Dır-dir Brad Pitt 21 yaşında ezilme Bir Zamanlar Hollywood'da ortak yıldız Sydney Sweeney ? Bloglardan biri, film yıldızının çok daha genç oyuncuyla 'çıkmaya başlayacağını' iddia ediyor. Dedikoducu Polis ancak bu gerçek olmayan iddiayı düzeltebilir.

Fixer oberen Scheidungs-Chip und Joanna

Göre Radar Çevrimiçi Sweeney, Quentin Tarantino’nun yaklaşmakta olan filmi üzerinde çalışırken Pitt üzerinde büyük bir etki yarattı, 'ama onu bağlayan şey onun yeteneğinden çok daha fazlası.' İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, Pitt web sitesine 'onunla daha fazla proje yapmaya ve onu tanımak için sette zaman geçirmeye' hevesli olduğunu söylüyor.Sözde kaynak, Pitt'in geçen yıl filmin yapımını tamamladığından beri Sweeney ile iletişim halinde olduğunu ve 'aralarında son derece arkadaşça olduğunu' iddia ediyor. Prizin sözde 'ispiyoncu' ekliyor: 'O kadar büyük bir yaş farkı olsa da, ona bir randevuda çıkma teklif etse kimse şaşırmaz.'

Blogun önermesi tamamen saçmadır. RadarOnline sadece birkaç hafta önce Pitt, Charlize Theron ile çıkıyordu. ve sözde romantizmini Angelina Jolie'den saklamaya çalışıyor. Bu son makale, temsilcisinin söylediği gibi, aktörün ilk etapta asla romantizm yapmadığı Theron'dan hiç bahsetmiyor. Dedikoducu Polis ve kayıtlardaki diğer birkaç satış noktası. Site, sahte hikayelerini takip etmekte sorun yaşıyor gibi görünüyor.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Pitt'in sözcüsünün Sweeney ile ilgili son hikayesini yayınladı ve kayıtta bize bunun tamamen yanlış olduğunu söyledi. Blogun anonim ihbarcısının savunduğuna rağmen, oyuncunun adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, önemli ölçüde daha genç olan rol arkadaşına 'aşık olmadığını' bize garanti ediyor.

Bunun ilk sefer olmadığını belirtmekte fayda var Dedikodu Polis Pitt'in 21 yaşındaki bir oyuncuya ezildiği iddia edilen sahte bir hikayeyi çürütmek zorunda kaldı. Web sitesinin kardeş yayını olan 2017'de, Temasta , haksız yere iddia edildi Pitt, Ella Purnell'e 'aşık oluyordu' Jolie'nin karakterinin genç versiyonunu oynayan Zararlı . Purnell aynı zamanda oyuncunun yapımcılığını üstlendiği Starz dizisi “Sweetbitter” da rol alıyor. Gerçekte, sadece ikisi arasında bir aşk yaşanmamıştı, aynı zamanda Purnell, Twitter'da Pitt ile hiç tanışmadığını söyledi.

Ayrıca RadarOnline'ın 2018'in ilk yarısını birbiri ardına hikayeler yayarak nasıl geçirdiğini de hatırlayabilirsiniz. Pitt’in (var olmayan) MIT profesörü Neri Oxman ile romantizmi . Hiçbir kanıt olmadan, izlenemez ve görünüşte uydurma 'içeriden' iddiaları bir yana, site sürekli olarak ikisinin gizli bir çift olduğu konusunda ısrar etti. Pitt’in sözcüsü anlatıyı her ortaya çıktığında reddetti ve sonunda Oxman da onların hiç çıkmadıklarını reddetti. Sweeney'deki Pitt ezmesi hakkındaki bu son makale de benzer şekilde uydurma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Was passiert mit Miley Cyrus?