Pazar günkü Oscar'ların şerefine, Dedikoducu Polis bazı adaylar hakkında çürüttüğümüz sahte tabloid hikayelerinin bir listesini derledi. İşte 2020 Akademi Ödülleri yarışmacıları hakkında beş yanlış söylenti - Brad Pitt , Charlize Theron , Joaquin Phoenix'in , Renee zellweger ve Margot Robbie .

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü kazanan Pitt, Bir Zamanlar Hollywood'da , ödül sezonunun ön saflarında yer aldı. Sonuç olarak, magazin dergileri onun son ödül törenlerine katılımını çevreleyen birkaç hikaye uydurdu. Geçen ay, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta haksız yere iddia etmek için Pitt, Altın Küre'de Jennifer Aniston'a evlenme teklif etmişti. . Dergiye göre, film yıldızı Netflix partisinde tek dizinin üstüne çöküp eski karısına yüzük verdiğinde 'izleyicileri şok etti'. Gerçekte, eski eşler bir araya gelmezler ve teklif asla gerçekleşmez. Her iki yıldızın ayrı sözcüleri, bir romantizmi yeniden alevlendirmediklerine dair bize sayısız kez güvence verdi. Aslında, Pitt ve Aniston'ın SAG Ödülleri'nde sahne arkası karşılaşmasının ardından aktör, Bu gece eğlence ikisini çevreleyen tüm ilgi konusunda “mutlak bir şekilde saf” olduğunu söyledi.National Enquirer Aralık 2019'da Phoenix ve kız arkadaşı Rooney Mara, Ocak Jones için kavga ediyorlardı sözde onu takip ediyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, Jones'un Phoenix'i yıllardır tanıdığını, ancak filminden sonra romantik olarak ilgilenmeye başladığını söyledi. Joker Oscar buzz almaya başladı. Kaynak, 'Ocak ayı Joaquin'den çok etkilendi ve bunu ona bildirme şansını kaçırmadı,' dedi. Mara'nın durum hakkında 'sinirlendiği' söylendi ve bildirildiğine göre Phoenix'e 'Ocak ayına aklından bir parça vermeye hazır!' Dedikoducu Polis sahte söylentiyi çürüttü. Phoenix ve Jones'un birbirlerini tanıdıklarına dair hiçbir kanıt yok. Ayrıca duruma yakın bir kaynağa ulaştık ve bu da hikayenin tamamen saçma olduğuna dair şüphelerimizi doğrulayabildi.

Enquirer ayrıca yakın zamanda En İyi Kadın Oyuncu adayı olduğunu iddia eden sahte bir rapor yayınladı Zellweger, bir erkek arkadaşını tutamayacak kadar 'seçici' . Gazetenin 'içeriden' dediği şeye göre, Judy yıldız 'yapışkan, muhtaç ve mızmızdır.' Gazetenin sözde kaynağı, 'Güvenle ilgili büyük sorunları var ve akşam yemeğini bile kabul etmeden erkekleri üç kez taradı.' Dedikoducu Polis saçma iddiayı sorguladı ve sadece çürütmekle kalmayan, aynı zamanda ekledi: 'Başarılı ve yetenekli bir kadının başarılarından ötürü kutlanmasını görmeye kesinlikle dayanamazlar, değil mi?' Kesinlikle yapamazlar.

TAMAM MI! magazin dergisi En İyi Kadın Oyuncu adayı Charlize Theron hakkında çok benzer bir hikaye yayınladığından, bunu da kaldıramaz. Dergi iddia etti Theron erkekleri korkutuyor çünkü sözde bir kaynağa göre, “Erkekler, onun kendine olan güveni ve açık sözlülüğü ile imtiyazlıdır. Onun huzurunda küçülürler. ' Sözde içeriden biri, Bomba star 'biraz neşelenmeyi ve biraz gülmeyi ve olayları o kadar ciddiye almamayı öğreniyor.' Hiçbir şey gerçeklerden daha fazla olamaz, çünkü Dedikoducu Polis iddiayı çürüttüğümüzde rapor etti. Theron geçen yıl Howard Stern Gösterisi tesadüfen flört ediyor ama bu hayatının hayati bir yönü değil. Ayrıca Theron'a yakın olan ve bize hikayenin yanlış olduğunu söyleyen bir kaynağı kontrol ettik.

Gazetelere göre, erkek bulmakta sorun yaşamayan bir aktris, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu adayı Margot Robbie. Birlikte çalıştığı erkeklerin çoğuyla bağlantılı olmasının yanı sıra, Enquirer Ağustos ayında iddia etti Leonardo DiCaprio ve Camila Morrone, Robbie yüzünden bölünmeye gidiyordu . Çıkış, DiCaprio ve onun Bir Zamanlar Hollywood'da sette çok flört ile başrolü paylaştı. İçeriden şüpheli bir kişi, 'Camila sabırlı bir insan, ama onun Margot'a baygınlaşmasını izlemek zorunda kalmaktan bıktı!' Dedi. Beş ay sonra, DiCaprio ve Morrone hala çok birlikte olduklarından, derginin kötü haberciliği daha göze batan olamazdı. Bu arada Robbie, kocası Tom Ackerley ile mutlu bir şekilde evli kalır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.