Nin ölümü Steve Irwin herkesin hafızasına kazınmış şok edici bir olaydır. Trajik ölümü ailesini, dul eşini getirdi Terri Irwin ve kızı Bindi Irwin özellikle ulusal spot ışığına. Bütün bu yıllar sonra, Bindi hamile olduğu için onun ilk çocuğu , bir tabloid, ailenin para için kavga ettiğini bildirdi. Dedikoducu Polis araştırır.Miranda Lambert Blake Shelton lässt sich scheiden

'Kaos İçinde Avustralya Hayvanat Bahçesi'

Kapağı Kadınlar Günü 'Steve’in milyonları için verilen mücadeleyi' bildiriyor. Bindi Irwin’in hamileliği devam ederken, o ve eşi Chandler Powell ' kızlarının geleceği için hazırlanıyor 'Güven temeli ve iradesi' şeklinde. Terri kızıyla gurur duysa da, Bindi bunu sorana kadar “bir altın madeninde oturduklarını” asla fark etmedi.Şimdiye kadar Terri, 'ailenin servetinden ve çocuklarına ödeme yapmaktan sorumluydu.' Bir kaynak, Terri'nin çocuklarının 'şimdi bir tür kontrole sahip olacak kadar büyüdüğünü' ancak şimdi keşfettiğini söylüyor. Başlıkta 'Aile servetini aşıyor' diyor ve Terri 'yaklaşık 100 milyon dolar değerinde' kavga maliyetli olabilir.

The Fight nerede?

Bu bir yem ve hikayeyi değiştir çatışma vaat eden ve hiçbir şey getirmeyen. Kapak ve başlık 'kaos içinde bir aile' vaat ediyordu, ancak makalenin tamamı herkesi oldukça medeni olarak tasvir ediyor. Hikaye gerçekten Bindi’nin mali planlamasıyla ilgili ve Terri’nin çocuklarının mali açıdan daha bağımsız olması gerektiğini fark etmesine neden oluyor. Bu hiç de kaos değil.Aile Çok Yakındır

Bindi ve Chandler Powell'ın doğmamış çocukları için vasiyet hazırladığına dair hiçbir kanıt yok. Ailenin para konusunda 'anlaşmazlığa düştüğü' fikri de saçma. Bindi, sosyal medyada hayatı hakkında çok açık ve sürekli annesini destekleyen fotoğraflar paylaşıyor. Bindi, ailesiyle ilgili bir kitap yayınladı ve haberi herkesin bir fotoğrafıyla paylaştı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Bindi Irwin (@bindisueirwin) tarafından paylaşılan bir gönderiist Ben Shapiros Frau Ärztin

Bundan sadece birkaç gün önce, ailesinin 'her şeyim' yazan başka bir fotoğrafını yayınladı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Bindi Irwin (@bindisueirwin) tarafından paylaşılan bir gönderi

Katie Couric zeigt heute Rückkehr

Bu fotoğrafları görüp Steve’in talihi yüzünden birbirlerinin boğazına düştükleri sonucuna varmak imkansız. Hikaye yanıltıcı ve sahtedir.

Tabloid, Irwin’in İçin Çıkardı

Dedikoducu Polis rutin olarak büstler Kadınlar Günü Irwin’in tartışmasıyla ilgili söylentileri savunduğu için. Terri'nin 'Bindi'ye para vermek için kişisel birikimlerini derinlemesine kazdığını' iddia etti. lüks bebek duşu . Bu hafta değeri 100 milyon dolar, ama o zamanlar 90000 dolar için derinlere iniyor muydu? Hem tutarsız hem de sahte. Bindi'nin gideceğini iddia etti Powell kapalıyken düğününü ara ki belli ki olmadı.

Para argümanları hakkındaki bu hikaye, Ekim ayının bir uzantısıdır. Kadınlar Günü Bindi ve Terri hakkında hikaye annelik konusunda tartışmak . Gibi Dedikoducu Polis dikkat çekti, Bindi’nin Instagram sayfasına sadece bir bakışta annesine olan sevgiden başka bir şey gösterilmeyecek. Aile birbirine sıkı sıkıya bağlıdır ve hamilelik insanları daha da yakınlaştırır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.