Blake Lively ve Ryan Reynolds şu anda Hollywood'un en popüler güç çiftlerinden biridir. Ancak bir zamanlar, onlar sadece arkadaş ve yardımcı yıldızlardı. Basın turu sırasında bariz kimyasına dönüp bakınca Yeşil Fener , aşk ilgilerini oynadıkları yerde, kaderlerinin birlikte olmaya karar verdikleri açıktır.

Ryan Reynolds, Blake Lively'yi yeterince iltifat edemezdi

Her iki yıldız da tanıtım yaparken ekrandaki romantik partnerlerinden fışkırdı Yeşil Fener . Tarafından sorulduğunda bir MTV 2010'da muhabir Lively'nin aşk ilgisi olarak rol alması hakkında düşündüğü şey, Reynolds, “İnanılmaz. O… o kız kimse aptal değil… Kusursuz olacak. Mükemmel olacak. ' Rol arkadaşı hakkında övünen tek kişi Reynolds değildi.2011 röportajında Canlı ile yaptım Takdir ,Reynolds ile çalışmaktan bahsetti Yeşil Fener . Canlı bir şekilde, kendi işini de yürüten bir savaş pilotunu oynamasının 'tuhaf' olduğunu hatırladı, ancak Reynolds'la çalışmak onun karaktere girmesine yardımcı oldu. Biliyorsun, Ryan için çalışmak harika, diye açıkladı Lively, 'Çünkü birbirimize çok meydan okuyoruz ve ileri geri tartışıyoruz. Bu tür bir dinamiğe sahip olmak, kendimi güçlü bir iş kadını gibi hissetmeme yardımcı oldu çünkü savaşacak güçlü bir erkeğin var. '

Blake Lively, Ryan Reynolds'a 'silahsızlandıracak kadar harika' diyor

Lively'nin müstakbel kocası hakkında söyleyeceği tek güzel şey bu değildi. Görüşmeci tarafından, kendisiyle çalışma deneyimi sorulduğunda Deadpool Lively, “Her şeyi çok çekicilik ve yürekle yaptığını düşünüyorum. Onunla gerçekten bağlantı kuruyorsun… o sadece silahsızlandıracak kadar harika. Güçlü ve güçlü ama aynı zamanda tatlı ve savunmasız. '

Birbirlerine olan ilgilerini gösteren sadece birbirleri hakkında söyledikleri değildi. Bir röportajda ikili yaptı MTV News ’ Josh Horowitz , ikisi birbirleriyle kesinlikle rahat görünüyordu. Reynolds'un eli Lively'nin koltuğunun arkasına dayandı ve görüşme boyunca ikisi eski arkadaşlar gibi şakalaşıp güldüler.

Yakında eş olacaklar için son atılım

Reynolds o sırada Scarlett Johansson ile evli olmasına rağmen, ikisi kısa süre sonra ayrıldı. Lively ve Reynolds kendilerini aynı anda bekar buldular. Yine de, iyi arkadaş olmalarına rağmen ikisinin bir araya gelmeleri aklına gelmedi. Kadar değildi felaket bir çifte randevu ikisinin olasılığı bile düşündüğünü. Aşk hikayelerinin geri kalanı kendi adına konuşuyor.

Ünlü çift 2012'den beri evli ama bu, magazin dergilerinin Lively ve Reynolds'un ayrılması hakkında spekülasyon yapmasını engellemiyor. Sadece birkaç ay önce, TAMAM MI! iddia edildi Reynolds ve Lively neredeyse boşandıktan sonra evliliklerini kurtarmışlardı. . Dedikoducu Polis hemen çürüttü. Çiftin yakın zamanda üçüncü çocuklarını da karşıladıklarını ve sosyal medyada partnerlerine sürekli sevgi dolu mesajlar gönderdiklerini belirttik. Belki de gerçek hikayeleri araştırmak için daha fazla zaman harcasalar, bu tabloid tam bir kurgu basmak zorunda kalmazdı.