Blake Lively uyarı değil Anna Kendrick ile 'flört etmeyi' durdurmak için Ryan Reynolds , saçma bir tabloid haberine rağmen. Hikaye bazı düzeylerde kanıtlanabilir şekilde doğru değildir. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre KB , Lively ondan memnun değil Basit Bir İyilik kocasıyla 'cilveli şakalaşma' ortak yıldızı. Derginin kullandığı örnek, geçen ay 2018 Teen Choice Ödülleri'nde Reynolds'a en sevilen Twitter kişiliği ödülü olan Choice Twit'i kazandıktan sonra alay eden Kendrick. Oyuncu ödülü kabul ederken “Ryan Reynolds'un aday gösterildiğini biliyorum, bu yüzden yüzünüze Ryan,” diye şaka yaptı. Tam olarak o kadar cilveli değil.Derginin kullandığı ikinci örnek apaçık saçmadır. Mart 2015'te bir Twitter kullanıcısı Reynolds'a Kendrick'i öpmenin nasıl bir şey olduğunu sordu 2014 filmlerinde Sesler . Oyuncu, 'Yüzünüzü Muhteşem Kasaba'ya götürmek gibi.' Kendrick daha sonra, 'Bu, Kendrick tren garantisidir. Awkwardville ve Tolerableshire'da yerel duraklarla. ' Prizin sözde 'kaynağı', Lively 'takasın] uygun olmadığını düşündüğünü' iddia ediyor. Bir kez daha, bu ileri geri, Lively ve Kendrick birlikte filmlerini çekmeden yıllar önce gerçekleşti.

Yine de, tabloid yanlış bir şekilde, Lively'nin sosyal medyada Reynolds'ı trolleyerek 'kendi topraklarında toparlanmasını' takdir etmediğini iddia ediyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen 'Blake biraz kıskanmalı' diyor. Aslında, Ryan'dan Anna'ya bunu engellemesini söylemesini istediğini duydum. Bahse girerim Ryan'a da atlatmasını söyledi.

Güvenilmez derginin bahsetmediği şeyler. Üçü, devam eden bir sosyal medya alışverişinde yer alıyor ve ana teması Reynolds, karısının rol arkadaşı ile yakın arkadaşlığını kıskanıyor. Mayısta, Kendrick Twitter'da yazdı , 'Yo @VancityReynolds karınızı çalma planım zaten o kadar iyi gidiyor ki ikimizin kafasını karıştırıyor. HASHTAG MRS KIZINIZI ÇALIN. '

Önümüzdeki ay, Canlı Instagram'da Kendrick dedi 'Kocamın daha seksi, kadın (r) versiyonu ... yani gerçekten hile olarak sayılır mı ??' Sonra Kendrick, '' Nihayet bunu halka açıkladığımıza sevindim ... Ryan'ın almasına izin verdim ' Deadpool . Bana bunu verebilir. ' Bunu takiben, Reynolds, Kendrick'in karısını çalmasına izin vermeyeceği konusunda şaka yaptı . Ve geçen ay, ne zaman Canlı bir 'Entertainment Tonight' röportajında ​​soruldu Kendrick'in sahip olduğu “Ryan benzeri nitelikler” neydi, aktris şaka yaptı, “Umm çoğunlukla yatakta, canım gibi hissediyorum.”

Sonuç : Derginin Lively'nin, Kendrick'in sosyal medyada kocasıyla 'flört etmesinden' memnun olmadığı iddiasına rağmen, Basit Bir İyilik Reynolds'a yakın bağları hakkında kızdırmak için bir ekip oluşturuyorlar. Lively, eşini çaldığı konusunda Reynolds'a alay eden Kendrick'le kocasını aldatmakla ilgili devam eden bir bölüme sahiptir. Açıkça hepsi eğlenceli, ama durumu kıskanması gereken biri varsa o da Reynolds'dur.

Gerçekleri Paylaş NW Magazine


Blake Lively, Anna Kendrick'i kocası Ryan Reynolds ile flört etmeyi bırakması için uyarıyor. 8 Eylül 2018 Cumartesi Göm Sitenize yerleştirmeyle ilgili bilgiler

oEmbed Bağlantısı


https://www.sharethefacts.co/share/fa33755a-b0ab-43c3-b25d-d5b5b8ac6b29

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.