Bir yıl önce, Dedikoducu Polis seslendi HollywoodLife hakkında yanlış hikayeler yaymak için Blake Shelton ve Gwen Stefani bölme. 365 gün geçti ve çift hala birlikte. Ne yazık ki site hala onlar hakkında yanlış bilgiler paylaşıyor.

Wer ist Michael Strahan derzeit aus

20 Nisan 2017'de, itibarsız blogdaki üç sorunlu gönderiyi vurguladık. İlk parça, 'Gwen Stefani & Blake Shelton Split: Neredeyse 2 Yıl Sonra Onu Neden terk etti' başlığıydı. Rapor bir Yaşam tarzı Yanlışlıkla Stefani'nin Shelton'ı terk ettiğini iddia eden kapak hikayesi . Dedikoducu Polis aslında makaleyi çürüttü, şarkıcı için bir temsilci, kayıtta bize sadece 'B.S.' iddiası olmadığını, aynı zamanda dergideki hiç kimse, gerçek olmayan anlatıyı doğrulamak için kampıyla iletişime geçmedi.Daha da kötüsü, HollywoodLies, web sitesine takma ad verildiği için, o zaman da doğruluğu kontrol etme zahmetine girmedi. Çıkış, büstümüzü araştırmak ve not almak yerine, yanlış bilgileri aldı ve tekrarladı. Çevrimiçi yayın daha sonra, 'Gwen Stefani & Blake Shelton: Çocukların Ayrılmaya Yol Açması İçin Mücadele mi?' Başlıklı ikinci bir gönderi ile içeri girdi.

Bu da tartışmalı tabloid kapak hikayesine dayanıyordu ve yine site, iddiaların meşru ve doğru olup olmadığını öğrenmek için herhangi bir araştırma yapma zahmetine girmedi. Ama sonra, haykıran üçüncü gönderi geldi, 'Gwen Stefani & Blake Shelton Split:' The Voice 'Lovers It Dedi mi? - Doğrusu.' Bunda, blog aniden yön değiştirdi ve 'çiftin durumu hakkında münhasır gerçeğe' sahip olduğunu iddia etti. Elbette, bu 'özel gerçek' Dedikoducu Polis Stefani’nin temsilcisinden bir kayda geçmiş yorumla zaten haber yapmıştı.

Birkaç saat içinde çıkış, çiftin yapılmasında ısrar etmekten aksini ilan etmeye gitti. Ancak yayının gerçekten yıldızlarla bağlantılı 'kaynakları' ve 'içerdekileri' olsaydı HollywoodLies, Yaşam tarzı ayrılık, tıpkı Dedikoducu Polis gerçeğin olmadığını söyledi. Buradaki yörünge, web sitesinin gerçekte neler olup bittiğine dair içgörüye sahip olmadığının kanıtıydı. Hatta site üçüncü gönderisini okuyuculara 'Sence Blake ve Gwen'in istifa ettiğini mi düşünüyorsun?' Diye sorarak bitirdi.

schnelles und wütendes Dodge Charger zu verkaufen

Bu yüzden o zaman , Dedikoducu Polis açıkça belirtti ki HollywoodLife’ın Stefani-Shelton hikayeleri tam anlamıyla öne çıktı . Blog umutsuz olsa da, sanatçıların hala bir arada olduğunu doğruladık. 12 ay sonra, haklı olduğumuz açıkça görülüyor. Sadece günler önce Stefani ve Shelton, ACM'lere birlikte katıldı ve ardından bir partide düet yaptı .

Bunun bu kadar önemli olmasının nedeni şudur: HollywoodLies, bir yıl önce çift söz konusu olduğunda içeriden erişime sahip olmadığını kanıtlasa da, blog hala bilgili gibi davranıyor. Sadece iki hafta önce, hakkında uydurma bir 'özel' satış yapmak için satış noktasını açığa çıkardık. Stefani ve Shelton bir nişan atlayıp kaçıyor . Temsilcisi onayladı Dedikoducu Polis bu masalın hem sahte hem de uydurma olduğu.

Chris Hemsworth und Brie Larson

Yani çıkış hala yanlış bilgi yaymak ve hala gerçek kaynakları yok. Bu göz ardı edemeyeceğimiz bir sorun ve arama motorlarının yanı sıra hayranlar da olmamalı. HollywoodLies, geçen yıl güvenilemeyeceğini ve bugün hala güvenilemeyeceğini kanıtlayan net bir geçmişe sahiptir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.