Brad Pitt için bir 'aşk yuvası' inşa etmiyor Jennifer aniston Missouri Ozarks'ta. Bu hafta bir tabloid tarafından ortaya atılan bu aptalca hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

ist kelly ripa live beenden

Bu hafta yayınlanan bir makaleye göre Kadınlar Günü Pitt, 'ikinci kez denediği' iddia edilen Aniston'ı etkilemek için 'tüm tasarım becerilerini ortaya çıkarıyor'. Magazin gazetesi, Pitt'in Ozarks'ta, ailesinin evinin yakınında bir göl evi inşa etmenin uzun zamandır rüyası olduğunu, ancak eski karısı Angelina Jolie'nin ailesine yakın ve Ortabatı'dan nefret ediyor. 'Öte yandan Aniston, “Brad’in ailesiyle her zaman meşhur olmuştur ve Missouri'yi seviyor. Şüpheli habercisi devam ediyor, Brad'in çığır açmaya başlamak için ihtiyaç duyduğu tüm cesaret. 'Şu anda Los Angeles ve Santa Barbara yerlerini güncellerken bir değişim döneminden geçiyor.' 'İçeriden', Jolie'nin 'altı çocuğuyla birlikte mücadele ettiği' için 'öğrendiğinde zehir tüküreceğini' öne sürerek bitirir - eğer yakacak parası varsa, onun zihninde, onlara olduğu gibi vermelidir. nafaka. '

Aniston ve Pitt'in tekrar bir araya geldiği iddiasını şimdilik bir kenara bırakalım. Değiller, ama buna geri döneceğiz. Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamını tamamen saçma buluyor. Hikaye hakkında daha fazla bilgi edinmek için Pitt'e yakın bir kişiye ulaştık ve iddiayı tüm kalbiyle 'tamamen yanlış' olarak reddetti. Missouri'de Aniston için bir göl evi inşa etmiyor.

Makaleye, Pitt'in işyerinde bir tür inşaat yaparken çekilmiş birkaç fotoğrafı eşlik ediyor. Aslında, görünüşü Ünlü IOU , yeni bir HGTV dizisi Emlak Kardeşler. Pitt'in Los Angeles'ta veya Ozarks'ta herhangi bir inşaat projesi yaptığına dair iddialarını destekleyecek hiçbir şeyi yok, çünkü o da yapmıyor.

Jolie'nin onu ve Pitt’in altı çocuğunu büyütmeye çalışırken 'birlikte mücadele ettiği' iddiası da oldukça şüpheli geliyor. Pitt'in bir miktar çocuk nafakası ödemesi tamamen muhtemel olsa da, ona bağımlı olması pek olası görünmüyor. Ne de olsa kendisi A listesindeki bir film yıldızı. Nafaka için Pitt’in son kuruşunu talep etmesine gerek yok

Ve sonra en saçma iddia var: Jennifer Aniston ve Brad Pitt'in yeniden bir araya gelmesi hakkındaki iddia. Bu magazin dergilerinin sanki gerçekmiş gibi bu kadar açık bir yalanı ne kadar güvenle sunmaları tuhaf. Neredeyse gerçeği sorgulamanıza yetecek kadar - neredeyse. Ancak Dedikoducu Polis ve diğer güvenilir kuruluşlar düzinelerce kez söylediler, eski eşler geri dönmüyor. Birbirleriyle arkadaşça davranıyorlar ama çıkmıyorlar .

Kadınlar Günü bu yalanı sürdürmeyi seviyor. Sadece birkaç hafta önce Dedikoducu Polis bunu iddia ettiği için magazin dergisini basmıştı Jolie, Pitt'i Aniston'dan ayrılmaya 'zorluyordu' . Bundan birkaç hafta önce, dergi şunu yazdı: Aniston ve Courteney Cox, Pitt ve Johnny McDaid ile çifte düğün planlıyorlardı. Aniston’ın sözcüsünün 'saçmalık' diyerek reddettiği bir hikaye. Bundan önce, Aniston ve Pitt'in ikiz kız bekledikleri söylendi . Liste uzayıp gidiyor. Magazin dergisinin bu alanda bilgisiz olduğu söylenebilir.

ist James Brolin immer noch mit Barbra Streisand verheiratet

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.