Vardır Gwen Stefani’nin geri vermek Ses erkek arkadaşından ayrıldı Blake Shelton 'boğulmuş' mu hissediyorsun? Bir tabloid, bu yazın başlarında durumun böyle olduğunu bildirdi. Dedikoducu Polis iddiaları inceledik ve kendi sonuçlarımıza vardık.

Blake Shelton, Gwen Stefani’nin Üzerinden Mutsuz The Ses Dönüş?

Yaşam tarzı başlıklı bir yazı yayınladı: 'Blake, Gwen'e Beni Boğmayı Bırakmasını Söyledi!' Çıkış, Gwen Stefani’nin yargıç olarak geri döndüğünü duyurduğunu iddia ediyor. Ses diğer jüri üyeleri John Legend ve Kelly Clarkson için iyi haberdi. Ancak kaynaklara göre Blake Shelton'ın '50 yaşındaki rockçıdan Tatlı Bir Kaçış' a ihtiyacı vardı.Gwen, Blake ile 7/24 birlikte olmak istiyor ve onunla vakit geçirmeyi sevmesine rağmen bazen çok fazla olabiliyor.

Gwen Stefani kırmızı halıda Blake Shelton ile birlikte siyah bir gömlek giymiş yeşil bir ceket giyiyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Son derece şüpheli kaynak şöyle devam etti: 'Birlikte yaşıyorlar, birlikte kayıt yapıyorlar, birlikte performans sergiliyorlar ve şimdi tekrar televizyonda birlikte çalışacaklar. Herkesin başa çıkabileceği çok şey olurum. ' Dergi, Shelton ve Stefani'nin, çiftin 2015'te çıkmaya başladığından beri 'kalçasına bağlı oldukları' ve 'ilişkilerini zorlamaya başladıkları' konusunda ısrar etti.

Blake, Gwen'e biraz zamana ihtiyacı olduğunu söyledi. İlk başta şaşırmıştı, ama adım adım attı.

Stefani 'Blake'i Kaybetme Riskini mi Aldığını' Biliyor

Bir 'içeriden' çıkışa Blake Shelton’ın yanından 'asla ayrılmadığını' söyleyen Stefani, 'asla!' bu sözde yapışkan alışkanlığının ona pahalıya mal olabileceğini biliyordu. 'Derinlerde, çok sıkı tutunursa Blake'i kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacağını biliyor ve bu Gwen'in dünyadaki en son istediği şey.' Makale ayrıca, Stefani’nin 2019 yılında yaptığı röportajdan ciddi şekilde düzenlenmiş bir alıntı da içeriyordu. Bugün Göster , sanki bu bir tür itirafmış gibi, 'Blake'e çok takıntılıyım' diye itiraf etti.

https://www.instagram.com/p/B2nYAu8BYgt/?utm_source=ig_embed

Bu çıkışın müstehcen amaçlarına uyacak şekilde katlandığı Stefani'nin tam alıntısına daha yakından bakalım. Alıntı geldi röportajda bir nokta Stefani, onunla tanışmadan önce Shelton’ın hayatını yoğun bir şekilde merak ettiğini itiraf etti. Stefani,

Blake Shelton'a o kadar takıntılıyım ki geri döndüm ve aranızdaki eski röportajları izledim çünkü onun hayatta olduğu için o kadar büyülendim ki o zamanlar onu tanımıyordum.

Bu hit parçasında olduğu gibi bağlam dışında alındı. L&S , Stefani'nin gerçekte kastettiği şeyden oldukça farklı gelebilir. Blake Shelton, Gwen Stefani ile performans, kayıt veya yaşamaya zorlanmadı. Bütün bunları yapmayı seçti çünkü ondan hoşlanıyordu. Bu çıkış ve kaynağı, durum böyle sıfır kanıt varken Shelton bu pozisyonlara zorlanıyormuş gibi görünmesini sağlıyor. Bu hikaye muhtemelen yanlıştır.

https://www.instagram.com/p/CECJ5pigJKb/

Dedikoducu Polis her zaman bakar Yaşam ve Tarz Haber kaynağının hikayeyi ne sıklıkla tamamen yanlış anladığını ilk elden gördüğümüzden, şüphe uyandıran içerik. Örneğin, geçen Ekim ayında çıkış iddia etti Stefani, Kelly Clarkson ile 'çatışıyordu' ve o Shelton da ona pek düşkün değildi. Dedikoducu Polis üç şarkıcı aslında yakın arkadaş olduğu için bunun pek olası olmadığını keşfetti.

Bundan önce, tabloid iddia etti Stefani ve Shelton 50. doğum gününde evlendi . Duruma yakın kaynağımızla görüştük ve hikayenin yüzde 100 uydurma olduğu söylendi. Bu kadar kötü bir sicile sahip olan biri, doğruyu söylemek için bu çıkışa nasıl güvenebilir?

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.