Dır-dir Bindi Irwin kocasının ailesine daha yakın olmak için Amerika Birleşik Devletleri'ne taşınmak? Bir tabloid, Irwin'in eyaletlere büyük bir geçiş yaptığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir.

Bindi Irwin'in kendisinin ve kocasının Instagram sayfasını paylaştığı bir gönderinin ardından, Chandler Powell geçen yıl ailesini ziyaret etti. Yeni fikir çiftin Powell’ın ailesine daha yakın olması için taşınmaya açık olduğunu iddia ediyor. Sözde bir kaynak, mevcut pandeminin 'Bindi'ye Chandler'ın ailesinden ne kadar uzakta olduğunu vurguladığını ve ilk kez, tüm bunlar bittikten sonra ailesiyle bir süre daha yakın olmak için oraya taşınmayı gerçekten düşündüğünü' iddia ediyor.ist Rosenbündel noch am Leben

Sözde içeriden biri, tabloid gazetesine Irwin'in kocasının kocaman bir aileden geldiğini ve çocuklarını büyütmek istediği 'türden bir ortam' olduğunu sevdiğini söyler. 'Annesine karşı hiçbir şey yok, ama o sadece birlikte büyüdü. Steve, ölene kadar Terri, Robert ve etraflarında çok fazla kuzen yoktu ”diye ekliyor isimsiz kaynak. Dergi ayrıca Amerika Birleşik Devletleri'ne taşınmanın şimdilik beklemede olacağını, ancak çiftin geleceği için 'kesinlikle mümkün' olduğunu belirtiyor. Şüpheli içeriden biri, 'Her şey çok belirsiz olduğu için şimdi sadece planlama aşaması' diye sonlandırıyor.

Powell'ın ailesini özlediğinden şüphemiz yok ve tabii ki karısı olarak Irwin'in de aynı şekilde hissettiğinden eminiz. Ancak, Dedikoducu Polis zaten anlatıyı düzeltti Powell ve Irwin Amerika Birleşik Devletleri'ne taşınıyordu başka bir tabloidden. Yayın Kadınlar Günü Ayrıca bu iddiayı birkaç hafta önce yaptı, ancak hikayeyi araştırdıktan sonra, Dedikoducu Polis bunu destekleyecek hiçbir gerçek kanıt bulunmayan geri dönüştürülmüş bir hikaye olduğunu keşfetti. Ayrıca Irwin hayranlarına karşı çok açık, Amerika'ya taşınmayı düşünürse, hikayenin daha güvenilir kaynaklar tarafından bildirileceğine inanıyoruz. Ek olarak, Irwin ve Powell hakkındaki hikayeleri ilk kez düzeltmek zorunda kalmadık.

Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Kadınlar Günü iddia etmek için Irwin hamile olduğu için düğün randevusuna taşındı. . Hayali hikaye Irwin ve Powell'ın bebek sahibi oldukları için hemen evlenmeye karar verdiklerini iddia ediyordu. Dedikoducu Polis, çiftin düğün tarihlerini değiştirmeye karar vermesinin sebebinin sadece koronavirüs salgını olduğunu belirtti.

Bunu takiben, magazin gazetesini iddia ettiği için çürütdük Powell, Irwin'i terk etti sadece bir ay evli kaldıktan sonra. Gülünç hikaye, Powell'ın düğünden gelen tüm heyecanın sona ermesinden sonra zorlukla tecrit bulduğu için karısını terk ettiğini ileri sürdü. Gerçekte, dergi bu sahte suçlamayı yaptı çünkü Powell'ın nikah yüzüğü olmadan görülmesi yayının anlatısını desteklemek için pek yeterli kanıt değildi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.