Blake Shelton ve Gwen Stefani nişanlı değiller, ancak bu haftanın magazin dergilerinden birinin iddia etmesinin nedeni bu değil. Yeni bir rapor, çiftin henüz evli olmadığını çünkü Stefani'nin önceki evliliğinin Katolik Kilisesi tarafından iptal edilmesini istiyor. Bu, geri dönüştürülmüş bir hikayenin en son varyasyonudur. Dedikoducu Polis sık sık çürütüldü.

Son sayısında Biz Haftalık , dergi, çiftin uzun süredir evlenmemesinin geciktirilmesinin, Stefani'nin Gavin Rossdale ile olan evliliği feshedilene kadar gerçekleşemeyecek olan uygun bir Katolik töreniyle evlenme talebinden kaynaklandığını iddia ediyor. No Doubt şarkıcısı, 14 yıl sonra 2016'da Rossdale'den yasal olarak boşandı. Birlikte üç oğlu var.Magazin dergisinin makalesi, sözde bir 'kaynak' ın, 'Konuyla ilgili olarak' ateşli tartışmalar yaşadılar 'sözünden alıntı yapıyor. Çıkış, Shelton'ın beklemekten memnun olmadığını ve evlenmek için endişeli olduğunu iddia ediyor. Sözde içeriden biri ekliyor: “Bazı yönlerden üzerlerinde bu kara bulut asılı. Her ikisi de mümkün olan en kısa sürede evlenmek isteme konusunda duygusallar. '

Sahte rapora göre, Shelton 'tüm resmi şeyleri unutmayı ve bir düğüne adım atmayı tercih ediyor' çünkü 'esasen günah içinde yaşadıkları için bunun onun için neden bu kadar önemli olduğunu anlamıyor'. Makale, Shelton'ın en azından teklif etmediği için Stefani'nin hayal kırıklığına uğradığını iddia etmeye devam ediyor. Bilgisiz kaynak, 'bu arada en azından parmağına bir yüzük koyabileceğini' hissettiğini iddia ediyor.

Daha sonra, tipik tabloid tarzında, yayın, sözde 'içeriden' ifadesine göre, Beverly Hills'te bir tören yapılacağını ve ardından yine 'Blake'in çiftliğinde büyük bir parti' olacağını söyleyerek hayali düğünle ilgili tüm ayrıntıları oluşturuyor. İyi bir önlem olarak, çıkış aptalca mecazlarından bir başkasını atar - çift çocuk sahibi olmak ister. Gazetenin 'kaynağı' 'Gwen en az bir bebeği daha çok isterdi' diyor.

Dedikoducu Polis bu sahte söylentiyi ne zaman çürüttü Biz Haftalık ilk olarak Mart ayında icat etti. Stefani, Shelton ile evliliğin Katolik kilisesi tarafından tanınmasını istedi. . O zamanlar Stefani’nin sözcüsünün bizimle onayladığı gibi bu doğru değildi ve bugün de doğru değil. Çiftin ilişkilerinde 'kara bulut' olduğu fikrinin de geçerliliği yok.

Shelton ve Stefani ilişkileri hakkında konuştuklarında, bu pozitiflik ve aşktan başka bir şey değildir. Örneğin Eylül ayında Stafani, SiriusXM radyoda göründü Ne kadar aşık olduğu konusunda fışkırarak, 'Aşkın böyle hissetmesi gerektiğini hep böyle düşünmüşümdür.' Shelton, bir röportajda aynısını yaptı Bu gece eğlence yaz boyunca, çiftin bağının 'her geçen gün daha da güçlendiğini' söyleyerek.

Bu aptal anlatı, birçok kez bozuldu. Dedikoducu Polis , bu saçmalık. Bu haftanın başlarında, hakkında makaleleri kaç kez düzelttiğimize dair bir hikaye hazırladık. Stefani, Shelton ile evliliğinin Katolik Kilisesi tarafından tanınmasında ısrar ediyor . Dedikodu medyasının bu konudaki takıntısına rağmen çiftin ilişkilerinin durumu hakkında endişeli olmadığı açıktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.