Beyonce Bir rapora göre, bebek sonrası vücudundan dolayı 'üzgün'. Ancak birisi, Instagram'ın her yerinde görünüşünü sergilediği için süperstar'a bunu söylemek isteyebilir. Dedikoducu Polis bu açıkça yanlış olan hikayeyi bozabilir.

Sydney und Justin Simpson 2015

Radar Çevrimiçi Salı günü bir manşette “Bebek Ağırlıklı Blues! Beyonce, Doğum Sonrası Bedeninin Üzerinde 'Utanç Verdi'. ' Şarkıcı, birkaç ay önce ikizleri karşıladığından bu yana halkın içinde giderek daha fazla dışarı çıkıyor olsa da, webloid 'artı bedeninden tamamen utandığını' iddia ediyor. Sözde 'içeriden' biri, 'Sözde çift çenesinden ve sarkık kollarından poposuna ve kalçalarına kadar her şey yüzünden utanıyor.'Sitenin sözde kaynağı, 'Ne kadar sert diyet yaparsa yapsın, ağırlığının geri kalanının gitmeyeceğinden şikayet ediyor ve 11 veya 12 beden elbiseleri sıkıştırdığına inanamıyor,' diyor sitenin sözde kaynağı, sanki varmış gibi. Beyonce'ye yakın gerçek bir kişi, aslında bir dedikodu çıkışına giysi bedenini söylerdi. Bu iddia edilen muhbir, şarkıcı 'kaybedecek en az 30 kilo daha olduğu konusunda ısrar ediyor ve düzenli egzersiz daha fazla etki yaratmaya başlamazsa aşırı liposuctiondan bahsediyor' iddiasına devam ediyor.

Dedikoducu Polis Beyonce'nin daha fazla kilo vermek isteyeceğinden şüphe duymuyor, ancak mevcut eğrileri yüzünden 'mahcup olduğu' fikri açıkça yanlış. Sanatçı, yalnızca son üç gün içinde Instagram'da vücudunu gösterdiği sekiz gönderi paylaştı. Bu yayınlardan bazıları, yukarıdakiler de dahil olmak üzere birden fazla resim içeren slayt gösterileridir. Eğer bedeninden bu kadar 'üzgün' olsaydı, neden kasıtlı olarak sergiledi? Beyonce ayrıca göğsünü, orta kısmını, uyluklarını ve poposunu vurgulayan kıyafetler de giyiyor. Sanki RadarOnline bu hikayeyi alternatif bir gerçeklikten yazmış gibi.

Hat Kaley Cuoco ihr Baby bekommen?

Ama şaşırtıcı değil. Şubat ayında, webloid yanlış bir şekilde iddia edildi Beyonce 'saklanmaya' gidiyordu Grammy'den sonra, sözüm ona insanların hamile karnını büyüdükçe görmesini istemiyordu. Dedikoducu Polis Çıktığı zaman o hikayeyi bozdu ve zaman bizi haklı çıkardı. Hamileliği boyunca halka açık bir şekilde dışarı çıkmaya devam etti ve hatta bebek duşundan, herkesin görmesi için büyük bir yumruğunu çıkardığı fotoğrafları bile paylaştı. Bu noktada, çevrimiçi yayının ya gerçekten berbat Beyonce “içerdekileri” olduğu ya da sadece bu makaleleri uydurduğu oldukça açık görünüyor. Öyle ya da böyle, Dedikoducu Polis şarkıcının kilosunun üzerinde 'blues' taşıdığı hakkındaki bu yeni masalın doğru olmadığı söylendi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.