Bunlar yeni nişanlanmış Blake Shelton ve Gwen Stefani LA malikanelerini nasıl dekore edecekleri konusunda kavga mı ediyorlar? Dedikoducu Polis rapora bakar. İşte bildiklerimiz.

Gwen ve Blake Göz Göze Göremiyor mu?

Göre TAMAM MI! Shelton ve Stefani, 13,2 milyon dolarlık yeni evleri konusunda iç anlaşmazlıklar yaşıyor. Bir kaynak dergiye, çiftin 'hayalindeki ev' in bir kabusa dönüştüğünü, çünkü çiftin onu nasıl dekore edeceği konusunda anlaşamadığını söylüyor. İçeriden bilgi, pop şarkıcısının 'tümüyle fırfırlar, çevre dostu modern dokunuşlar ve Blake ile hiçbir şekilde yankılanmayan su çeşmeleri ve aynalar gibi New Age-y şeyler hakkında' olduğunu ortaya koyuyor.Tipster, Shelton’ın zevkinin daha basit, kırsal tarzda bir dekor olduğunu iddia ediyor. Magazin gazeteleri, her ikisi de popüler gerçeklik yarışması şovunda yargıç olan çiftin dikkatini çekiyor. Ses 'zevkleri ve tercihleri ​​açısından zıt kutuplardır.' Kaynak, 'Ve gerçekten eve tünemek için geliyor' diye ekliyor.

Zıtlar Çekebilir, Artı Bu Hikayeyi Daha Önce Duymuştuk

Bu rapordaki tek gerçek, Gwen Stefani ve Blake Shelton'ın birkaç ay önce taşındıkları yeni bir malikaneye sahip olmalarıdır. Diğer her şey yanlış. Dedikoducu Polis başka bir tabloidden benzer bir hesabı bozdu, National Enquirer , sözde Shelton ve Stefani yeni evlerinde tartıştılar . İlgili hikaye dekorasyona odaklanmasa da, magazin dergilerinin ikili ilişkileri hakkında kullandığı ortak bir gruptur. Her şeye rağmen, Dedikoducu Polis uzun süredir çiftin iç tasarım gibi bir konuda sürekli olarak birbirleriyle çeliştiğini kabul etmiyor.

Gwen Stefani ve Blake Shelton’ın Romantizmi

Stefani ve Shelton, romantizmleri konusunda özel olsalar da, ikisi ara sıra ilişkilerine dair içgörü paylaşıyorlar. Son zamanlarda, Gwen Stefani bir röportaj sırasında açıkladı Bugün iş ve şifa miktarı o ve Blake Shelton, country yıldızı evlenme teklif etmeden önce yaptılar.

Bu yüzden romantik bir şekilde düşünüyorum, çok sert ve beklenmedik bir şekilde aşık olduğunuzda - ve hayatınızda çok geç olduğunda - 'Seninle evlenmek istiyorum!' Diye düşünüyorsun. Bu, 'Hadi evlenelim' gibi ilk romantik tepkidir. Bu yüzden elbette her zaman bunun hakkında konuştuk ve bence yıllar geçtikçe bunun olmasına gerek yoktu. Yapacak çok fazla şifa vardı.

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis bozuldu TAMAM MI! geçmişte Shelton ve Stefani’nin ilişkisi hakkında yanlış olduğu için. İki ay önce, tabloid, Shelton ve Stefani’nin nişanlandığını iddia etti daha fazla puan almak için bir hile Ses . Ve derginin Stefani'yi defalarca yanlış iddia ettiğini de unutmayalım. Shelton’ın çocuğuna hamileydi . Basitçe söylemek gerekirse, bu tabloid'in sözüne güvenmek akıllıca olmaz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Gal Gadot, Son Fotoğrafıyla İstediğinden Daha Fazlasını Göstermiş Olabilir

Rapor: Alec Baldwin, Hilaria Evliliği İspanyol Skandalı Arasında 'Kriz'de'

Oprah Winfrey Belgesel Geciktikten Sonra Prens Harry ve Meghan Markle'den 'Kendini Uzaklaştırıyor'?

Rapor: Jessica Biel, Justin Timberlake 'Palmer' Sürümü Üzerine 'Tartışıyor'

Rapor: Celine Dion Kendini 'Açlıktan' Sadece 'Meyve Ve Kraker' Yiyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.