Blake Shelton 'korkutmak' değil Gwen Stefani bir rapora rağmen sözde 'çöktüğü' gibi. Bu söylenti Dedikoducu Polis Zaten bir kez çürütülmüş, yanlış bir şekilde ülke süperstarının sağlığı ilişkilerini tehlikeye atıyormuş gibi görünüyor. Rekoru tekrar düzeltebiliriz.

The National Enquirer Shelton'ın 'zorlu yaşam tarzlarıyla cennette sorun yarattığını' iddia ediyor. Sahnede son zamanlarda yaşanan bir kaymanın ardından, süpermarket gazetesi, onun 'fiziksel olarak parçalandığını' iddia ediyor ve bunun 'Gwen, Blake'e onun olduğu bebeğin babası olacak kadar genç kana sahip olacağına güvendiği için ekstra bir sorun' olduğu söyleniyor. umutsuzca yapmaya çalışıyor. ' Dergi, gebe kalmaya odaklanmak yerine, 'şimdi sırtının kötü olması, artı bir gut ve işitme yetersizliği vakasıyla' Shelton'ın endişelenmesi gerektiğini iddia ediyor. 'Dergi daha sonra geçen haftanın Küre iddia edildiği Stefani, Shelton'ın onunla bebek sahibi olamayacak kadar sağlıksız olduğundan endişeleniyor. . Aynı isimsiz 'kaynak', 'Gwen, koruyucu kulak tıkacı takmak, daha iyi yemek yemek, esnemek ve biraz hafif egzersiz yapmak gibi birkaç şeyi değiştirerek sağlık sorunlarını çözebileceğini söylüyor.' Kelimenin tam anlamıyla tekrarlanan bir başka alıntı, 'En kısa sürede onunla bir veya iki çocuk sahibi olmayı çok isterdi ve istediği son şey, yeni doğmuş bir bebeğin yanı sıra sağır, sakat bir baba.'

Fakat Enquirer ek bir çekişme ekliyor, 'Ancak Blake, forma girmeye çalıştığı zorlu bir yıl boyunca Gwen ile hala anlaşmazlık içinde.' Çıkış daha sonra Aralık ayındaki çürütülmüş iddiasını tekrarladı. Stefani, Shelton'ı diyete sokuyor . Ama tam o zamanlar sağlığı konusunda hiçbir endişesi olmadığını söylediğimiz gibi, şimdi de endişelenmiyor.

Chris Martin Gwyneth Paltrow Hochzeit

İşte neler oluyor: Sahneye düştükten sonra, Shelton'ın daha sonra Twitter'da şaka yaptığı , Küre sansasyonel olarak onun sağlıksız olduğu ve bunun sonucunda Stefani ile olan ilişkisinin acı çektiğine dair bir hikaye üretti. Ve yine de Dedikoducu Polis Yazıyı parça parça şeffaf bir şekilde bozan kardeş yayını, şimdi aynı yanlış bilgileri günler sonra yayıyor. Ama yine de hepsi yanıltıcı ve büyük ölçüde yanlış.

Her iki tabloid de, geçen sonbaharda açık yürekli bir röportajdan yola çıkarak, gut hastası olduğu ve sırtının kötü olduğu hakkında iddialarda bulunduklarını açıklamıyor. Shelton yaşı hakkında şaka yaptı . Aynı röportajda, şu anda egzersiz yapmayı geçmişte “her zamankinden daha çok” sevdiğini ortaya koydu. Ancak dergiler sözde rahatsızlıklar için hiçbir bağlam sunmuyor ve aynı zamanda spor yapmakla ilgili ifade ettiği ilgiden de bahsetmiyor.

Aynı zamanda Dedikoducu Polis Bir önceki büstümüzde belirttiğimiz gibi, Shelton ve Stefani birlikte bir bebek sahibi olmaya çalışmak hakkında hiçbir zaman halka açık bir şey söylemedi. Ayrıca dikkate değer olan şey, bu yeniden ısıtılan anlatının, bu yılın başlarında yakalanan aynı kaynaktan geliyor olmasıdır. Stefani düşük yapıyor . Ve bu iddia, yanlış da olsa, Shelton’ın sağlığının sözde bebek planlarını etkilediğiyle ilgili bu yeni hikayede bahsedilmiyor bile.

'Cennette sorun' olduğu iddiasına gelince, bu kanıtlanabilir şekilde yanlıştır. Geçen hafta sonu, Stefani, Shelton ve oğulları ile bir geziyi belgeledi . Paylaştığı videolardan birinde, o ve çocuklardan biri tekneden atlıyor. Açıkçası, sadece ilişkileri iyi değil, sağlığı da iyi. Shelton 'yıkılmıyor' ve Stefani'nin 'korkacak' hiçbir şeyi yok. Son olarak, Stefani’nin sözcüsünün bu hikayeyi zaten yalanlayarak 'gerçek dışı' olarak nitelendirdiği belirtilmelidir.

Courteney Cox aus Matthew Perry

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.