Blake Shelton ve Gwen Stefani çift ​​hakkında hikayeler uydurmasıyla bilinen bir siteden gelen bir iddiaya rağmen 'yeni TV şov planları' na sahip değiller. Bu başka bir üretilmiş ve yanlış rapordur. Ve Dedikoducu Polis kırabilir.

Salı günü, HollywoodLife 'Blake Shelton ve Gwen Stefani’nin Evlilik Dedikodularında Ortaya Çıkan Yeni TV Şovu Planları - Reality Show?' Bloga göre, eski 'Ses' meslektaşları 'birlikte başka bir programda çalışmayı planlıyor olabilir.' Sözde 'içeriden' biri, 'Blake ve Gwen'in şarkı söyleme kariyerlerinden başka pek çok dış yükümlülükleri var, ancak [başka bir TV şovu] yapacaklardı çünkü bu diğer fırsatları genişletmekle çok ilgileniyorlar çünkü bu eğlenceli ve açıkça kazançlı. 'Bu sözde kaynak, NBC'nin Shelton'ın 'The Voice' dışında başka bir TV dizisinin odak noktası olmasını engelleyebilecek rekabet dışı bir anlaşmaya kilitlenip kilitlenmediğini ele almıyor. Ancak web sitesinin sözde habercisi, kendisinin ve Stefani'nin 'birçok kez sahaya atıldığını ve birlikte bir realite şovu yapmak istediğini, ancak buna pek ilgi duymadıklarını [ve] birlikte başka bir şov üzerinde çalışmakla da çok ilgilendiklerini iddia ediyor. kamerada, kamera dışında veya her ikisinde birden. ' Özellikle, bu iddia edilen projeleri sanatçılara kimin önerdiği ve şovların neleri içereceği söylenmedi.

Aslında, 'Yeni TV Şovu Planları Açığa Çıktı' başlıklı bir makale için, yeni bir televizyon şovu için planlar hakkında hiçbir spesifik şey açıklanmıyor. Takip edilemeyen bahşiş veren sadece şunu söylüyor: 'Blake [ve] Gwen, 'The Voice' üzerinde birlikte çalıştıklarında bunu hissettiler ve bundan gelenleri gerçekten beğendiler ve birçok fırsatı birlikte kovalamakla ilgileniyorlar çünkü birbirleriyle bir şeyler yaptıklarında her zaman bir başarı gibi görünüyor. ' Yine, sadece bu 'fırsatların' ne olabileceği söylenmedi.

Ancak bu masaldan şüphelenmek için daha da fazla neden var. İki aydan daha kısa bir süre önce, bu aynı çıkış iddia edildi Stefani ve Shelton 'bir nişan erteliyorlardı' çünkü çok meşguller. 'Gwen’in Vegas ikametgahı ve Blake’in sürekli turnesi ve‘ The Voice ’ile yaptığı görevlerle, gerçekten de evlenmek için bir zaman yok,' diye devam etti benzer şekilde tanımlanamayan bir 'kaynak'. Öyleyse, okuyucular bu iki hikayeye inanacaklarsa, Shelton ve Stefani'nin birçok taahhütlerinden dolayı nişanlanıp evlenecek zamanları bile yok, ama birlikte başka bir TV şovu yapacak zamanları mı var?

Tek mantıksız tutarsızlık bu değil. Bu yeni parçanın başlarında, 'Blake Shelton ve Gwen Stefani'nin düğümü bağlamayı planladıkları söylentileri yayılırken, işlerde başka bir anlaşma olabileceğini duyuyoruz - bir TV anlaşması!' Bekle, 'düğümü bağlamayı mı planlıyorlar'? Yukarıda bahsedilen hikayede, çevrimiçi yayın aksi yönde ısrar etti ve bunu bir hafta önce, site nedenini bildiğini iddia ettiğinde tekrar yaptı. Stefani ve Shelton 'hala evlenmiyorlar.'

Basitçe söylemek gerekirse, blog açıkça anlatılarını düz tutamıyor. Bir 'TV anlaşmasının' 'işlerin içinde' olabileceğini 'duyduğunu' iddia eden web sitesine gelince, Stefani’nin kesinlikle bileceği kendi reklamcısı, böyle bir çabanın boru hattında olduğundan habersizdi. Ve 'ayrıcalıklı' olduğunu kanıtlayacak hiçbir kanıt olmadığı için bu, HollywoodLife'ın 'yaratıcı kurgu' olarak etiketlenmesi daha iyi olacak uydurmalarından sadece bir diğeri gibi görünüyor. Açıkça gerçek bir haber değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.