ediyor?

Magazin dergileri Margot ve Brad Hakkında Yalan Söylemeye Devam Ediyor

Yeni fikir ünlülerle ilgili hikayeleri söz konusu olduğunda neredeyse en güvenilir kaynak değildir. Bu yılın başlarında, magazin gazetesi Margot Robbie'yi iddia etti oturulmaması talep edildi İkisi arasındaki gerilim nedeniyle Altın Küre'de Brad Pitt'in yanında. İki yıl önce, aynı tabloid Tom Ackerley'i iddia etti Pitt'in Robbie'yi çalacağından korktu ondan uzakta. Açıkçası, dergi bir süredir aynı anlatıyı yayınlıyor. Dedikoducu Polis o sırada sahte hikayeleri çürüttü ve bunu yapmaya devam edecek.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Ellen DeGeneres Taşınıyor mu? Rapor Karısı Portia De Rossi'den 'Uzaklaştığını' Yazıyor

Julia Roberts Evlilik Sorunları Arasında Hala 'Boşalıyor' mu?

Rapor: Ryan Gosling’in Ailesi Eva Mendes ile 'Bıktı'

George Clooney, Karısı Amal Tarafından 'Terk Edildi' mi?

Ashley Graham, Instagram'da Şımarık İç Giyimde Streç İşaretleri Gösteriyor

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.