Dır-dir Blake Shelton sebep Gwen Stefani artık 'The Voice' da değil mi? Yeni bir rapor, ondan NBC müzik yarışmasından ayrılmasını 'istediğini' iddia ediyor. Fakat Dedikoducu Polis bu hikayedeki önemli kusurlara işaret edebilir.

Yaşam tarzı Yeni sayısında, Shelton ve Stefani'nin realite dizisi sayesinde 'birbirlerine aşık olmalarına' rağmen, 'geri dönme planları ... ilişkilerinin iyiliği için' olmadığını iddia ediyor. Sözde 'içeriden' biri, 'Gwen ve Blake evde pek kavga etmezler, ancak' The Voice 'da olduklarında aynı fikirde değiller ve çok fazla kafa patlattılar.' Gazetenin izlenemeyen kaynağına devam ediyor: 'Her zaman harika bir ortam olmadı ve Blake ona artık birlikte çalışmanın onlar için iyi bir fikir olduğundan emin olmadığını söyledi.'

Dergi, 'başka bir sezona kaydolmak yerine', Stefani'nin Las Vegas'ta ikamet etmeye başladığını iddia etmeye devam ediyor. “Gwen 'The Voice'u seviyor ama Blake'i daha çok seviyor. Partnerinizle evde ve işte her saniyesini geçirmenin bir ilişkiyi gerçekten mahvedebileceğini gördü ve bunun kendisine ve Blake'in başına gelmesine izin vermeyeceğini söyledi, ”diyor sözde muhbir. Ve bu sözüm ona 'NBC'nin ona ne kadar para yatırdığına' bakılmaksızın.

İddia edilen bahşişçi, NBC'nin 'Gwen'e [geri gelmek için] bir teklifte bulunduğunu, ancak şansını denemediğini iddia ediyor. Onlara 'Teşekkürler ama hayır teşekkürler!' Dediğinde kararlıydı. Ancak bu iddialar hem Stefani'nin hem de Shelton'ın konu hakkında söylediklerine doğrudan aykırıdır. Örneğin, 2016'nın sonlarında ortaya çıktığında Stefani 'The Voice' a geri dönecekti Shelton, 2017'deki ilk döngü için muhabirlere, 'Gwen'in bariz nedenlerle geri gelmesini istiyorum!' diye haykırdı. 'Beşlik çakıyorduk ve parti yapıyorduk' dedi ve ekledi, 'Açıkçası Gwen özel ve o bunu hak ediyor.'

Ardından, 2017 baharında netleştiğinde, Stefani 'The Voice' dan tekrar ayrılıyordu Shelton hayal kırıklığını dile getirdi ve kız arkadaşıyla çalışmaktan fışkırdı. 'Gwen ile bir odaya girdiğinizde egonuzu yükseltir. Ama aynı zamanda, tüm tezahüratları ve insanların sana bağırdığını fark ettiğinde, egonuz için yıkıcı bir darbe olur. Bir röportajda 'Eğlence Bu Gece' dedi. Ama aynı zamanda hala heyecan verici. Onun yakınında olmak inanılmaz. '

Shelton, Stefani ile birlikte çalışmakla ilgili hiçbir sorunu dile getirmedi ve çiftin şovda 'çok fazla kafa attığı' iddiasının aksine, her zaman şakacı bir şekilde anlaştıklarını tasvir ettiler. Ve Stefani, 'The Voice' a başka bir dönüş olasılığını bıraktı geçen sezonu bitirdiğinde açıldı. Burada olmayı seviyorum, geri gelmeyi çok isterim, dedi. Asla aksini söylemedi.

Tim Mcgraw Faith Hill Split

Ancak çıkış noktası, zamanlama açısından mantıklı bile olmayan çok farklı bir anlatı sunuyor. Stefani sonuncuydu 'The Voice' üzerine bir koç bir yıldan fazla bir süre önce sona eren 12. sezonda. Shelton, 13., 14. veya 15. sezonlarda geri dönmemesinin nedeni ise, yayın neden bunu sadece şimdi bildiriyor? Bağlamında bile mantıklı değil Stefani'nin Las Vegas ikametgahı Haziran ayında piyasaya sürüldü. Şimdi Ağustos. Ancak bu zaman çerçevesi aslında bir nedenden dolayı dikkate değerdir: Bu yılın başlarında, Yaşam tarzı iddia edildi Stefani ve Shelton bir yaz düğünü yapıyorlardı. .

Şimdi yazın yarısından fazlasıyız ve yıldızlar hala evlenmemiş, tıpkı Dedikoducu Polis yapmayacaklarını söyledi. Bu durum Shelton ve Stefani söz konusu olduğunda magazin haberlerinin inandırıcı olmadığının da altını çiziyor. Dergi, söz konusu olduğunda güvenilmez olduğunu da kanıtladı. 'The Voice' ile ilgili söylentiler. Aslında, daha önce bu satış noktasını, Shelton ve Stefani bir düğünü iptal etti kısmen 13. sezonun galibi Chloe Kohanski'ye olan sözde yakınlığından dolayı.

Özetlemek gerekirse: Yayın, Stefani'nin “The Voice” dan ayrıldığını ve onunla çalışmayı defalarca kutlamasına ve geri dönme isteğini ifade etmesine rağmen Shelton yüzünden geri dönmeyi reddettiğini iddia ediyor. Magazin gazetesi tuhaf bir şekilde bu iddiaları Stefani'nin son koçluk görevinden bir yıldan fazla bir süre sonra yapıyor ve derginin hem çift hem de şov hakkında yanlış bilgi satma geçmişi var. Bu hikayeyi destekleyecek herhangi bir kanıt da yok. Aksine, onunla çelişecek çok sayıda kanıt var.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.