Gwen Stefani sormadım Blake Shelton Raporlara rağmen Katolikliğe dönüşmek. Yeni anlatılar, taşralı şarkıcının kendisi ve Stefani evlenmeden önce bir gereklilik olarak dinleri değiştirmesi gerektiğini iddia ediyor. Fakat Dedikoducu Polis sadece bu hikayeleri bozabilir.

Makaleler kardeş satış noktalarından geliyor. Ulusal Enquirer ve Radar Çevrimiçi , Shelton'ın Stefani ile 'evlenmek için Katolikliğe dönüştüğünü' iddia ediyor. Özellikle ülke süperstarının hem kadın şarkıcıyı hem de ebeveynlerini memnun etmek için Katolik ilmihalini öğrenmeye kararlı olduğu iddia ediliyor. Her iki hikâyede de sözde 'içeriden' bir sözde 'Blake'in bu tür bir bağlılığı, uzun vadede gerçekten bu işte olduğunu gösterecektir'.Yayınlar, Gavin Rossdale'den boşandıktan sonra 'dinin Gwen için yeniden çok önemli hale geldiğini' iddia ediyor ve şimdi bunun onun için de önemli olduğunu kanıtlamak Shelton'a kalıyor, çünkü 'hayatının geri kalanını geçirecekse birisiyle aynı değerleri ve inançları paylaşmasını istiyor. ' Dergi ve web sitesi ayrıca, 'Gwen ve ailesi, Blake'i ailelerine kabul ettikten sonra, sunağa giden son adım olarak ondan Katolik olmasını istediler.' İsimsiz bir kaynak, 'Blake sorduğunda gözlerini kırpmadı' diyor. Gazete gazetesi ve kardeş kanalı da Shelton'ın 'içmeyi bıraktığını' iddia ediyor.

Ancak iddiaların doğru olmadığı kanıtlanmıştır. Sadece iki gün önce Shelton, Twitter'da bir fotoğraf yayınladı 'Ay, irtifa ve @ smithworksvodka ...' yazısıyla birlikte bir içki tutarken iki gün önce Shelton Twitter'da başka bir fotoğraf paylaştı onun yanında Stefani ile içiyormuş. Çiftin evlenmeye hazırlandığı iddiasına gelince, Shelton geçenlerde Stefani ile evlenmeyi düşündüğünü itiraf etti. , ancak vurguladı, 'Yakın zaman olacağını falan sanmıyorum.' 'Yakın zamanda' değilse, o zaman evlilik için bir ön koşul olarak Katolikliğe geçiş sürecinde olduğu anlamsızdır.

Ve Shelton'ın bir temsilcisi, aslında Katolikliğe dönüp dönmediğine ilişkin bir yorum talebine henüz yanıt vermemiş olsa da, Stefani'nin sözcüsü yalnızca Dedikoducu Polis o ve ailesi ondan dinleri değiştirmesini istediği doğru değil. Ek olarak Stefani ve Shelton Paskalya'da birlikte kiliseye gittiler. ve Nisan ayında orada tekrar görüldü, sadece Pazar ayinlerine katılmak Shelton'ın evlenmek için aktif olarak Katolik olmaya başladığının kanıtı değil.

Unutulmamalıdır ki National Enquirer ve RadarOnline, Şubat ayında, Stefani düşük yaptı sözde düğün planlarını 'tehlikeye' soktu. Bu tatsız iddialar üretildi ve bu yeni tartışmalar da öyle görünüyor. Ek olarak, Shelton kısa süre önce tweet attı, 'Sosyal medyada veya internette [benim] hakkımda okuduğunuz şeylerin% 99'u doğru değil ... Artık buna nadiren bakıyorum bile çünkü çoğunlukla sahte olduğunu biliyorum!'

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.