Geçen yıl bir dergi şunu iddia etti: Blake Lively zar zor başardı ilişkisini kurtarmak ile Ryan Reynolds İkisi, anne olduktan sonra kariyeri konusunda büyük bir kavga ettikten sonra. Söylenti, her iki yıldız hakkında da cesur iddialarda bulundu, bu nedenle yeni ayrıntıların ortaya çıkıp çıkmadığını görmek için dedikodulara bir göz atıyoruz. İşte olanlar.Blake Lively Neredeyse Boşanmış Ryan Reynolds?

Hikayeye göre başlangıçta yayınlandı tarafından TAMAM MI! İkisi, ilişkilerinde şimdiye kadarki en kötü yıl gibi görünen zamandan zar zor kurtulmuştu. Dergi, Lively'nin birkaç ay süren anlaşmazlıklar ve kocasıyla çocuklarını ve kariyeri yetiştirme konusundaki kavgalarından sonra tamamen ayrılma eşiğinde olduğunu yazdı.Wer waren neue Kinder auf dem Block

Aileye yakın olduğu iddia edilen isimsiz bir içeriden biri olan prizin kaynağı, Ryan Reynolds 'çok çalıştığından' bu yana 'pek çok kavga' olduğunu söyledi. birden çok farklı projede , Lively'yi 'evde yalnız çocuklarla ilgilenirken' tek başına bırakıyor. Evlerinde tek başına geçirilen bunca hafta sonra, tabloid ve habercisi, çiftin gidişatını düzeltmeden önce sınırlarını zorladığı konusunda kararlıydı.

Bir kaynak çıkışa, 'Orada işler epeyce zorlaştı,' dedi ve ikisinin anlaşmazlıklarının iyileşmeden çok önce daha da kötüye gittiğini savundu. Muhbir bile ekledi,Sürekli tartışıyorlardı ve orada arkadaşların boşanmanın eşiğine gelebileceklerinden endişelendikleri bir nokta vardı.

Görünüşe göre Reynolds yollarının hatasını fark etti ve karısını, 'onu ve çocukları her zaman ilk sıraya koyma sözü verdiğini' gören güzel bir 'samimi' sohbetle geri kazandı. Verilen söz bir başarıydı ve ikisi başarılı görünüyordu evliliklerini yoluna koydu . Kaynak, 'Kolay olmadı, ancak ikisi de ilişkileri üzerinde çalışmaya karar verdi,' diye ekledi. 'Ve dikkatli bir iç gözlemden ve derinlemesine düşündükten sonra, her şeyi tekrar düzeltmeyi başardılar.'

İle üçüncü çocuklarının doğumu 2019 yazında çıkış, en büyük sorunlarını çözdükleri için çiftin birlikte geleceği için iyimserdi. 'Aşk yolunu buldu ilişkilerine geri dön , ”Diye bitirdi muhbir.Blake Lively’nin İş-Yaşam Dengesi Hakkındaki Gerçek

Hikaye, nispeten mutlu bir notla sona erdi, ancak aslında, filmdeki çift hakkında bir dizi düzmece masalın sonuncusuydu. TAMAM MI! geçtiğimiz birkaç sene içinde. Dergi, bir süredir çiftin boşanmasını istiyordu. Bu mutlu son parçası yayınlanmadan önce, tabloid ikisinin bazı olası sadakatsizliklerden sonra ayrılacaktı Reynolds’un tarafında… ortaya çıktı tamamen uydurmak .

Ondan önceki yıl, TAMAM MI! ve kaynakları, Lively ve Reynolds'un tamamen ayrı hayatlar yaşıyorduk karı koca olmasına ve ilişkinin oldukça gergin görünmesine rağmen. Bir kez daha, evliliklerinin stres altında olduğu ya da boşanmanın eşiğinde oldukları hakkındaki fısıltılar kelimenin tam anlamıyla hiçbir şeye dayanmıyordu. İlişkilerinin belada olduğuna dair dedikodularda hiçbir gerçek yoktu, bu da ilişkiyi kurtaran söylentilerde hiçbir gerçek olmadığı anlamına geliyordu.

Çift Her Zaman Gibi Sevimli

Gerçekte, Blake Lively gayet iyi geçiniyor. İlk araştırmamızda bahsettiğimiz gibi, Lively ve Reynolds, çalışmalarının onları çok uzun süre ayırmamasını sağlayan bir sistem geliştiren profesyonellerdir ve ikisi de eşleri mekanda çekim yapmak zorunda kaldığında çocuklarıyla birlikte seyahat etmişlerdir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, işler çift için harikaydı. karantinada bile . Kısa süre önce Reynolds’un doğum gününü çok sevimli bir şekilde kutladılar.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

1) Doğum günü PIE'yi seçen kayıp ruh kimdir. 2) HAYVAN'ın önce mumları üflemeden pastasını (turtasını) yediği şey. @vancityreynolds işte kim. İyi ki doğdun. Hâlâ evli olduğumuza gerçekten inanamıyorum.

Tarafından paylaşılan bir yayın Blake Lively (@blakelively) 23 Eki 2020 18:37 PDT

Cindy Crawford verwechselt mit Caitlyn Jenner

Reynolds eve büyük bir maaş çeki getirdi İçki şirketi Aviation Gin'in satışından sonra Lively, birlikte oy verdikten sonra sosyal medyada onu gölgede bırakmayı başardı. O aslında çevrimiçi oyununu geliştiriyor masrafları kocasının pahasına komik şakalar ve yumruklarla. Bir sonraki kopyasını görmek bizi şaşırtmasa da TAMAM MI! Instagram'da kendisinden daha fazla beğeni alması üzerine boşanabileceklerini iddia ederlerse, şimdilik bölünmüş görüşmelerde şu anda hiçbir gerçek olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.