Are Brad Pitt ve Angelina Jolie boşanmayı durdurmak mı? Pitt ve Jolie’nin ilişkisi gerçekten daha iyi, ancak boşanmanın beklemede olduğunu söylemek biraz zor. Bir tabloid öyle söylüyor, ama Dedikoducu Polis aksini düşünüyor.

Bay ve Bayan Pitt Yine Bir Arada?

Avustralya tabloid DSÖ Pitt ve Jolie'nin 'boşanmayı beklemeye aldığını' iddia eden yanlış tavsiye edilmeyen bir kapak hikayesi yayınladı. Gazeteci, pandemi yasal işlemleri yavaşlatırken, 'Pitt ve Jolie, ilişkilerinde hâlâ büyük ilerleme kaydediyorlar' diyor. Buradaki sorun, kapak ile makalenin kendisi arasındaki kopukluktur.Bu klasik bir tabloid yem ve değiştirme. Kapak, 'eski sevgililerin aileyi ön plana çıkararak birbirlerine geri dönüş yolunu bulduklarını' iddia ediyor, ancak makalenin kendisi, ikisinin birlikte ebeveynlik konusunda kaydettiği adımlarla ilgili. Magazin gazetesi 'yakınlık işe yarıyor gibi görünüyor' diyor ve gazeteden saygın hikayelere atıfta bulunuyor. İnsanlar ve Bu gece eğlence ayıklık ve iletişimin Pitt'in daha iyi bir baba olmasına nasıl yardımcı olduğu hakkında. İçerideki hikayeler doğru olsa da, boşanmanın beklemede olduğu anlamına gelmez.

Boşanma Çok Uzak

Bu hikaye benzer Star bu ayın başlarında iddia edildiği zamanki hikaye Johnny Depp'in Jolie ile ilişkisi vardı . Asıl makale, Depp'in eski karısı Amber Heard ile yaptığı yasal işlemler hakkındaydı. Sulu ilişkiyi dergi satmanın bir yolu olarak kullandı. Buraya, DSÖ ikisinin boşanmayı durduracağını söylüyor, ama gerçekte, eski sevgililer olarak daha iyi bir yerdeler.

Bazı ebeveynler birlikte olduğundan daha ayrı çalışır. Sadece geçen ay özel bir Vogue röportaj, Jolie kulağa ayrılığın içeriği . Ayrılığı 'doğru karar' olarak nitelendirdi ve hatta 'bazıları benim sessizliğimden faydalandı ve çocuklar medyada kendileri hakkında yalanlar görüyor' diyerek medyaya seslendi. Jolie, altı çocuğu için iyi bir anne olmaya odaklandı. Bu konudaki sessizliğini, boşanmayı bir kenara bırakmakla ilgili olduğu anlamına gelmemeliyiz.

Jolie ve Pitt'in bir yılı aşkın süredir yasal olarak bekar olduklarını da belirtmek gerekir. Boşanma sonuçlanmaya devam ederken, yasal değil birlikte. Boşanmayı durdurmaya karar verirlerse, bu, bir kağıt izi anlamına gelecek olan fiili yasal işlem gerektirecektir. Hiçbir iz olmadığından, bu hikaye yanlış olarak adlandırılmalıdır.

Bu Tabloid Kötü Şirkete Sahip

Bu tabloid, kısa bir süre önce, uluslararası bir medya şirketi olan Bauer Media Group tarafından satın alındı. Yeni fikir diğer magazin dergileri arasında. Dedikoducu Polis bozuldu Yeni fikir bazı tuhaf hikayeler için, geçen ay Pitt ve Jolie'nin tekrar takılmak bu kesinlikle yanlıştır. Bir hafta önce bile Pitt ve Jennifer Aniston'ın kutlamak için tekrar bir araya gelmek 20. yıldönümleri ne olurdu. Jolie oluyordu Tom Cruise tarafından kurgulanmıştır . Bu hikayelerin hepsi uydurma ve kanıt yok.

İken DSÖ makale kardeş yayınlarından çok daha az tuhaftır, ancak yine de bir tuzaktır. Pitt ve Jolie, salgın sırasında gerçekten de büyük adımlar attı, ancak bu, yasal boşanmanın salgın dışında herhangi bir şey tarafından durdurulduğu anlamına gelmez.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.