Dır-dir Bill Clinton Parkinson hastalığı dahil çeşitli sağlık sorunlarından ölmek mi? Son derece düzmece bir tabloid, durumun böyle olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis saçma söylentileri çürütebilir.

Yayınlanan bir makaleye göre Küre geçen Ekim , eski başkan, kalp sorunları ve Parkinson hastalığının ortasında sadece 137 pound ağırlığında bir 'yürüyen iskelet' haline gelmişti. Tabloid, 'eski Clinton yardımcısı Larry Nichols' un sözünü aktardı, 'Onun bu dünyayı uzun sürmediğine inanıyorum. Ölüyor. ' Sözde bir 'tıp uzmanı', Jeffrey Epstein skandalında muhtemelen 'bir soruşturma ile karşılaşmanın' stresi ortasında bir 'ani kalp krizi' nin Clinton için 'gerçekten tehlikeli bir olasılık' olduğunu ekledi.Gazeteci daha sonra Clinton’ın Parkinson ve bunama ile olduğu varsayılan savaşları hakkında çılgınca spekülasyon yapmaya devam ediyor ve adı açıklanmayan bir 'Clinton sırdaşı' nın 'elinde titreme' ve 'hafıza kayıpları' da dahil olmak üzere zayıflatıcı durumun 'tüm belirtilerini gösterdiğini' söyleyerek devam ediyor. Clinton'ın gizli servisinin yardımı olmadan 'uzaklaşıp tamamen kaybolabileceği' konusunda ısrar eden isimsiz bir 'tıbbi kaynak'. Nichols, 'Düşüyor - ve şimdi hızla düşüyor,' diye bitirdi.

Kemerlerinizi bağlayın, çünkü Dedikoducu Polis burada açmak için. İlk olarak yoldan çıkalım: Clinton, yedi ay sonra hala kamuoyuna çıkıyor ve bu tabloid'in 'yaşayacak ayları' olduğu yönündeki iddiasına rağmen, yaşı için mükemmel bir şekilde sağlıklı görünüyor. Sadece birkaç gün önce sanal bir başlangıç ​​adresi verdi bu yıl mezun olan öğrenciler için CNN aracılığıyla. Belli ki iyi gidiyor.

Parkinson'la ilgili söylentiye gelince, Clinton, Demokratik Ulusal Kongre'de konuşurken insanların hafif el titremesini fark ettiklerinde 2016'da hastalığa yakalanmış olabileceği teorilerine değindi. Fakat Clinton ona sahip olmadığını doğruladı : Kendisi titreme konusunda endişelenmeye başladığında, 2013 yılında Parkinson için test edildi. Ama negatif test etti: Yaşlanmanın çoğunlukla iyi huylu bir belirtisi olduğu ortaya çıktı.

Jeffrey Epstein hakkında da şu sözler var. Clinton, Prens Andrew ve Donald Trump ile birlikte Epstein'la ilişkilendirilen tanınmış tanınmış isimlerden biri olarak adlandırılırken, Epstein ile bağlantılı herhangi bir suç için soruşturma yapılmadı. Bu makale muhtemelen Bir komplo teorisi, Trump tarafından retweetlendi Ağustos ayında, Clinton bir şekilde Epstein’ın ölümüyle ilgiliydi, ama sadece buydu - bir komplo teorisi. Konuyla ilgili herhangi bir soruşturma ile karşı karşıya kalmadı.

Son olarak, şu Clinton yardımcısı Larry Nichols var. Larry Nichols, Arkansas Valisi iken Clinton için çalışıyordu, ancak 1988'de kovuldu. Clinton hakkında gülünç komplo teorileri ve karısı Hillary, hatta eski başkan için kişisel bir tetikçi olarak hareket ettiğini iddia ediyor. (Bu iddiayı daha sonra geri çekti.) 1997'de 'Clinton çılgınlığı' tarafından New York Times bir dizi diğer Clinton karşıtı komplo teorisyenlerinin yanında. Bill Clinton'a gelince, Larry Nichols gerçekten de görüşlerini doğrulamanız gereken türden bir insan.

Geniş bir yelpazedeki ünlülerin Küre iddialar düzenli olarak ölüyor. 2018 yılında, Dedikoducu Polis gazeteden çıkan söylentiyi kapatmak Cher, onu ölmekten kurtarmak için 'mucize bir tedavi' alıyor . Kasım 2019'da yanlış bir şekilde ısrar ediyordu Johnny Depp’in arkadaşları Noel’e kadar öleceğinden korkuyordu. Birkaç ay sonra, Prens Charles sözde ölüyordu ve iddiaya göre karısı Camilla'yı vasiyetinden kesti . Mart ayında, güvenilmez yayın iddia edildi Papa koronavirüsten ölüyordu . Ve bu her zaman sayılmaz bile Dedikoducu Polis bozdu Küre ve bağlı kuruluş yayınıdır National Enquirer defalarca ısrar ettiğim için Kraliçe Elizabeth ölüm döşeğinde .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.