Ethan Suplee ondan beri büyük bir dönüşüm geçirdi Titanları Hatırla günler. 44 yaşındaki oyuncu ile konuştu Erkek Sağlığı kilo verme yolculuğu ve bu arada kendisi hakkında ne öğrendiği hakkında. Yol zor olsa da Suplee, iyi huylu cazibesi ile bu kadar ileri gitmeyi başardı.

500 Pound Kilo Verme Dönüşümü

Sadece 24 yaşındayken Ethan Suplee, 500 poundun üzerindeydi. Yıllarca, kilosunu yönetmek için aralıklarla diyet yapmayı denedi, ancak sadece hepsini geri kazanmak için kilo verme modeline düştü. Bununla birlikte, Suplee diyetine daha az odaklanmaya ve kendisi için işe yarayan bir fitness rejimine daha fazla konsantre olmaya karar verdiğinde, son birkaç yılda her şey değişti.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Ethan Suplee (@ethansuplee) tarafından paylaşılan bir gönderi

Yeni Bir Devire Girmek

Egzersiz programı kuvvet antrenmanına odaklandı ve herhangi bir gıda grubunu şeytanlaştırmadan sağlıklı yiyecekler yemeyi teşvik eden bir beslenme planı geliştirdi. Şimdi yüzde 10'dan daha az vücut yağına sahip olma hedefine ulaştı, ancak daha fazla kaybetmek yerine hala kilosunu korumaya çalışıyor. 'Uzun zamandır kilo vermeye çalışan biri olarak içgüdülerim, sayılarımın - skaladaki sayı, vücut yağ yüzdemin - düşmesini istememdir.' dergiye söyledi .

Şimdi bakım döneminde yaşamayı ve mutlu olmayı öğrenmeye çalışıyorum.

Ynw Melly Gefängnis Erscheinungsdatum

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Ethan Suplee (@ethansuplee) tarafından paylaşılan bir gönderi

Suplee, “Diyet yoluyla acı çeken dönemlere uyum sağlamak için onlarca yıl harcadım” dedi. 'İşe yaradı. Hedefime ulaşırdım ve sonra hedefimi çok hızlı bir şekilde geri alırdım. Benim için artık daha önemli olan düzey, acı çektiğim dönem değil, hayatıma aşık olduğum dönemdir. ' Son birkaç yılda başardığı her şeyi tersine çevirmek gerçekten utanç verici olurdu, özellikle de kendisi için yaptıklarından çok gurur duyduğunu ve hayatında yaptığı değişikliklerden mutlu olduğunu görmek çok açık. Yıllarca süren sıkı çalışmanın sonucunu görmek şaşırtıcı ve bunun Suplee için sadece bir başlangıç ​​olduğunu bilmek daha da heyecan verici.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Bill ve Hillary Clinton 250 Milyon Dolarlık Boşanmaya mı Gidiyor?

Ashton Meem Kimdir? Russell Wilson’un Eski Karısı Hakkında Her Şey

Rapor, Matt Damon'un Karısından Endişelenerek İçme Problemi Yaşadığını Söyledi

Lori Harvey, Yeni Erkek Arkadaşı Michael B. Jordan ile Babası Steve Harvey’in Tavsiyesini Aldı

Blake Shelton, Gwen Stefani için 'Ucubeler' 'Başka Bir Adamı Kovalıyor' mu?