Brad Pitt ve Angelina Jolie Kızı Shiloh büyükanne ve büyükbabasıyla yaşamayı talep ediyor, William ve Jane Pitt , Springfield, Missouri'de mi? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis uydurma hikayeyi özel olarak çürütebilir.

Göre Star 12 yaşındaki kız, ebeveynlerinin acı boşanma savaşından bıkmış ve Los Angeles'ta etrafındaki tüm dramdan uzaklaşmak istiyor. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Brad’in ailesi, kız kardeşi ve [Missouri’deki] çocuklarından bir taş atımı uzakta yaşıyor ve Shiloh orayı seviyor. 'Normal' insanlar etrafında büyümek istediğini söylüyor. O kadar kararlı ki, geçen yaz bile kaçtı. Birinin onun gittiğini fark etmesi saatler sürdü. 'İddia edilen kişi, Shiloh'un, her ikisi de farklı bir yaşam yörüngesine girmesini isteyen ebeveynleri arasında bölündüğünü iddia ediyor. Şüpheli habercisi, 'Brad Shiloh'u film prodüksiyon işine getirdi çünkü gerçek oyunculuk yeteneği gösterdi,' diyor. 'Angie, Shiloh'un Brad ile film dünyası dramasına sarılmak yerine' annesinin küçük aktivisti 'olmasını istiyor.'

Çıkış, Pitt'in, zaman zaman büyükanne ve büyükbabasını ziyaret edebilmesi için Missouri'de bir mülk satın almayı teklif ederek kızını yatıştırmaya çalıştığını söylemeye devam ediyor, ancak genç kız ısrar etti: “Ailesi dahil olduğu sürece, drama izleyecek. ' Görünüşte sahte kaynak ekliyor, 'Sahne değişikliği için çaresiz ve şu anda büyükannesi ve büyükbabası sahip olduğu tek kaçış yolu.'

Gazetenin anonim ve izlenemez bir 'içeriden' gelen önermesi doğru değil. Dedikoducu Polis Kayıtta bize makalenin uydurma olduğunu söyleyen Pitt’in sözcüsüne ulaştı. Shiloh, Missouri'de büyükanne ve büyükbabasıyla yaşamayı talep etmedi ve aksi takdirde bu iddia temelsizdir.

Doğal olarak, herhangi bir çocuğun velayet savaşının ortasında yakalanması zor olurdu, ancak Shiloh'un perişan olduğu fikri doğru değil. Geçen ay, genç kız yüzünde kocaman bir gülümsemeyle görüldü. Los Angeles'ta Jolie ile alışveriş . Bundan kısa bir süre sonra, Jolie, Shiloh ve üç kardeşini kahvaltıya götürdü. Los Angeles'ta, ailenin sohbet ederken ve gülerek fotoğraflandığı yer. Pitt ve Jolie’nin çocuklarının ebeveynlerinin ayrılığına alışmakta güçlük çektiklerine inanmak makul olsa da, Shiloh bir kaçış planı yapmıyor.

Maalesef bu ilk olmayacak Star genç kızı, ünlü ailesini çevreleyen sahte bir hikayeye sürükledi. Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için geçen yıl dergiyi bozdu Shiloh, Paris gezisi sırasında Pitt’in kalbini kırmıştı. . Bundan kısa bir süre önce, tabloid’in kardeş yayınına seslendik. TAMAM MI! iddia etmek için Shiloh arkadaş edinmesine izin vermesi için Jolie'ye yalvarıyordu. . Pitt ve Jolie’nin kızını içeren bu çeşitli hikayeler sahte.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.