Blake Shelton bir 'haraç' söylemedi Miranda lambert -de CMT Müzik Ödülleri , bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis gerçeği kurgudan ayırabilir.

Gibi Dedikoducu Polis rapor edildi, Shelton 'Every Time Hear That Song' şarkısını seslendirdi Nashville'de geçen haftanın ödül töreninde. Lambert ayrıca “Pink Sunglasses” şarkısını söyleyerek bir performans sergiledi. Bu iki şey, yıldızlarla dolu aynı ülke müziği etkinliğinde yer almanın dışında tamamen ilgisizdi.sind Tim und Glaube Scheidung

Ama şimdi bir hafta sonra, TAMAM MI! yeni sayısı 'CMT Music Awards Shocker: Blake Sings Tribute To Miranda!' Konunun içinde, tabloid şöyle diyor: 'Eski Miranda Lambert bakarken - ve kız arkadaşı Gwen Stefani evde - Blake Shelton 2015'teki ayrılıkları hakkında yakıcı bir şarkı söyledi.' Dedikodu dergisi, parçanın 'boşanmasının acısını yakaladığını' iddia ediyor ve onu Lambert dinleyiciler arasında otururken söylemek 'garip bir durum' idi.

Lambert 'Blake'in bu şarkıyı seçtiğine inanamadı', sözde bir 'kaynak' çıkışına 'onun için gerçekten rahatsızlık verdiğini' iddia etti. Ancak yayın, Shelton'ın 'Miranda'ya malzeme seçimiyle bir mesaj gönderdiğini' iddia ediyor. Gazetenin 'içeriden' biri, 'Bu şarkı, ikisinin de bölünmesinin ne kadar zor olduğunun bir kabulü' diyor.

Derginin, Lambert için 'nihayetinde acı tatlı bir ana dönüştüğünü' iddia eden sözde habercisi, 'Bu onun kapanış teklif etmenin bir yoluydu' diyor. Prizin sözde muhbir olduğunu söylüyor, 'O ve Blake korkunç bir ayrılık yaşadılar, ama şarkının ardındaki niyet ona dokundu.'

Ancak bu hikayedeki iddialarla ilgili bir dizi sorun var. Öncelikle, Lambert törende olmasına rağmen, Shelton'ın performans sergilediği sırada gerçekten koltuğunda oturduğuna dair hiçbir kanıt yoktu. Daha da önemlisi, 'Every Time Hear That Song' onun boşanmalarıyla ilgili değil. Shelton parçayı yazmadı.

Aimee Mayo, Chris Lindsey, Brad Warren ve Brett Warren tarafından kaleme alındı. Ve tüm şarkı yazarlarının yaptığı gibi, birlikte yazarken kendi deneyimlerinden yararlandılar. TAMAM MI! Shelton’ın şarkısı eski bir aşkla ilgili olduğu için Lambert hakkında şarkı söylüyor olması gerektiğini varsaydı. Ancak tüm sanatçılar kendi hayatlarıyla ilgili şarkılar söylemez. Bir aktörün bir filmde rol alması gibi, sadece ilişki kurabilir veya taklit edebilirler.

Hat Angelina Jolie eine Essstörung?

Şarkıyı yanlış sunmanın yanı sıra, magazin gazetesi de şarkının neden yapıldığını yanlış anlatıyor. 'Every Time I Hear That Song', Shelton’ın şu anki single'ı. Gibi Dedikoducu Polis daha önce haber yaptı, bu yılın başlarında Halkın Seçimi Ödüllerinde ve 'The Voice' ve 'The Tonight Show' da söyledi. Bu, onu bir country müzik ödülleri şovunda ilk kez icra ediyordu ve bu kararın Lambert'le ve ona 'bir mesaj göndererek' hiçbir ilgisi yoktu.

Shelton, CMT Müzik Ödülleri'nde, parçayı televizyonda icra ettiği önceki zamanlardan daha fazla bir “haraç” söylemedi. Burada doğru olan tek şey, onun CMT'lerde şarkı söylediğidir ve Lambert, bir oyuncu ve aday olarak ödül şovunda yer almıştır. Diğer her şey, aynı derginin yanlış iddia ettiği bir kurgu Shelton, Gwen Stefani ile bir bebeği doğuruyordu. 2015 yılında.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.