Vardır Beyonce Gerçekten yıllardır yaşı hakkında yalan mı söylüyorsun? Bu uzun süredir devam eden komplo teorisi, şarkıcının annesinden sonra bu hafta 38. doğum gününde yeniden ortaya çıktı. Tina Knowles , görünüşte bir Instagram'da kızına mutlu yıllar dileyen masum mesaj. Dedikoducu Polis sahte iddianın neden tekrar ortaya çıktığını ve neden yanlış olduğunu açıklayabilir.Çarşamba günü, Knowles, Instagram'da kızına sevgi dolu bir mesaj yayınladı doğum gününü kutlamak için. Başlık şöyle başladı: “39 yıl önce bugün hayatıma geldiniz…” Ancak Beyonce Çarşamba günü 39 değil 38 yaşına girdi. MediaTakeOut 'Tina Knowles Yanlışlıkla Beyonce’nin Gerçek Yaşını Gönderiyor' başlıklı bir hikaye yayınlamak. Bloga göre, şarkıcının annesi 'yanlışlıkla' 39 yaşında olduğunu ifşa ederek 'büyük bir hata yaptı'. Öyle olmadı.Birkaç yorumcu onun '39 yıl önce' yazdığını fark ettikten sonra, Beyonce'nin annesi yazısını düzeltti ve 39 yıl önce hamile olduğunu ilk öğrendiği zamandan bahsettiğini kaydetti. Dedikoducu Polis Şarkıcıya yakın bir kaynakla görüştü ve Knowles'ın Beyonce'nin doğduğu güne değil, hamile kalma tarihine atıfta bulunduğunu doğruladı. Maalesef MTO, şarkıcının gerçekten 39 yaşında olduğu teorisiyle gidiyor.

Beyonce’nin yaşı hakkındaki bu komplo teorisi ilk olarak 2006 yılında MTO tarafından ileri sürüldü, ancak blog onu o zamanlar daha da yaşlı olarak belirledi. 13 yıl önce silinen gönderide, web sitesi şarkıcının doğum belgesini Teksas Sağlık Bakanlığı'ndaki bir 'içeriden' aldığını iddia etti. Bu makale Beyonce'nin aslında 1974'te doğduğunu iddia ediyordu.Bunu takiben, Beyonce’nin küçük kız kardeşi Solange'ın aslında kızı olduğu konusunda başka bir çılgın İnternet komplosu vardı. Söylenti, 1972 doğumlu Gabrielle Union'ın bir röportajda 'Beyonce ve ben gençliğimizden beri arkadaşız' demesinden sonra başladı. Bu, Beyonce'nin 1972'de doğduğu ve henüz 14 yaşındayken Solange'ı doğurduğu hakkında sahte raporlara yol açtı. Bu saçma anlatı çoğunlukla isimsiz posterlerle rastgele mesaj panolarına yayıldı.

Yaş komplosu, Beyonce’nin babası Mathew Knowles’ın New York’ta Power 105.1’de bir radyo röportajında ​​söylentiyi desteklediği 2015’te ortaya çıktı. Kızının sırasıyla 1979 ve 1978 doğumlu Pink ve Usher ile “tamamen aynı yaşta” olduğunu söyledi. Beyonce'nin babası daha sonra yaptığı bir röportajda yorumunu açıkladı. Ricky Smiley Sabah Gösterisi 'kelimenin tam anlamıyla' demek istemediğini, ancak hepsinin aynı anda çocuk olduğunu söyledi. Knowles, “Beyonce 1981'de doğdu. Yüzde 100, 1981” diye ekledi.

Her şeye rağmen, Beyonce’nin annesi yazısını bariz olanı içerecek şekilde düzenledi - 39 yıl önce 38 yıl önce doğan kızına hamile olduğu. Biyoloji dersinde uyuduysanız, kadınlar dokuz aydır, neredeyse bir yıldır. Bir annenin, bir çocuğun hayatına gireceğini tam olarak öğrendiği ana atıfta bulunurken bu zamanı doğum günü gönderisine eklemesi mantıksız değildir. Burada iş yerinde komplo yok. Gururlu bir anne kızına mutlu bir doğum günü diledi ve Beyonce 4 Eylül 1981'de doğdu.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.