Are Blake Shelton ve Gwen Stefani iki yaşında yetim bir kızı evlat edinmek? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis gerçeği öğrendi.

Göre Küre , geçen ay yanlış bir şekilde iddia edilen Shelton ve Stefani Reno'da evlendi Çift, küçük bir kızı evlat edinerek kendi ailelerini kurmayı planlıyor. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Çok heyecanlılar ve özel evlat edinme sürecini başlattılar. Yeni yıldan sonra onu ailelerinin kalıcı bir parçası yapmayı planlıyorlar. Onu eve getirmek için sabırsızlanıyorlar! 'Dergi, evlatlık vermeyi planladıkları iki yaşındaki kızı nerede ve nasıl buldukları gibi, iddia edilen evlat edinme hakkında gerçek ayrıntılar sunmuyor. Yine de içerideki şüpheli kişi, Stefani’nin üç oğlunun 'küçük bir kız kardeş olma fikrinden çok memnun olduğunu ve hem Gwen hem de Blake'in rahat bir nefes aldığını söylemeye devam ediyor. Onayları olmadan bunu yapmazlardı. Bu yüzden şimdi bu evlat edinmeyi nihai hale getirmek için acele ediyorlar. '

Görünüşte sahte olan ihbarcı ayrıca Shelton ve Stefani'nin 'kendi bebeklerini yapmaya çalıştıklarını' iddia ediyor, ancak bir dizi başarısız IVF tedavisinden sonra, 'Gwen gerçekten vücudunu tekrar buna sokmak istemiyor.' 'İçeriden' ayrıca şarkıcının 'bir vekil kullanmayı düşündüğünü ancak fikrini değiştirdiğini' ve 'evlat edinmenin en iyi yol olduğuna karar verdiğini' iddia ediyor. Sözde 'kaynak', 'Şimdi evlat edinmek istedikleri küçük kız için bir oda hazırlıyorlar ve yeni kız bebekleri için her şeyi hazırlıyorlar.'

Bu hikaye anonim ve izlenemeyen bir 'kaynaktan' geliyor, ancak Dedikoducu Polis Stefani’nin temsilcisine ulaştı ve kayıtta bize kendisinin ve Shelton’ın küçük bir kızı evlat edinmediğini söyledi. Yukarıda belirtildiği gibi, Nevada'da çiftin gizlice düğümü bağladığını yanlış bir şekilde bildirdiği için dergiyi çoktan bozduk. Sadece bu hafta Stefani, kendisinin ve Shelton'ın nişanlanmadığını doğruladı . Açıkçası, dergi çiftin ilişkisine dair sıfır içgörüye sahip.

Ek olarak, Küre kendisiyle çelişme alışkanlığı vardır. Temmuzda, Dedikoducu Polis Stefani'nin bundan korktuğunu iddia ettiği için gazeteyi bastı Shelton, onunla bebek büyütemeyecek kadar sağlıksızdı . Bu makale, şarkıcının erkek arkadaşının uygulamalı bir baba olamayacak kadar formda olmadığını düşündüğünü iddia ediyordu. Ancak bu son hikaye, çiftin bir süredir çocuk sahibi olmaya çalıştığını ve sonunda evlat edinmeye karar verdiğini söylüyor. Magazin hikayelerinin yanlış olmasına ek olarak, tutarlı değiller.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.