Bu haftanın magazin iddialarından biri Brad Pitt ve Charlize Theron uzun zamandır gizlice çıkıyor. Dedikoducu Polis sadece romantizm söylentilerini çürütebilir. Film yıldızlarının bir çift olmadığını öğrendik.

Göre Star , Pitt ve Theron geçen yılı 'gizli bağlantılar' için dünya çapında bir araya geldi. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Dünyanın dört bir yanındaki lüks otel süitlerinde - Londra, Paris, hatta Beverly Hills - randevular için buluşuyorlar ... Onlara birbirlerini spot ışıklarından uzakta tanımaları için zaman verildi.'Kaynak', Pitt'in romantizmle halka açılmamasının ana sebebinin, Angelina Jolie'nin velayet savaşında ona karşı kullanmanın bir yolunu bulacağından korkması olduğunu söylüyor. Sözde bahşişçi, 'Mümkün olduğu kadar uzun süredir onu sessiz tutmaya çalışıyor' diye ekliyor. 'Yine de kolay değil - aşık oldu ve dünyanın bunu duymasını istiyor.'

İkisinin ortak yönlerine gelince, 'sanat, mimarlık ve çocukları hakkında konuşuyorlar' diyor şüpheli içeriden, ayrıca Pitt'in oyuncuya yabancı bir ülkeden iki çocuğu evlat edinmesine hayran olduğunu iddia ediyor. Sözde 'kaynak' şu sonuca varıyor: 'Yani Brad, Charlize'e gerçekten saygı duymakla kalmıyor, aynı zamanda birlikte kimyaları cızırtılı!

Magazin raporu, anonim ve görünüşte var olmayan bir 'içeriden' gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Hikayeye gülüp geçen Pitt’in temsilcisiyle görüştü. Muhtemelen dergi yıldızları birbirine bağlamaya karar verdi çünkü ikisi de evlat edinilmiş çocukların bekar ebeveynleri. Pitt'in izlenemeyen 'kaynağı' ne diyorsa da, Pitt'in adına konuşma yetkisine sahip bir sözcü, Theron'la çıkmadığını doğruladı.

Bu arada, derginin yıldızların en az bir yıldır birlikte olduğu iddiası da sonuç vermiyor. Nisan içinde, Theron bekar olduğunu ve çıkmaya hiç ilgisinin olmadığını söyledi. . Oyuncu söyledi Merhaba arkadaşlarının bazen onu randevulara ayarlamaya çalıştıkları, ancak 'gerçekten zevk alacağım bir şeyden daha fazla iş gibi hissettiren' dergi. 'Sanırım yeniden çıkmaya başlamadan önce bu zihniyetimi değiştirmem gerekecek' diye ekledi.

Ayrıca belirtilmelidir, Star sahte tesisler oluşturmak söz konusu olduğunda bile tutarlı değildir. Daha geçen hafta Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye uydurduğu için gazeteyi basmış Pitt, Jennifer Aniston'ı ruhani şifacı Sat Hari Khalsa için terk ediyor . Bu makale hakkında hiçbir şey de doğru değildi, ama şimdi bunca zamandır Theron'la gerçekten çıktığına inanacak mıyız? Güvenilmez derginin bir hevesle yeni hikayeler sunduğu açıktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.