Blake Shelton ve Gwen Stefani Evlenmeleri, ayrılmaları veya bebek sahibi olmaları hakkında yazılan sahte raporların 'umurunda değil', Dedikoducu Polis sadece öğrendi. Bu noktada, gazetelerin kapaklarına sık sık sıçrayan uydurma hikayelere 'bağışık' hale geldikleri söylendi. İçeriden biri, Stefani’nin ekibinin arada sırada bir yalanı çürütürken, Shelton’ın kampının yayınlanan tüm yalanları 'göz ardı ettiğini' söylüyor.

Stefani ve Shelton 2015'te çıkmaya başladığından beri, ünlü dergiler evlenmeleri, bebek sahibi olmaları (ve bazen ikizleri) ve hatta ayrılmaları hakkında masallar uyduruyor. Bu konulara ayrılmış saçma sayıdaki kapak hikayelerine rağmen, bu senaryolardan hiçbiri doğru değil. Shelton, birkaç kez dışında bu yayınlarla alay etti, ancak genellikle onlarla ilgilenmiyor.Bu nadir örnekler arasında Shelton 2016 yılında tweet attı , 'Ah, magazin dergilerini görmedin mi? Sanırım zaten ikizlerle evliyim. ' Shelton da benzer şekilde, Stefani'nin ikizlerine hamile olduğu haberleriyle alay etti. Ancak içeriden bilgimiz, uzun süreli kız arkadaşının temsilcisi aracılığıyla 'rekoru düzeltmeye daha yatkın' olduğunu belirtiyor. Genel olarak, Dedikoducu Polis bir kaynak tarafından, kendileri hakkında yazılan yalanları artık 'hiç umursamadıkları' söylendi.

Elbette, çift hakkında birçoğu gerçek anlamda yanlış olan yüzlerce makale var. Dedikoducu Polis düzeltti. Ardı ardına kolayca listeleyebilsek de, sadece 2019'dan birkaçını seçeceğiz. Yıl kötü başladı. TAMAM MI! yanlış bakılanları örtmek Stefani ve Shelton bir kız bebek sahibi olacaklarını duyurdu Los Angeles'taki evinde bir cinsiyet ifşa partisi sırasında. Bunu bildiren başka hiçbir yasal kuruluşa ve şüphesiz şarkıcının uzaktan hamile bile görünmemesine ek olarak, temsilcisi güvence verdi. Dedikoducu Polis kayıtta yayının bilgileri 'uydurma' idi.

Birkaç hafta sonra Şubat ayında, Temasta ön sayfasında ısrar eden bir rapor yayınladı Stefani Shelton'a onunla evlenmesi için ültimatom verdi. yoksa onu terk ederdi. Bu da açıkça bir yalandı, çünkü henüz evlenme teklif etmedi ve kadın onu terk etmedi. Sadece sözcüsü söylemedi Dedikoducu Polis hikaye yanlıştı, ama hatta Stefani'nin kendisi, evlenmek için 'sıfır baskı' olduğunu söyledi .

Mart gel National Enquirer kapağında açıkladı Shelton ve Stefani bir düğün ve bir bebek için hazırlanıyorlardı. . Bu haberde dergi, Oklahoma'da zaten 'düşük anahtarlı' bir tören yaptıklarına ve Los Angeles'ta daha büyük, ikinci bir düğün planladıklarına ve bebeklerini taşıyacak bir vekil tuttuklarına yemin etti. Ancak, Stefani’nin temsilcisinin kendisi adına dediği gibi, 'bunların hiçbiri doğru değil.' Ve üç ay sonra, durum hala bu.

Yaşam tarzı iddia edilen bir makaleyle Nisan ayında atladı Stefani ve Shelton, Oklahoma çiftliğinde 'gizli bir düğün' yaptılar ve orada hamile olduğunu duyurdular. . Bu sahte öyküde, isimsiz bir kaynak, '[Stefani] yeminleri sırasında bebek haberlerini verdi ve herkes sevinç çığlıkları attı.' Temsilcisi onayladı Dedikoducu Polis bu da yanlıştı.

Ve mayıs ayında Yaşam tarzı yanlış bir şekilde öne sürülen başka bir ön sayfa makalesiyle geri döndü Shelton, Anneler Günü'nde Stefani'yi terk etti . Bu kurgu çalışmasında, adı belirtilmemiş ve güvenilmez bir 'kaynak' Shelton, Stefani'ye 'başka bir kadın' olduğundan şüphelenmesine rağmen 'onunla evlenme baskısının onun için çok fazla olduğunu' açıkladığını söyledi. Temsilcisi yine sahte hikayeyi düşürdü ve tabii ki ikisi hala birlikteler. Belki de Stefani ve Shelton evlenmeleri, bebek sahibi olmaları veya tükürmeleri hakkındaki bu uydurma masalları 'hiç umursamıyorlarsa', geri kalanımız da yapmamalıyız.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.