Blake Lively kırmızı halıda ve dışında çarpıcı tarzıyla tanınır, ancak bu her zaman için geçerli değildi Dedikoducu Kız şap. Kırmızı halı pistine ilk kez çıktığında Lively, gazetecilere Forever 21'den ucuz elbiseler giydiğini gizlemek için eski moda giydiğini söyledi. Lively, başkalarının baskısı nedeniyle elbiselerini nereden aldığına dair yalan söylediğini itiraf ediyor. kırmızı halıda.

Blake Lively için mütevazı başlangıçlar

Hem sokak kıyafeti hem de gösterişli kırmızı halı kıyafetleri söz konusu olduğunda, canlı gerçekten stilin kraliçesidir. Gösteri dünyasına ilk başladığında, aralarından seçim yapabileceği bir dolabı tasarımcı maskeli adamlarla dolu değildi. Bunun yerine, Lively o eski alışveriş merkezi Forever 21'e güvendi. “Forever 21'i itiraf ettiğimden çok daha uzun süre giydim. Eski olduğunu söylemeye başladım çünkü çok utandım. ' Ritim Bölümü yıldız dedi bir röportajda ile Modaya uygun .Daha fazla açıkladı için bir özellik Glamour UK ikinci galası sırasında gitmiş olduğu, şimdi iflas etmiş bir perakendeciden kendisine 13 dolara mal olan bir elbise giyiyordu. İlk başta, elbisesini nereden aldığına dair dürüstçe cevap veriyordu. Ancak, kısa süre sonra Lively'ye farklı bir açıklama getirmesi tavsiye edildi. '... Binlerce dolarlık bir tasarımcı elbisesine sahip olmak daha etkileyici gibi, itiraf etmemem gerektiğini söylediler. Ondan sonra insanlara bunun eski olduğunu söyledim. '

Wer hat Brad Pitt schwanger geworden?

Canlı ustalara döndü

Lively, stil oyununu geliştirmek için, geçirdiği süre boyunca kurduğu temaslara güvendi. Dedikoducu Kız tasarımcılarla bağlantı kurmak için. Kendini biçimlendirmeyi seçtiği için bu bağlantıları kurmak hayati önem taşıyacaktı. 'Ben ... çok şanslı ve eşsiz bir fırsata sahip oldum Dedikoducu Kız , modanın ana karakter olduğu yer. Bu yüzden tasarımcılarla ilişkiler geliştirmeye başladım ve sonra onların e-posta adreslerini aldım. Her şey organik olarak gerçekleşti. '

Kocası Ryan Reynolds ne giydiği konusunda dürüst bir fikre ihtiyaç duyduğunda her zaman bunu sağlamak ister. Artık üç kıza annelik yaptığına göre, onlara acımasızca dürüst tavırları için de başvurabilir. Eskiden sadece kocamdı ama şimdi benim de çocuklarım. Ve çocuklar filtrelemiyor ”dedi. Ekim 2019'da doğan en küçük çocukları henüz bir fikrini dile getirmek için henüz çok küçük olsa da, ona birkaç yıl verin ve o da içeri girecek.

Yüksek profilli kariyeri, kocası ve arkadaşları sayesinde zaman zaman magazin dergilerinde canlı bir şekilde yer almaktadır. Örneğin, KB bunu bildirdi Lively ve Victoria Beckham bir moda çizgisinde işbirliği yapıyordu . Dedikoducu Polis Kayıtta bize prizin iddialarının doğru olmadığını söyleyebilen Beckham'ın temsilcisini kontrol etti. Her iki ünlü bayan da tarzlarıyla tanınırken, onlardan asla ortak bir moda markası çıkmayacaktı.