Blake Shelton’ın home, özellikle country müzik yıldızının Oklahoma çiftliği, uzun zamandır kendisinin ve Gwen Stefani’nin düğün. Magazin gazeteleri sadece ikisinin çiftlikte yemin etmek , ikisinin henüz nişanlanmamasına rağmen. Dedikoducu Polis neden bu kadar çok söylenti olduğunu anlayamadım Shelton’ın Oklahoma evinin etrafında dönün , biz de bunun neden olduğunu anlamak için evi araştırdık.Gwen Stefani ve Blake Shelton, hit şarkı yarışması şovlarına katıldıktan sonra ilk olarak 2015'te çıkmaya başladılar. Ses . İki Ses koçlar o zamandan beri güçleniyor, bu yüzden neredeyse her hafta sözde evliliklerine dair söylentiler sürekli olarak akıyor olabilir. Garip bir şekilde, bu raporlarda tekrar tekrar ortaya çıkan belirli bir yer var: Shelton’ın Oklahoma çiftliği. Hem Stefani hem de Shelton birden fazla mülke sahip olsalar da, bazıları müştereken sahip olunan Shelton’ın çiftliği, magazin dergilerinin odak noktası haline geldi.https://www.instagram.com/p/CBmlicODGpx/

Blake Shelton’ın Oklahoma Çiftliği Etkileyici

Çiftliğin neden bu kadar çok yaratıcı hikayeye yol açtığını anlamak oldukça kolay. Ten Point Ranch adlı ev, şaşırtıcı 1.382 dönümlük bir arazi üzerinde oturuyor ve dört yatak odası ve iki banyodan övündüğüne inanılan 2,150 metrekarelik bir ana eve sahip. Ancak gerçek muamele dışarıda yatıyor. Oynayabileceğiniz 1.300 dönümlük arazi ile her zaman yapacak bir şeyler vardır.Vin Diesel Dwayne Johnson Beef

Mülkün genelinde noktalı, küçük, ahır benzeri yapılar, küçük Tishomingo, Oklahoma kasabasında mükemmel uyum sağlayan rustik bir atmosfer yaratmak için kırmızıya boyanmış. Blue River ve Texoma Gölü'ne, eğlenceye su sporları ve balık tutma ekleyen tesisten de erişilebilir.

https://www.instagram.com/p/CAZHU99nXm_/

Ten Point Ranch, Shelton’ın tek Oklahoma mülkü değildir. Country müziği şarkıcısı, Stefani’nin batı kıyısı estetiğini Shelton’ın güneydeki cazibesi ile birleştiren göl kenarında bir malikaneye de sahip. Texoma Gölü kıyısına yakın oturan ev, LA'da herhangi bir yerde evde olabilecek bir arka bahçe havuzuna sahip. Havuzda bir tiki bar vardır ve stratejik olarak ithal palmiye ağaçları ile çevrilidir. Yürüme mesafesinde, bungalov havasını tamamlayan çim çatılarla tamamlanmış üç konuk odası vardır. Ebeveyn yatak odasına bağlanan büyük bir balkon, arka bahçeye ve havuza bakmaktadır. Tesis ayrıca Tishomingo'da yer almaktadır, bu nedenle Shelton ve Stefani şehirdeyken, şık konaklama söz konusu olduğunda seçim yapabilecekleri birçok seçeneğe sahiptir.Yerliler Blake Shelton'ı Seviyor

Blake Shelton’ın çiftliği ve göl evi, Tishomingo'daki topluluğun odak noktaları haline geldi ve yerel halk bundan hiç hoşnut değil. Aslında Shelton, hem rahat, arkadaş canlısı tavrı hem de barı / restoranı Ole Red gibi kasabadaki iş girişimleri sayesinde kasabada inanılmaz derecede popüler. “Tishomingo, Blake Shelton'ı seviyor. Bir Tishomingo sakini 'Biraz iş kurmak için gerçekten çok çalışıyor ve konuşmak çok kolay' söyledi Haber 12 . 'Yani yaptığı işi herkes takdir ediyor.'

Sakin, 'Kasabada, Blake'in kasabada bazı işleri ve aktiviteleri yeniden yaratmak için gerçekten elinden geldiğince çok çalıştığından oldukça eminiz,' dedi. 'Gerçekten harika bir şey yapacağından hepimiz oldukça eminiz.' Yerel halk Stefani'ye karşı da çok sıcak davrandılar, ancak eski No Doubt cephesinden yanlışlıkla Shelton’ın nişanlısı olarak bahsediliyordu. 'Gwen'in Oklahoma'daki burayı hepimiz kadar sevmesini umuyoruz,' ekliyor, 'Yaşamak için oldukça güzel bir yer.' Görünüşe göre hem Shelton hem de Stefani küçük kasaba popülerliklerinden keyif alıyorlar.

ist jetzt reba mcentire verheiratet

Gwen Stefani ile Evlenmek İçin Mükemmel Olur

Yıllardır, magazin dergileri yanlışlıkla Stefani ve Shelton'ın bunu yapmayı planladıklarını bildirdi. Shelton’ın Oklahoma çiftliğindeki düğümü bağlamak . Belki de bu çıkışlar, ikisi arasındaki bir düğüne odaklanmıştır. Ses koçlar yaklaşık beş yıldır flört ediyorlar ama Dedikoducu Polis çiftliğin neden bu kadar sık ​​sahte nikah yeri olarak listelendiğini anlayamadık. Elbette muhteşem bir emlak parçası ve devam eden koronavirüs salgınıyla sosyal açıdan uzak bir düğün için mükemmel bir yer olacaktı. Bununla birlikte, bu söylentiler mevcut salgından çok daha öncesine dayanıyor.

https://www.instagram.com/p/B9IxKbZn6h9/

Wo ist Jennifer Garner jetzt?

2018'de geri dönüş, Star iddia eden bir hikaye yayınladı Gwen Stefani ve Blake Shelton gizlice evlenmişlerdi Oklahoma çiftliğinde. Dedikoducu Polis bu vesileyle, aynı yayının iki yıl önce tamamen temelsiz olduğu ortaya çıkan aynı iddiada bulunduğunu belirtmek için kullandı. Her şeye rağmen, çıkış sözde 'içeriden' birinden alıntı yaparak, 'Çok samimiydi ... Mükemmel bir gündü.' İlginç bir şekilde dergi, sözde düğünün hangi tarihte gerçekleştiğini belirtmeyi ihmal etti, ancak düğün ve kaynağı olduğu konusunda kararlıydı. Dedikoducu Polis Görünüşe göre araştırmamızı bu şüpheli satış noktasının aksine yaptı ve İlçe Katibinin ofisindeki bir görevliden Shelton ile Stefani arasında bir evlilik kaydı olmadığını öğrendi. Çıkış, çoğu zaman yaptığı gibi basitçe uydurdu.

Söylentiler 2019'da birikmeye devam etti ve her biri bir öncekinden daha melodramatik ve anlamsızdı. O yılın başlarında, TAMAM MI! bunu bildirdi Stefani hamileydi ve o ve Shelton düğünlerini iptal etmişlerdi. çiftlikte. 'Cool' şarkıcının dördüncü çocuğuna IVF tedavileri yoluyla hamile kaldığı iddia edildi. magazin dergilerinin favori kinayesi ve Shelton ile olan düğününü planlamanın ortasındaydı. Bununla birlikte, country müzik yıldızı, Stefani'yi endişelendiren 'ayrıntıları tamamlama konusunda mesafeli ve kararlı davranmaya başlamıştı'. Sonunda, Shelton nihayet 'iki başarısız evlilikten sonra ayakları düştüğünü itiraf etti' ve Stefani 'düğünü iptal etmeye' karar verdi.

Çıkış için şüpheli kaynak, 'Gwen, Blake'in birlikte üç yıl geçirdikten sonra sakat mazeretler uydurduğunu düşünüyor' dedi ve ekledi, 'Ayrılmadılar, ama işler oldukça gergin ve duygusal.' Kesinlikle bu hikayenin hiçbiri uzaktan doğru değildi. Stefani hamile kalmamıştı, o ve Shelton bir düğün bile planlamıyorlardı. Dedikoducu Polis Stefani’nin yıldız adına konuşma yetkisine sahip sözcüsünü kontrol etti ve makaledeki iddiaların 'doğru' olmadığını öğrendi.

https://www.instagram.com/p/B__TgCtHGgr/

Sık sık çürütülmüş olanlar da dahil olmak üzere birçok itibarsız çıkış National Enquirer , bunu sürdürdüler Stefani ve Shelton çoktan evlendi Oklahoma çiftliğinde, çift Los Angeles'ta ikinci bir düğün yapmayı planlıyor. Bir ihbarcı, sözde çıkışa şunları söyledi: 'Onlar büyük bir kutlama yapacak tipler değiller. Herkes birbirleri için ne kadar vahşi olduklarını bilir ve evlilik sadece bir formaliteydi. ' Dedikoducu Polis Yardım edemedi, ancak çiftin 'aşırıya kaçmak' istememesi durumunda muhtemelen 'ikinci' bir düğünü atlayacaklarını unutmayın.

Gazeteci ayrıca Stefani'nin IVF tedavisi gördüğünde ısrar etti, bu başarısızlıkla sonuçlandı, bu yüzden çift kendilerine vekilleri olacak 'harika bir genç bayan' buldular. Muhbir, 'Her zaman hayal ettikleri peri masalı sonunu yakalıyorlar ve Blake sonunda bir baba oluyor,' diye mırıldandı. Dedikoducu Polis kadar gölgeli bir tabloid'e güvenmekten daha iyi bilir Enquirer , biz de yanıtlar için Stefani’nin temsilcisine ulaştık. Prizin iddialarının her biri kesin bir şekilde reddedildi.

https://www.instagram.com/p/CBwKYCPjdKg/

2020'de bir sır söylentileri, Oklahoma düğünü gelmeye devam etti. Nisan içinde, Star iddia edildi Shelton ve Stefani sessizce karantina altında evlenmişlerdi. . Dergiye göre güvenilmez kaynaklar, ikisi yaklaşık 16 ünlü davetliyi davet etti ve katılamayanlar Zoom aracılığıyla nikahlara tanık oldu. Kaynak, 'İkisi de rahat ve spontane ve bu mantıklıydı' dedi. Konukların 'Elbette güvenli bir mesafeden' izlediklerini ekleyerek, 'Bir tantanaya ihtiyaçları yoktu, sadece bir avuç sevdiklerine ve nikahlara başkanlık edecek birine ihtiyaçları yoktu' dedi. Dedikoducu Polis benzer iddialarda bulunmak için bu özel çıkışı birkaç kez bozdu, bu yüzden başlangıçta bu uzun hikayeye şüpheyle baktık. Ayrıca, bu hikaye yayınlandığında, Stefani ve Shelton, Jimmy Fallon Başrollü Tonight Show görüntülü görüşme yoluyla ve sözde düğünlerinden hiç bahsetmedi. Sanki iddialar tamamen uydurma!

Wie viel wiegt Hillary?

Biz Haftalık Temmuz ayında, Blake Shelton ve Gwen Stefani'nin büyük bir harcama yapmayı planladığını bildirdi. İki düğün töreninde 10 milyon dolar biri Oklahoma'da diğeri LA'de. Prizin kaynağı, 'Bunlar hayatlarının en özel iki günü olacak' dedi. Los Angeles töreni, sözde ikisinin daha samimi olacaktı, ancak Oklahoma düğünü 'büyük bir patlama kutlaması' olacaktı. Yayının raporuyla doğrudan karşılaştırarak, çok daha güvenilir VE Çevrimiçi birkaç hafta önce Stefani'nin Shelton ile evlenmek için 'acelesi olmadığını' yazdı. Yıldızların düğünü haberini veren süpermarket tabloidlerinden çok daha muhtemel olan şey, yıldızların haberleri kendilerinin ifşa etmesidir. İkisi nihayet düğümü bağlarsa veya bağladığında, hepimizi ilk haberdar edecekler.