'Boston' Rob Mariano , ve onun eşi Amber Brkich reality TV süperstarlarıdır. İkisi sadece realite yarışmasında buluşmakla kalmadı, Survivor: Tüm Yıldızlar ama düğün törenleri televizyonda yayınlandı. Çiftlerin ilk reality TV çıkışından yaklaşık 20 yıl sonra, çift hala evlidir ve gelecek planları geçmişleriyle pek çok ortak noktaya sahiptir.Rob ve Amber bireysel sezonlarında kazanmamış olabilir (sırasıyla sekiz ve iki), ancak Bütün yıldızlar sezon çift için tahmin ettiklerinden daha şanslı olduğunu kanıtladı. Kendilerini aynı kabilede bulduktan sonra, ikisi hemen bir ittifak kurdu, ikiliyi son ikiye taşıyan bir ittifak. Ödülü alan Amber oldu, ancak son oylama yapılmadan önce Rob önerdi ve ikisi nişanlandı.Rob geri döndü Hayatta kalan yarışmacı olarak birkaç kez. Oyundaki ilk tur sırtı Survivor: Kahramanlar Vs Kötüler ama kısa bir dönemdi. Adanın dışında oylanan sekizinci yarışmacıydı. Rob’un ilk galibiyeti Kefaret Adası mevsim. Son sezonu kazandıktan sonra Rob bir kez daha Hayatta kalan ama bu sefer yeni bir kapasitede. O ve eski kazanan arkadaşı Sandra Diaz-Twine, oyuncu kadrosuna yarışmacı olarak değil, oyuncuların mentorları ve danışmanları olarak katıldı. Survivor: Putların Adası .

Hayatta kalan çiftin yarıştığı tek yarışma programı değil. Hem Rob hem de Amber İnanılmaz yarış iki kez de kazanamadılar. Yedinci sezonda ilk görünümleri, çift ikinci sırada bitirdi. Gösteride ikinci kez, İnanılmaz Yarış: All-Stars baskı, dördüncü turda elendi.2007'de çift, kendi reality TV şovunda rol aldı. Rob ve Amber: Oranlara Karşı , Rob profesyonel bir poker oyuncusu olmayı denerken çifti takip etti. Gösteri, Rob yeni mesleğine olan ilgisini kaybetmeden önce sadece on bölüm sürdü ve çift görünmek için onu terk etti. İnanılmaz Yarış: All-Stars .

Rob, diğer gerçeklik yarışmalarında da kendi başına göründü. Calvin Ayre Wild Card Poker ve Poker Dome Mücadelesi ama o da kazanmadı. Ayrıca özel bir bölümde yer aldı. Fiyat doğru eski özellikli Hayatta kalan 2016 yılında yarışmacılar.

2005 yılında, çift, daha sonra CBS'de yayınlanan iki saatlik özel başlıklı Bahamalar'da bir törenle evlendi. Rob ve Amber Evleniyor . Düğünlerinden bu yana çiftin tamamı kız olmak üzere dört çocuğu oldu. Hem Rob hem de Amber, gösterinin 40. sezonunda bir kez daha yarışmak için anlaştı. Survivor: Savaşta Kazananlar 2 milyon dolarlık ödül için. Sırasıyla bu ikisinin sahip olduğu tüm galibiyetlerle, her şeyi kazanmasa bile, uzağa gideceklerinden eminler.