'Büyük Patlama Teorisi', alçı kanunları ve maaş anlaşmazlıkları şovu paramparça etmekle tehdit ederken son ayakları üzerinde mi duruyor? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis bununla birlikte, iddia edilen perde arkası dramını münhasıran çürütebilir.

Was ist los mit Brad Pitt?

Göre Star , Kaley Cuoco ve Johnny Galecki'nin, Jim Parsons'ın yıllık 27.5 milyon dolarlık maaşla televizyonda en yüksek maaşlı oyuncu olmasına kızması, ana tartışma noktalarından biri. Sözde bir 'kaynak' dergiye, rol arkadaşlarının 'cehennem kadar kıskandığını' ve başarısı için 'sessizce kaynadığını' söyler. Ancak bu tamamen yanlıştır.Cuoco ve Galecki, bölüm başına 1 milyon dolar olan yardımcı yıldızlarıyla aynı maaşı alıyorlar. Oyuncunun marjinal olarak daha yüksek yıllık geliri, Intel ve diğer bazı yan projeler ile yapılan bir onay anlaşması sayesindedir. Yine de içeriden biri ekliyor: “Jim, 'Big Bang'in başrol oyuncusu. Johnny her zaman ikinci keman olacak ve egosu buna dayanamıyor. Kaley'in kendisini şovun en büyük cazibesi olarak görmesi bir sır değil. Rol arkadaşlarıyla olan ilişkisini gerçekten ürpertiyor. '

Prizin görünüşte sahte kaynağı şöyle devam ediyor: 'Bugünlerde herkes farklı yönlere doğru ilerliyor. Artık birbirine sıkı sıkıya bağlı bir grup değil. Kıskançlık ve açgözlülük gerçekten herkesin yararına oldu. 'Büyük Patlama Teorisi' bir sızlanma ile çıkabilir. ' Ne yazık ki, Star Kardeş satış noktası RadarOnline da bu düzmece anlatıyı yayıyor.

Fakat Dedikoducu Polis tabloid tarafından yapılan tüm iddiaları reddeden bir CBS içerisinden kontrol etti. Ayrıca bir Galecki temsilcisi, derginin olaylarla ilgili açıklamasının 'tamamen doğru olmadığını' garanti ediyor ve ekliyor, 'Oyuncular çok sıkı ve para ya da başka bir şey için kavga etmiyor. Aslında, şovun beş ana yıldızı ücret kesintileri yaptı bu yılın başlarında, rol arkadaşları Mayim Bialik ve Melissa Rauch daha iyi anlaşmalar yapabilsin.

Belirtilmelidir, 'Büyük Patlama Teorisi' yakında sona eriyor olabilir ama oyuncu kadrosundaki herhangi bir sorun yüzünden değil. Galecki, bu haftanın başlarında Television Critics Association'daki gazetecilere verdiği demeçte, CBS sitcomunun muhtemelen 12. sezondan sonra sona ereceğini söyledi, ancak kendisi ve oyuncularının 'o gün geldiğinde hepsi çok üzülecek' olduğunu da belirtti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.