Bindi Irwin düğününü iptal etmiyor Chandler Powell , gerçek olmayan bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis hikayeye baktı. Çürütebiliriz.

Hat Whoopi Goldberg aus der Sicht gefeuert?

Çarpıcı iki sayfaya yayılmış olarak, Kadınlar Günü Irwin'in aile dramının stresi altında 'çatırdadığını' ve Powell'a düğününü iptal etmeye hazır olduğunu iddia ediyor. Çift, 2013'ten beri birlikteler ve geçtiğimiz Temmuz ayında nişanlandılar. Henüz bir düğün tarihi resmi olarak açıklanmadı, ancak tabloid Irwin ailesi içinde büyük bir dram olduğunu ve bu durumun çevreciyi her şeyi iptal etmeye zorlayabileceğini iddia ediyor.Yayın, sözde 'içeriden' birinden alıntı yapıyor: 'Bindi, bir düğün söz konusu olduğunda her zaman biraz drama olacağını biliyor, ancak bunun aile içi değil, oturma planları veya çiçeklerle ilgili küçük tartışmalar olmasını bekliyordu. savaşlar. ' Hikaye, Avustralyalı bir gazetede yer alan bir habere işaret ediyor. Irwin’in büyükbabası Bob, düğün davetiyesi almayı beklemiyordu. . Bob, yıllarca Bindi'den ve ailesinin geri kalanından uzaklaştı ve Bob'un kurduğu hayvanat bahçesinden ayrıldığı zamana ve rahmetli babası Steve'in 2006'da ölümünden önce çalıştığı yere geri döndü. Hikayenin çoğu doğru olabilir, ancak geri kalanı tamamen sahte.

Şüpheli kaynak dergiye şöyle diyor: 'Gerçek şu ki, onlar bununla devam etme konusunda ciddi şüpheleri var ve her şeyi beklemeye alıp almayacağından bahsediyorlar.' Magazin dergisinin kalitesiz haberciliğiyle yaşadığı en büyük sorun? Irwin, kendisi ve Powell'ın bir fotoğrafını Instagram'da paylaştı. dün, 'Hey bebeğim, sonsuza kadar seninle birlikte maceraya atılabildiğim için çok mutluyum.' başlığıyla birlikte. Powell, 'Bana mükemmel bir yaşam gibi geliyor.' Diye yanıt verdi. Bu kesinlikle soğuk ayakları olan bir çift değil. Irwin'in akışına hızlıca göz attığınızda hayranlar, 26 Ekim'de yayınlanan pasta tadım fotoğrafı da dahil olmak üzere düğün hakkında çok sayıda gönderi görecek.

Çıkış, bu hikayeyi ne kadar yanlış anladığından utanacak olsa da, hakkında hiçbir fikri olmayan bir konuyu ele alan bir tabloid örneğidir. Örneğin Şubat ayında Dedikoducu Polis bozuldu Küre hakkında sahte makale için Irwin'in annesi Terri, Russell Crowe ile çifte düğünde evleniyor. kızı ve Powell ile. Gazete sözde 'ihbarcı' nın 'Şubat ayı sonlarında hayvanat bahçesinde safari temalı bir tören planlıyorlar' dediğini aktardı. Takvime göz atarak, bu saçma düğün fikrinin asla gerçekleşmediğini güvenle bildirebiliriz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.