Bir tabloid iddiaları Jennifer aniston dehşete düşmüş Brad Pitt ve Sandra Bullock birlikte çalışacaklar. Dedikoducu Polis bu anlatıyı şüpheli bulur, bu yüzden raporu araştırıyoruz. İşte bildiklerimiz.Sandra Bullock, Brad Pitt ve Jennifer Aniston’un Romantizmini Tehdit mi Ediyor?

Yeni fikir Pitt ve Bullock'un çok gizli bir projede birlikte çalıştıklarını öğrendikten sonra Aniston'ın 'kör' olduğunu bildirdi. Ancak, projenin iki A listesinin bilim-kurgu dramasında başrolde olacak , HIZLI TREN . Film 2020'den beri çalışmalarda olduğu için tam olarak 'gizli' bir proje değil. Yine de çıkış, Bullock filme katıldığında Aniston'ın 'gerçekten sersemlemiş' olduğu konusunda ısrar ediyor.İçeriden biri, 'Sandra ve Brad sadece samimi çünkü Jen onları son zamanlarda evinde ev sahipliği yaptığı partilerde tanıştırdı' diyor. Dergiye göre, Anisont her gün Pitt ile 'takılıyor' çünkü ikisi de aynı lotta çekim . Aniston şu anda ikinci sezonu için sette. Sabah Raporu , bu yüzden Pitt'le magazin dergisinin iddia ettiği kadar sık ​​'takılmaya' vakti olmayacak gibi görünüyor. Her şeye rağmen, içeriden bilgi, Pitt'in Bullock’un oyuncu kadrosundan hiç bahsetmediğini ve bunun mürettebat tarafından kendisine söylendiğinde Aniston'ın sözüm ona “köreldiğini” ortaya koyuyor.

Bullock, Aniston'la Bir Çizgiyi Geçti mi?

'Çoğu insan Jen ve Sandra'nın ne kadar yakın olduğunun farkında değil. İçeriden bilgi, onlara 'kanka' diyecek kadar ileri gidebileceğini açıklıyor ve Aniston, mevcut kilitlenmeden önce Bullock'un Wyoming'deki Hole'daki çiftliğine düzenli olarak seyahat ettiğini ekliyor. Oradan, magazin dergisi Aniston'ın geçmiş tarihine atıfta bulunur ve Pitt, sonraki Angeline Jolie ile olan evliliğini ima eder.Jennifer ve Brad Arasında Tarih Kendini Tekrar Ediyor mu?

Yarım yamalak kaynak, Aniston'ın 'hem Brad hem de Sandra tarafından kendisine ekip oluşturdukları gerçeğinden bahsetmediği için ihanete uğradığını hissettiğini açıklıyor. Ange draması açık bir şekilde paranoyaya ve bir şey olmasa bile bir şeylerin ters gittiğine dair bir endişe duygusuna ilham veriyor. ' Bekle, tabloid hiçbir şey olmasa bile Aniston'ın kendini uzak hissedeceğini mi söylüyor? Bu mantıklı değil. Ancak dergi, Bullock'un Pitt'in aşkını oynayabileceği konusunda ısrar ediyor.

'Zavallı Jen her şeyi aştı, bu dava olmayacak ve bunu nihai ihanet olarak görmemeye çalışıyor. Başlangıcı olarak HIZLI TREN Oyuncu kadrosunu seçerken, yalnızca son rol arkadaşı Bradley Cooper ile bağlantısı olan Lady Gaga için endişelenmesi gerektiğini düşündü, ancak şimdi korkuları eve daha da yakın 'diyor kaynak.

Dedikoducu Polisin Hikayeye Bakışı

Burada paketini açacak çok şey var, ancak şunu söyleyerek başlayacağız: Dedikoducu Polis ’In kararı, raporun tamamen sahte olduğudur. Birincisi ve en önemlisi, Jennifer Aniston ve Brad Pitt'in ayrı sözcüler, eski eşlerin bir araya gelmediklerini açıkladılar. Dergi, Angelina Jolie'nin temel hikayesini kullanıyor Hala Aniston için bir 'sorun' , ancak oyuncu 2005'te Pitt'den boşandı ve o zamandan beri çıktı ve yeniden evlendi . Friends yıldızının hayatına devam ettiğini ve eski kocasının kiminle çalıştığıyla ilgilenmediğini söylemenin güvenli olduğunu düşünüyoruz.Ayrıca, Aniston'ın Sandra Bullock için endişelenmesi gerektiği fikri, kararlı bir ilişki içinde , saçmalık. Derginin Lady Gaga'nın Bradley Cooper ile 'meşhur' bağlantısı olduğu için sorun olabileceği iddiası bile gülünçtü. Lady Gaga, Bradley Cooper ile hiç çıkmadı bile. birkaç kez kanıtladık . Gerçekte, yayın geri dönüştürülmüş söylentileri bir araya topladı ve kötü yazılmış bir hikaye ortaya koydu.

Magazin dergileri daha önce okuyucuları kandırdı

Dedikoducu Polis daha önce birkaç başka makaleyi de çürüttüğümüz için, magazin püf noktalarının uzun süredir farkındayız. İki ay önce, Jennifer Aniston'ın Lady Gaga ve Brad Pitt flört ederken kalbi kırık . Gazete gazetesi ayrıca Pitt'in Aniston'ı boşaltmak ve L.A'yı terk etmek . Dedikoducu Polis o sırada bu sahte hesapları düzeltti.