Blake Shelton eski karısını dilemek Miranda Lambert ve onun erkek arkadaşı Anderson Doğu 'En iyisi' sahte bir haberden başka bir şey değildir. Dedikoducu Polis bu uydurma raporu ifşa edebilir. Shelton’ın yakın çevresinde kimsenin bu tür bilgileri paylaşmadığı söylendi.

Göre HollywoodLife Taşralı şarkıcıyla ilgili hikayeler uydurduğu birçok kez ifşa edilen Shelton, eski karısına karşı “kötü niyet” barındırıyor ve şimdi Lambert ve yeni erkeğine “en iyisini” diliyor. Defalarca çürütülen sitede görünüşte uydurulmuş bir 'kaynak' var, 'Blake, Miranda'nın muhtemelen bu yıl Anderson East ile nişanlandığını duydu ve aslında onun adına mutlu.' Sözde 'kaynak' iddiaya göre, Lambert ve Shelton'ın 'her ikisinin de devam ettiğini ve Blake'in artık Miranda'ya karşı kötü hisler beslemediğini' söyler. o zaman Gwen [Stefani] ile birlikte olmazdı ve o ve oğlanlar olmadan hayatını hayal edemezdi. 'İzin vermek Dedikoducu Polis bu sahte haberin tam olarak nasıl ortaya çıktığını yıkmak için. HollywoodLies, sık sık adlandırıldığı gibi, gerçekte içeriden biri yok gibi görünüyor. Bunun yerine, oldukça itibarsızlaştırılmış blog, görünüşe göre bu haftanın kapağından başka bir şey görünmüyordu. Biz Haftalık Kapağında Lambert'in 'Düğün Çanları!' başlığıyla yer aldığı, ve 'yıkıcı boşanmasının ardından, taşra yıldızının ruh eşini [bulduğu]' Anderson East'te nasıl başka bir cümle yayınladı. Temel olarak, web sitesi, tabloid'in Lambert'in 'yakın gelecekte nişanlanması' hakkındaki hikayesini ele geçirdi ve görünüşe göre Shelton'ın kendisine ve erkek arkadaşına 'en iyisini' dilediğini söyleyen sahte bir kaynak ekledi.

HollywoodLies'in yapma eğiliminde olduğu şey, başka bir yerde yayınlanan bilgileri almak ve bunu genellikle olumlu, ancak isimsiz kaynaklardan sahte alıntılarla döndürmeye çalışmaktır. Olumsuz olmayan açıklamaların arkasındaki mantık, ünlülerin blogu çağırma olasılığının düşük olmasıdır. Bu örnekte, örneğin, Shelton, Lambert'e 'en iyiyi' dilediğini, ona karşı 'kötü hisler beslemediğini' ve Stefani ile mutlu bir şekilde ilişki içinde olduğunu iddia ettiği için neden çıkışını eleştirsin? İlginç bir taktik ama aynı zamanda gazetecilik de değil. Sitenin hikayesi de uydurma.

Gibi Dedikoducu Polis HollywoodLife, Shelton hakkında pek çok sahte haber ürettiğini defalarca kanıtladı. Ve içeriden olduğu iddia edilen kişiler çoğu zaman gerçek bilgilere sahip değildir. Örneğin, sadece bir hafta önce webloid'i yanlış rapor ettiğimiz için bozduk. Stefani, Shelton’ın ikizlerine hamileydi. . Ve ondan birkaç ay önce, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için güvenilmez siteyi çiviledi Shelton ve Stefani ayrılmıştı .

HollywoodLife'ın hakkında yayınladığı tamamen sahte haberi de unutamayız. Lambert’in Shelton’ın Stefani’yle evlendiğini duymasına tepkisi . Yeni uydurma makaleye çok benzer şekilde, sitede, benzer bir şekilde Lambert'in 'kendilerine iyi dileklerde bulunduğunu' belirten bir 'kaynak' vardı. Elbette, Shelton ve Stefani evli değiller ve şu anki uzun hikaye gibi, HollywoodLies sadece yanlış bir tabloid kapağı aldı (bu örnekte TAMAM MI! ) ve etrafında sahte kaynak alıntıları üretti.

Wird Carrie Underwood geschieden?

Tekrar, Dedikoducu Polis gerçek Shelton sırdaşları tarafından, kampında gerçek hiç kimsenin HollywoodLies gibi itibarsız sitelerle bir şey paylaşmadığı konusunda güvence verildi. Bahsedilen öyküler ve diğerleri gibi, Shelton'ın Lambert ve East'e “en iyiyi” dilemesiyle ilgili en son makale sahte haberlerden başka bir şey değildir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.