Bir tabloid iddiaları Brad Pitt bir zamanlar paylaştığı evi geri alıyor Jennifer aniston sözde 'düğünleri' için bir hediye olarak. Hikayenin her yönü doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Geçen ay, eski eşlerin 2001'den 2006'ya kadar yaşadığı Beverly Hills malikanesi satışa çıktı. Göre Yeni fikir Pitt, konutu geri almak için 79 milyon dolarlık bir teklif sundu. Sözde bir kaynak, dergiye aktörün 'Jen'e en çılgın hayallerinin ötesine geçecek bir jest yapmak istediğini' ve evli bir çift olarak yaşadıkları mülkü satın almanın işe yarayacağını bildiğini söylüyor.'Brad ve Jen ayrıldığında, hayallerindeki evi kaybetmenin boşanmalarının kalp ağrısını daha da kötüleştirdiğini ve Brad'i satın almamasının en büyük pişmanlıklarından biri olduğunu söyledi,' diye ekleyen sözde içeriden biri, ayrıca Aniston'ın o zaman evi anımsatmaya başladığını iddia ediyor. ve Pitt sözde bu yılın başlarında tekrar bir araya geldi. Şüpheli habercisi, eski sevgilisi evi geri satın aldığını açıkladığında aktrisin 'şok ve gözyaşları içinde' olduğunu söylemeye devam ediyor.

Şüpheli kaynak, Aniston'ın şu anda Bel Air'i 'Justin Theroux ile olan kırık evliliğinin anılarından kurtulmak ve Brad ile geleceği dört gözle beklemek için' Bel Air'i piyasaya sürmeyi planladığını ekliyor. Sözde 'düğünlerine' gelince, sözde bu Temmuz Meksika'da gerçekleşecek. Törenin ardından, görünüşte var olmayan içeriden aktris '[Pitt] ile evlerinde yeni anılar yaratmayı' dört gözle beklediğini söylüyor.

Gazetenin hikayesiyle ilgili doğru olan şey şudur: Pitt ve Aniston'ın bir zamanlar paylaştığı ev satılıktır. Yanlış olan şudur: diğer her şey. Her iki yıldızın ayrı temsilcilerinin kayıtta birkaç kez belirttiği gibi eski eşler uzlaşamadı. İkili, Şubat ayında aktrisin 50. doğum günü partisinde kısa bir süre bir araya geldi, ancak tekrar bir araya gelmediler ve kesinlikle bir daha evlenmeyecekler. E dahil diğer saygın satış noktaları! Haberler, bunu da doğruladı Pitt ve Aniston 'kesinlikle çıkmıyorlar ya da o yolda değiller.'

Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha Momoa Jason Momoa

Magazin raporunun yanlış bir önermeye dayandırılmasına rağmen, Dedikoducu Polis Hala Pitt'e yakın bir kaynakla görüştü ve eski Beverly Hills evini geri almadığını doğruladı. Yakaladık Yeni fikir yanlış iddia ettiği için geçen hafta Pitt ve Aniston yeniden evleneceklerdi Artık Angelina Jolie'den boşandığında yasal olarak bekar ilan edildi. Bu sahte makale, Meksika'da 'samimi bir plaj töreni' planlayan eski sevgililer hakkındaydı. Anlatım doğru değildi, ancak dergi, ikisinin daha sonra nerede yaşamayı planladığına dair hala sahte bir takip hikayesi yazıyor.

Sadece bu devam eden destan kurgu değil, aynı zamanda tabloid de Şubat ayında şunu iddia etti: Pitt ve Aniston, 50. doğum günü partisinde evlenmişti. . Güvenilmez çıkış, ya bu hikayeyi unutur ya da yeni, aynı derecede hayali bir hikayenin peşine düşmeye karar verir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.