Bindi Irwin ailesiyle ünlüdür. Annesinin ve erkek kardeşlerinin Instagram'a düzenli olarak tatlı fotoğraflar ve mesajlar gönderiyor.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Bindi Irwin (@bindisueirwin) tarafından paylaşılan bir gönderiBuna rağmen, magazin dergileri sık sık dramanın aileyi parçalara ayırdığını bildiriyor. İşte bazı hikayeler Dedikoducu Polis Irwin'in iç çatışmasını araştırdı.

Blake Shelton und Gwen Stefani Zwillinge

Terri Irwin’in Fight For Steve’s Millions

Göre Kadınlar Günü Avustralya Hayvanat Bahçesi, 'Avustralya Hayvanat Bahçesi' üzerinde 'kaos içindeydi'. Steve’in milyonları için savaş . ' Bindi Irwin ve Chandler Powell 'kızlarının geleceği için hazırlanmaya' başladıkça, 'güven fonları ve iradeleri' yapmaya başladılar. Bu, Terri Irwin'in 'bir altın madeninde oturduklarını' fark etmesine neden oldu. Bu pervasızca yemle ve değiştir, Terri'nin çocuklarının 'bir çeşit kontrol sahibi olmak için yeterince büyüdüğünü' nasıl fark ettiğini açıklarken, bu hikayedeki dram aniden durdu. Gerçek bir kavga olmadığından, bu çürütülmesi kolay bir hikayeydi.Yüzük Yok, Evlilik Yok mu?

Göre Yeni fikir , “Bindi ve Chan, evlilik mutluluğunun gerçek tarafını ilk kez tatıyorlar. Uzun zamandır çocukken birlikteler, ancak yaklaşan ebeveynliğin gerçekliği devreye giriyor ve Bindi'nin sadece 22 yaşında olması bir yana, her yaşta göz korkutucu. ' Bu evlilik dramı hikayesi Irwin görüldükten sonra ortaya çıktı. nikah yüzüğü olmadan üzerinde. Bindi'nin yüzüğünü takmaması için hamileliği de dahil olmak üzere pek çok neden olabilir. Çift belli ki hala birlikte, bu yüzden bu hikaye sadece kamışları tutuyor.

Robert Irwin Pervasızca Yaşıyor

Robert Irwin, Instagram'da alıngan bir timsahı beslediği kısa bir video yayınladı. TAMAM MI! Bu hikayenin Bindi'nin 'yaban hayatıyla karşılaşmalarının rahatına çok yaklaştığından endişelendiğini' iddia etti. Sözde içeriden biri şöyle dedi: 'Bindi, çok fazla risk almak . ' Gazete gazetesinin “cüretkar dublör” dediği şey, aslında onun bir hayvanı beslemesiydi. Dedikoducu Polis Bindi'nin bir keresinde 'Onu gururlandırmak ve onun izinden gitmesini sağlamak için gerçekten her gün çabalıyoruz' dediğini belirtti. Bu Steve'i takip etme vakası olduğu için hikayeyi bozduk.

hat miranda lambert zuerst blake betrogen?

Bindi Irwin, Robert’ın Popülerliğini Kıskanıyor

Kadınlar Günü Bindi'nin 'kıskandığını' iddia etti küçük kardeşinin başarısı Robert Irwin. 'İkonik ailenin yüzü olarak bakıldığını' hissetti. The Yıldızlarla Dans Bir kaynak, kazanan 'kameralar döndüğünde gülümsüyor, ancak kapalı kapılar ardında biraz diva gibi' dedi. Robert Irwin 16 yaşında ve Avustralya Hayvanat Bahçesi'ni herhangi bir Hollywood girişimine çevirmeye çalışmıyor. Kardeşler yakındır ve her zaman birbirlerinin Instagram'larında görünürler. Bindi, popülaritesine kızıyorsa neden erkek kardeşini terfi ettirsin? Bunların hiçbiri eklenmedi, bu yüzden Dedikoducu Polis hikayeyi bozdu.Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra İlk Ünlü Şerefine Zaten Sahip Oldu

Kanye West’in Boşanma Başvurusu Yaptıktan Sonra Kendine Bir Ünlü Talip Oldu

Prens Charles, Prens Harry ve Meghan Markle’ın Oğlunun velayetini almaya mı çalışıyor?

Rapor: 'Fixer Upper’s' Chip, Joanna Gaines 'Home Town’s' Ben, Erin Napier ile Tartışıyor

Brooke Shields Ağır Yaralanma Sonrası Zorlukla Yürüyor

Carrie Underwood und Mike Fischer