Yaptı Blake Shelton ve Gwen Stefani karantinada düğün var mı? Bir tabloid, çiftin yakın zamanda Shelton’ın çiftliğindeki düğümü bağladığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.'Gwen ve Blake Arka Bahçe Düğünü!' kapağındaki başlığı okur Star En son sayısı. Magazin gazetesi ayrıca şarkıcıların “yine de birbirine yapıştığını, bu yüzden resmi yaptık” ve 16 ünlü misafirin katıldığını, diğerleri ise Zoom aracılığıyla izlediğini iddia etti. Ekteki makale, Stefani’nin oğlunun yüzük taşıyıcısı olması gibi, çiftin sözde 'süper samimi' düğününe ait tuhaf bir şekilde spesifik ayrıntıları paylaşıyor. Sözde içeriden biri dergiye, 'İkisi de rahat ve spontane ve bu mantıklıydı' dedi. Çıkış, çiftin mevcut kilitlenme sırasında 'kapalıyken' evlenmeye karar verdiğini iddia ediyor.İddia edilen kaynak, 'Bir tantanaya ihtiyaçları yoktu, sadece bir avuç sevdiklerine ve nikahlara başkanlık edecek birine,' diye devam ederek konuğun 'elbette güvenli bir mesafeden' izlediğini de sözlerine ekledi. Yayın, Kelly Clarkson, Adam Levine ve Nicole Richie gibi bazı arkadaşların Zoom'daki töreni izlediklerini iddia etmeye devam ediyor. Kabataslak içeriden biri, 'Bu saf ve basit bir aşk kutlamasıydı ve Gwen ile Blake'in karı koca olması için mükemmel bir yoldu' diyor. İsimsiz kaynak ekliyor: 'Nihayet dalmaktan mutlu oldular.'

ist miranda lambert wirklich schwanger

Beş yıllık bir çiftin düğümü bağladığını görmek kadar endişeli olsak da, bu gerçekleşmedi. Hikayenin tek gerçeği, şarkıcıların birlikte karantinaya alındığıdır, ancak diğer her şey, yayın kuruluşunun iddiaları temelsiz ve yanlıştır. Stefani ve Shelton kısa süre önce Jimmy Fallon Başrollü Tonight Show No Doubt şarkıcısının Shelton'a saçını kestiği görüntülü sohbet aracılığıyla. Komik video boyunca ikisi bir düğünden ve hatta spor nikah yüzüklerinden bahsetmedi. Ayrıca, Star geçmişte benzer iddialarda bulundu ve bunlar tarafından düzeltildi Dedikoducu Polis .Ağustos 2018'de, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için sahte tabloid'e baskın yaptı, tahmin et ne oldu? Shelton ve Stefani, Shelton’ın Oklahoma çiftliğinde evlendi . Dergi aynı hikayeyi dile getirdi, çift, sınırlı sayıda aile üyesi ve arkadaşlarının katılımıyla çiftlikte 'gizlice' evlendi. Eksik olan tek şey, Zoom gibi güncel bir kültürel referanstı.

Bir yıl sonra, yayın yanlış belirttiği için yine tarafımızdan çürütüldü. Stefani ve Shelton, Shelton'ın çiftliğinde 'yılın düğününü planlıyorlardı' . Her iki hikaye de aynı yeri kullanıyor ve sözde içeriden birinin sözde evlilik hakkında garip ayrıntılar vermesine sahip. Yine de, Dedikoducu Polis rekoru doğrudan bu önceki hikayelere oturtun ve en sonuncusu için de aynısını yapıyoruz. Çift, iki yıl önce, geçen yıl veya bu hafta çiftlikte evlenmedi.

Nicole Kidman und Katie Holmes

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.