Blake Shelton haberlerin ardından 'bir çocuk ummak' Adam Levine Uydurma bir rapora göre ikinci bebeğini bekliyor. Belli bir webloid bağlanmaya çalışıyor Behati Prinsloo Shelton’ın hamileliğiyle ilişkisi Gwen Stefani birbirleriyle hiçbir ilgileri olmamasına rağmen. Dedikoducu Polis bu hikayeyi bozabilir ve açıklayabilir.

Chris Martin Gwyneth Paltrow Hochzeit

'Blake Shelton, Adam Levine’in Bebek Haberinden Sonra Gwen Stefani ile Bir Çocuk İstiyor' yazıyor. HollywoodLife karışım. Parça şöyle başlıyor: 'Adam Levine yolda ikinci bir çocuğa sahip olduğuna göre,' The Voice 'yargıcı arkadaşı Blake Shelton bir sonraki baba olmayı umuyor.' Neden Prinsloo'nun tekrar hamile kalması Shelton'ın kendisinin baba olmasını umut etsin? Önerme pek mantıklı değil, ancak site konuyla ilgili 'ÖZEL ayrıntılar' içerdiğini iddia ediyor.

Sözde 'kaynak' denen birinin, 'Blake'in Adem'e çok sevdiği, hem kendisi hem de Behati için heyecanlı olduğu söyleniyor. Blake, Adam'a asla bu konuda kıskanmazdı, ama bu onun kıskanan bir yanının olmadığı anlamına gelmez. Blake çocuk istiyor ve henüz kendisi ve Gwen için olmadı. Sıranın ne zaman geleceğini merak ediyor. ' HollywoodLies'in yaklaşık iki yıldır Shelton'ın bir baba olacağını iddia eden birçok hikaye yayınladığını düşündüğünüzde alıntı gülünç. Aslında, Temmuz ayında, Dedikoducu Polis blogu daha sonra flip-flop için çağırdı Stefani'nin ikizlere hamile olduğunu iddia etmek .

Bu yeni hikaye, okuyuculara aptalca sorarak, 'Gwen ve Blake'in sonunda kendi çocuklarına sahip olabileceklerini düşünüyor musunuz?' Okurların elbette kapalı kapılar ardındaki çifte neler olduğu hakkında hiçbir fikri yok ve HollywoodLies de öyle. Aslında Stefani ve Shelton'a yakın gerçek kaynakları olsaydı, geçmişte bu kadar çok hamilelik öyküsünü boşa çıkarmazdı. Ancak çevrimiçi yayın, ilişkilerine olan ilgiden yararlanmak için çaresiz göründüğü için, genellikle güvenilirlik ve inanılırlığın sınırlarını zorlar.

Levine ve Prinsloo'nun ikinci bir çocuğa sahip olması Shelton ve Stefani üzerinde gerçek bir etkiye sahip değil, ancak HollywoodLies onları ikinci kez bağlamaya çalışıyor. Gibi Dedikoducu Polis daha önce belirtildiği gibi, webloid ayrıca bir hikaye uydurdu: Sözde 'Ses' ekibi Levine'nin bebek sahibi olmasına şaşırıyor ve Stefani ile Shelton değil. Gerçekte, evli bir çiftin ikinci çocuklarına sahip olması şaşırtıcı değildir ve sitenin iddialarının aksine şovdaki hiç kimse şok olmadı. Çıkış, gerçek haber hikayeleri değil, yalnızca hayran kurguları yazıyor.

Wer ist Jake von der staatlichen Farm

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.