Dır-dir Blake Lively hakkında endişeli onun kocası Ryan Reynolds düşmek Sandra Bullock Şimdi ikisi başka bir filmde birlikte rol almaya hazırlanıyor mu? Bu hafta çıkan yeni bir rapor, Lively'nin Reynolds'un Bullock'tan 'etkilendiğini' bildiğini ve paritenin başrol oynadığı zamanki gibi kıvılcımların 'tekrar uçacağından' korktuğunu iddia ediyor. Öneri birlikte. Dedikoducu Polis söylentileri araştırdık ve kendi sonucumuza vardık.Blake Lively, Ryan Reynolds Sandra Bullock İçin Kavga mı Ediyor?

National Enquirer bu hafta Ryan Reynolds’un Sandra Bullock ile başka bir filmde başrol oynamaya olan hevesinin kendisi ve karısı Blake Lively arasında 'gerilime neden olduğunu' bildirdi. Kaynaklar, 'Blake'in Ryan'a güvendiğini' ve aktrisin 'onun bu rolü üstlenmesini asla yasaklamayacağını' söylese de, Lively, Reynolds'un 'Sandra ile yeniden yakınlaşması' ihtimaline karşı 'huzursuz' hissediyor ama yardım edemiyor.The Proposal

(Everett Koleksiyonu / Shutterstock.com)Makale boyunca, Reynolds’un ve Bullock’un kimyasına hem ekranda hem de kapalı olarak birçok atıfta bulunulurken, ikisi 2009 romantik komedileri üzerinde çalışırken, Öneri . Bullock'un bir romantizmi reddettiğini defalarca kabul etmesine rağmen, Reynolds'tan 'on yıldır sahip olduğum harika bir arkadaşım' ve 'sevgilim değil' diye söz etmesine rağmen, tabloid başka türlü ima etmeye devam ediyor ve ekranda kimyasının geldiğine dair söylentilere dikkat çekiyor. 'kameralar kapalıyken alışılmadık derecede yakın bir ilişkiden.'

Tabloid ve neredeyse kesin olarak sahte kaynakları, hatalı anlatıyı sürdürüyor ve suçun çoğunu doğrudan Reynolds'un omuzlarına yüklüyor. Deadpool Kaynak, Bullock'un onu ne kadar heyecanlandırdığını ve ona ne kadar düşkün olduğunu gizleyemedi, diye ispiyonladı kaynak.

sind goldie und kurt aufgeteilt

Sandra'ya karşı muazzam bir yumuşak noktaya sahip olduğu biliniyor ve sohbette her karşısına çıktığında aydınlanıyor. Kalbinde özel bir yeri olduğu aşikar ve Blake bundan heyecan duymuyor!Canlı Şüpheli, Yine de Güvenen

Snitch, Lively'nin 'herhangi bir şeyin döndüğünü düşünmediğini' ama 'kıvılcımların tekrar uçmaya hazır olduğundan endişelendiğini' söylemeye devam ediyor. Sonuç olarak, tattler, 'Ryan'ın Sandy'yi ne kadar cezbettiğini biliyor - onun üzerine gevezelik etmesi çok açık!'

Ryan Reynolds ve Blake Lively Ryan Reynolds Şöhret Kaldırımı töreninde

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Biraz tarih dersi zamanı. Öneri Nisan 2008'de Sandra Bullock'un Jesse James ile ve Ryan Reynolds'un Scarlett Johansson ile evlendiği filmde çekime başladı. Her iki çift de filmin yayınlanmasından bir yıl sonra 2010 yılında boşandı. O zamanlar eşlerini çeşitli nedenlerle boşadılar, ancak Reynolds ve Bullock arasındaki kaçamak kesinlikle nedenlerden biri değildi.

Dışında, Bullock kendisi söylentileri yalanladı 2011, bu tesadüfen Reynolds ve Lively'nin filme alırken tanıştım Yeşil Fener . Magazin dergisinin inkarını sanki hiçbir şey ifade etmiyormuş gibi sallaması tamamen tuhaf. Daha önce bir kaçış yoksa, Lively neden kocasının Bullock ile tekrar çalıştığı için üzülsün? Hem Lively hem de Reynolds profesyoneldir, partnerlerinin diğer profesyonellerle çalışması konusunda fazla rahatsız olmaları pek olası değildir. Bu makale, en azını ciddiye alamayacak kadar her tarafa tamamen aşağılayıcıdır. Son olarak, Reynolds'un henüz Kayıp Şehir D'de resmen rol almamış olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu tabloid ve çok daha fazlası, Blake Lively ve Ryan Reynolds’un evliliği söz konusu olduğunda hikayeyi sürekli olarak yanlış anlıyor. Biri Enquirer'ın kardeş yayınlar, TAMAM MI! , geçen yıl iddia etti ikisi boşanmaya gidiyordu Reynolds'ın hile yaptığı iddiaları üzerine. Çıkışın, sadakatsizlik iddiasını desteklemek için sıfır kanıtı vardı. Dedikoducu Polis araştırmamız sırasında keşfedildi.

Magazin gazetesinin iddiası, ikisinin ebeveynleri iki kızına sahne aynı şekilde yanlıştı. Reynolds, çocuklarını şov dünyasına dahil olmaya zorlamayacağına açıkça karar vermiş, süreci çocuklara kokain vermeye benzeterek şaka yolluyordu. Bunun gibi değersiz çıkışlar için tam anlamıyla çok düşük bir seviye yoktur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.