İddia eden yeni bir rapor Brad Pitt ve Angelina Jolie için kavga ediyorlar Shiloh ve onun kıyafet seçimi uydurma. Hikaye, iki yıldız ve çocukları hakkında makaleleri sık sık birbiriyle çelişen yalanlar yayınlayan bir kaynaktan geliyor. Dedikoducu Polis Pitt ve Jolie'nin 12 yaşındaki çocukları hakkında tartışıp tartışmadıkları ve nasıl giyindikleri hakkında gerçekleri var.Göre Avustralya Kadınlar Günü , Jolie ve Pitt, Shiloh'un 'erkek kıyafetleri' giymesi için mücadele ediyor. Sıklıkla gözden düşürülen magazin dergisi, preteen'in kıyafet tarzının ebeveynler arasında bir 'gerilim kaynağı' olduğunu iddia ediyor. Yayın ayrıca, altı çocuğunun tamamının Shiloh'un Jolie ve Pitt'in boşanmasıyla başa çıkmakta en çok 'sorun yaşayan' olduğunu söyleyen bir 'içeriden' olduğunu iddia ediyor. Anonim ve muhtemelen uydurma kaynak, Shiloh'un 'Brad ile olan ilişkisini düzeltmek' isterken, oyuncunun gencin 'erkek gibi giyinme arzusuyla' başa çıkmakta zorlandığını iddia ediyor.İsimsiz bahşişçi, doğal olmayan biyografik bir dille, Pitt zaman zaman bir 'hippi' gibi görünse de, Bir Zamanlar Hollywood'da aktör, 'Amerikan Ortabatı'da aşırı muhafazakar Baptist bir ailede yetiştirilmiş' olmasından elde ettiği değerlere hâlâ yakın duruyor. Tabloid tarafından sunulmayan gerçek şu ki, Pitt genel olarak çok açık fikirli ve Shiloh dahil tüm çocuklarını son derece destekliyor. Ek olarak, bir Baptist olarak yetiştirilmiş olsa da, Pitt artık bir ateist.

Dergi, Güney Afrikalı aktris son zamanlarda büyük kızının transseksüel olduğu konusunda seslerini duyurduğu için Pitt’in 'Shiloh’un gardırop seçimlerini kabul etmeyi reddetmesinin' Charlize Theron’u 'kaçtıktan sonra kapattığını' söyleyerek biter. Gazetenin neredeyse kesin bir şekilde uydurulmuş 'kaynağı', 'Brad'in Shiloh ile bir sorunu varsa, Charlize bunu romantik bir partnerde kabul edilemez bulacaktır' sonucuna varıyor.Yayının makalesinde o kadar çok yalan var ki nereden başlayacağınıza karar vermek zor. Göze batan bir şekilde, çıkıştan hiç bahsetmiyor Shiloh, Pitt ve Jolie’nin boşanması hakkında 'her şeyi anlat' teklif etti . Şu anda 'çocuklar Brad'i görmek istemiyorlar' ın bazılarını içeren güncel hikayenin aksine, geçen Ağustos ayında dergi, Shiloh'un ne kadar 'sefil' olduğunu ortaya çıkaracak patlayıcı bir 'her şeyi anlat' üzerinde çalıştığını iddia etti. çocuklar Jolie ile birlikteydiler ve 'o ve kardeşlerinin [babalarını] özlüyor ve hayatlarına geri dönmesini istiyorlar.'

Ayrıca Pitt’in sözde “Shiloh'la sorunu” nun oyuncuyu Theron için “kabul edilemez” bir ortak haline getireceği de dahil olmak üzere bu yeni yalan koleksiyonunu bir araya getirirken, tabloid önceki raporlarını unutmuş görünüyor. Örneğin sadece üç ay önce, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Kadınlar Günü yanlış duyurulan bir kapak haberi yayınladığında Pitt ve Theron nişanlandı ve 'Shiloh yüzüğü seçmeye yardım etti' çünkü 'Charlize'yi seviyor' (aşağıda). Bunu geçen Şubat ayında, nasıl Pitt ve Theron birlikte yaşıyorlardı .

Ve dergi daha önce evlenmeye hazırlandıklarında ve birlikte yaşadıklarında ısrar ettikten sonra, çıkış şimdi Theron'u Pitt tarafından kapatılmış gibi yapıyor. Elbette, Pitt ve Theron hiçbir zaman romantik bir ilişki içinde olmadılar. Temsilcisi sadece onaylamakla kalmadı Dedikoducu Polis hiç çıkmamışlardı, ancak Theron kısa süre önce '10 yıldır bekar' olduğunu açıkladı.Brad Pitt Charlize Theron

(Kadınlar Günü)

Merakla, dergi Jennifer Aniston'ın bu konuda ne hissettiğini açıklamıyor. Aynı yayın yanlış bir şekilde Theron ile nişanlandığını iddia etmeden önce Pitt ve Aniston gizli bir düğünde tekrar evlendi . Bunu bir başka sahte kapak hikayesi izledi. Dedikoducu Polis hakkında debunked Aniston, Pitt'in bebeğine hamile .

Önemli bir şekilde, bu satış noktasındaki makalelerin her biri izlenemeyen ve görünüşte uydurma kaynaklara dayanıyor. Tersine ve bu önemlidir, Pitt’in temsilcisi özellikle kayda geçti Dedikoducu Polis Shiloh, Theron ve Aniston hakkında önceki tüm parçaları vurmak için. Söylemeye yetecek kadar, magazin dergisinin içeriden biri Pitt hakkında defalarca yanlış olsa da, biz onun ve Shiloh da dahil olmak üzere çocuklarıyla olan ilişkisi konusunda tutarlı bir şekilde doğru davrandık. Bu derginin hakkında çok az şey biliyor gibi göründüğü gerçek şu ki, Pitt ve Jolie, Shiloh'un 'erkek kıyafetleri' ne giydiği konusunda kavga etmiyorlar ve ikisi de onu koşulsuz olarak seviyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.