Yaptı Blake Shelton 'The Voice' dan gerçekten ayrılmak istiyorum çünkü Gwen Stefani koç olarak dönmedi mi? Bu, bir yıl önce bugün bir hikayenin öncülüydü. O zaman, Dedikoducu Polis yanlış olduğunu bildirdi ve iddianın doğru olmadığı şimdi daha da açık.

2 Şubat 2018'de, Radar Çevrimiçi NBC şarkı yarışması programı, Stefani'yi 12. sezondan sonra koç olarak davet etmediğinde Shelton'ın nasıl 'kızdığını' anlatan bir makale yayınladı. Sonuç olarak, blogu devam ettirdi, Shelton ile yapımcıları arasında 'kötü kan' vardı. The Voice ”ve' gösteriden ayrılma 'ihtimali çok yüksekti. Sözde bir kaynak, Shelton'ın 13. sezon için Stefani'nin yerine Miley Cyrus'un geleceği haberini alınca 'kriz geçirdi' şeklinde alıntılanmıştı.Tabii ki o rapordan bu yana Shelton 13., 14. ve 15. sezonlar için geri döndü. Ve sadece üç hafta içinde Shelton 16. sezonda Adam Levine, Kelly Clarkson ve John Legend ile bir kez daha koç olacak. Gerçek olarak Dedikoducu Polis 365 gün önce, Shelton'ın kız arkadaşı koç olarak geri dönmediği için 'The Voice' dan ayrılmak istemediğini ve Stefani'nin kendi müziğine odaklanmak için gösteriden gönüllü olarak ayrıldığını belirtti.

9. sezonda koç olarak görev yaptıktan sonra Stefani, albümü üzerinde çalışmak için gösteriden ayrıldı. Gerçek Böyle Hissettiriyor , ertesi yıl piyasaya sürüldü. Benzer şekilde, Stefani 12. sezondan sonra tatil albümü üzerinde çalışmak için tekrar 'The Voice' dan çıktı. Noel Gibi Hissettiriyorsun , sadece birkaç ay sonra ortaya çıktı. O zamandan beri Stefani, Kasım 2019'da Planet Hollywood Las Vegas'ta devam edecek 'Just A Girl' konuk sanatçı programı ile meşguldü.

Temel olarak, 'The Voice' da Stefani'nin sorulmaması ve Shelton'ın NBC şovundan 'vazgeçmek' isteyecek kadar 'kırgın' olmasıyla ilgili bloglar kolayca çürütülebilir. Yukarıda belirtildiği gibi, bir yıl önce Shelton'ın Stefani yüzünden “gösteriden ayrıldığı” doğru değildi ve şimdi bunun asla olmayacağı daha da açıktı. RadarOnline'ın bu uzun hikayeden önce ve o zamandan beri çift hakkında hikayelerle kötü bir geçmişe sahip olduğundan bahsediyor.

NBC'de 'hanımefendi' nin şarkı dizisine geri dönmediği için 'kötü kan' yaşadığı hakkındaki makaleden önce, aynı site ısrar etti. Stefani ve Shelton 'The Voice' da ilişkilerini taklit ediyorlardı sadece reytinglerini artırmak için. Birkaç ay sonra tutarlılık veya doğruluk konusunda çok endişeli değil Dedikoducu Polis İddia edildiğinde aynı çıkışı bozdu Stefani, Shelton’ın bebeğine hamileydi. . Ek olarak, birkaç ay önce blog, Stefani, Gavin Rossdale'e hâlâ 'aşıktı' ve Shelton için bir 'kabus' oldu . Ve sadece haftalar önce, Dedikoducu Polis yanlış bildirildiğinde web sitesini düzeltti Stefani ve Shelton, yemin edecekleri bir evin peşindeydiler .

Bu hikayelerin her biri yüzde 100 yanlıştı. Sadece kusursuz kaynaklarımız ve şarkıcıların temsilcileri bu iddiaları reddetmekle kalmadı, aynı zamanda zaman bizi de haklı çıkardı. Gibi Dedikoducu Polis Daha önce de belirttiğimiz gibi, okuyuculara güvenilir raporlama için hangi çıkışlara güvenebileceklerini ve güvenemeyeceklerini göstermek için bazen bir yıl önceki makalelere bakıyoruz. Hikayenin hiçbir şüphesi olmamalı Shelton, Stefani yüzünden 'The Voice' ile kavga ediyor o zamanlar yanlıştı ve şimdi daha da fazla.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.