Bir tabloid raporlar Blake Lively sonra kıskanç Ryan Reynolds ile 'yakalandı' Sandra Bullock . Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.

Blake Lively Ryan Reynolds ve Sandra Bullock Buluşması ile Birlikte Değil mi?

Yeni bir makalede, Yeni fikir Ryan Reynolds ve Sandra Bullock'un birlikte sokakta yürürken göründüğü büyük bir fotoğrafı kullanıyor ve cesur bir manşetle ikisinin 'yakalandıklarını' ilan ediyor. Bununla birlikte, daha fazla okuduktan sonra, tabloid tonunu değiştirir ve çok farklı bir şey iddia eder. Yayına göre eski aşıklar romantik, seksi bir komedi için yeniden bir araya geliyor. Ancak tabloid, bu konuda heyecanlanmayan tek kişinin Reynolds’un karısı Blake Lively olduğunu iddia ediyor.Çıkış, Lively'nin kocasının beyaz perdede Bullock ile 'dudaklarını kilitlemesi' olasılığından etkilenmediğini ortaya çıkardı. İçeriden biri şunu belirtir: Dedikoducu Kız yıldız, 'Ryan'a dolaylı olarak güveniyor ve bu rolü almasını yasaklamıyor, ancak onun Sandra ile yakınlaşma fikri onu huzursuz ediyor.' Kaynak, Reynolds'un Bullock için “büyük bir yumuşak noktaya” sahip olduğu biliniyor ve konuşmaya başladığında yanmaya devam ediyor. 'Artı,' diye ekliyor, 'onları çıktıklarında tekrar gören herkes, paylaştıkları inanılmaz kimyaya ve çekiciliğe kefil olacak.'

Ryan ve Sandra Flörtlerini Çok Uzağa Taşıyor mu?

Dergi, Reynolds ve Bullock'un birbirlerine 'fışkıran yorumları' ve 'aşırı cilveli arkadaşlıkları' nedeniyle 'kaşlarını kaldırmaya' devam ettiklerini iddia ediyor. 'Bu Blake için zor, ama nihayetinde yapabileceği pek bir şey yok çünkü bu harika bir rol ve Ryan buna tamamen kararlı' diyor. Muhbir, Lively'nin 'çocuk yetiştirme işinin çoğunu yapacağı son sözleşmesine sadık kalacağı, Ryan ise öngörülebilir gelecek için pastırmanın çoğunu eve getireceği' sonucuna varır. Ama yine de kokuyor, özellikle Sandy'ye bu kadar açık açık yürüdüğünde. '

Ryan ve Sandra'nın Yeniden Bir Araya Gelmesinin Arkasındaki Gerçek Ve Blake Gerçekten Nasıl Hissediyor?

Hikayede o kadar çok yanlış var ki Dedikoducu Polis nereden başlayacağını bilmiyor. Makalenin klasik bir yem ve anahtar olduğu gerçeğiyle başlayacağız. Gazeteci, Ryan Reynolds'un Sandra Bullock ile 'yakalandığını' iddia ediyor, ancak bu asla olmadı. İncelemenin ardından, derginin delil olarak kullandığı fotoğrafın, Reynolds'un 2017'de çekilmiş fotoğraflarından biri olduğunu keşfettik. annesiyle görüldü . Bullock onlarla değildi, imajına photoshop yapıldı.

Ardından, anlatı Reynolds ve Bullock'un 'seksi, romantik bir komedi' için yeniden bir araya gelmesinden bahsediyor. Gerçekte, Bullock ve Reynolds'un filmde rol almak , Kayıp Şehir D . Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis Blake Lively hakkındaki söylentileri düzeltti huzursuz hissetmek Reynolds'un geçmişte Bullock ile çalışması hakkında. Basitçe söylemek gerekirse, bunların hiçbiri doğru değil. Reynolds ve Bullock'un iyi bir dostluğu var ve en iyisi bunu böyle bırakmak.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Blake Lively (@blakelively) tarafından paylaşılan bir gönderi

Magazin dergileri, Blake ve Ryan’ın Evliliği Hakkında Yalan Yalan Söylemeye Devam Ediyor

Yeni fikir tarafından yakalandı Dedikoducu Polis Geçmişte Reynolds ve Lively ile ilgili yanlış haberciliği nedeniyle. Aylar önce, tabloid gazetesinden Ryan Reynolds ve Blake Lively'yi iddia eden bir haberi düzelttik. 'evlilik sefaleti' içindeydik . Herkes kendi mizahi Instagram gönderileri ikisi ilişkilerinde mutsuz olmaktan çok uzak. Blake Lively ve Ryan Reynolds hakkında herhangi bir 'içeriden' bilgi ile bu çıkışa güvenmek bir hatadır.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Ryan Reynolds (@vancityreynolds) tarafından paylaşılan bir gönderi

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.